aldar1975 Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:06 A tak to chyba wszyscy znamy z dzieciństwa: Aaaa... aaa... Były sobie kotki dwa Aaaa... kotki dwa Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie A gdy rano przyjdzie świt Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął a nie ty Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:12 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa az sie miło zrobiło ;) dziekować za przypomnienie :*** Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: dobranocka :-))) 09.11.06, 21:37 ja tyshhh... normalnie padam na pyszczek <papa> Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: dobranocka :-))) 11.11.06, 01:07 Kołysanka Nie bój się nocy - ona zamyka drzewa lecące i ptasie tony w niedostrzegalnych, mrocznych muzykach, w przestrzeni kute - złote demony, które fosforem sypiąc wśród blasku wznoszą się białe, modre, różowe, wznoszą się w lejach żółtego piasku, w chmurach rzeźbione unoszą głowy. Nie bój się nocy. Jej puchu strzegą krople kosmosu, tabuny zwierząt: oczy w nią otwórz, wtedy pod dłonią uczujesz ptaki i ciche konie, zrozumiesz kształty, które nie znane przez ciebie idąc tobą się staną. Nie bój się nocy. To ja nią wiodę ten strumień żywy przeobrażenia, duchy świecące, zwierząt pochody, które zaklinam kształtów imieniem. Ułóż wezbrane oczy w kołysce, ciało na skrzydłach jasnych demonów, wtedy przepłyniesz we mnie jak listek opadły w ciepły tygrysi pomruk. 21.XII 41 r. Krzysztof Kamil Baczyński Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: dobranocka :-))) 14.11.06, 19:46 fantka napisała: > aaa kotki dwa szare bure oby dwa :P p.s dobra ja pomału musze isc tzn.wyganiaja mnie z domu i musze gdzie indziej nocowac dzis ehheee a ja lubie spac w moim łóżeczku ;P Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:15 papa ja tez ide trzeba rano wstac :)) Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:18 a wczoraj były moje ulubione muminki :) Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:30 a co? skusisz mnie na wspólne oglądanie? :) Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:32 hmmm ja nie mam zamiaru nikogo kusic ;P bo pozniej bedzie na mnie ze znowu to moja wina itp. ;p:p:p Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: dobranocka :-))) teraz to juz ide naprawde 15.11.06, 21:41 papa kolorowych snów :)) ;P Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: dobranocka :-))) teraz to juz ide naprawde 17.11.06, 00:10 głowa już mi leci na klawiaturę idę zobaczyć czy moje łóżko nadal puste papatki, do rana ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: dobranocka :-))) teraz to juz ide naprawde 19.11.06, 20:59 dzisiaj już muszę się pożegnać, pozostawiam forum Nocnym Markom ;) papa do jutra :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
more.words ***DoBrAnOc*** 20.11.06, 19:59 słodkich i wariatkowych snoofffffff ;** ide sobie obejrzec filik a pozniej lulu noo moze ambitnie poczytam ksiazke przed snem <wojownika światła> hehehe czesc pyszczki Wy moje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: ***DoBrAnOc*** 20.11.06, 20:01 papa :)) ja tez zaraz znikam na tv i spac Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: ***DoBrAnOc*** 20.11.06, 20:03 no to ja też znikam do łóżeczka, pozostawiam pole dla Nocnych Marków ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: ***DoBrAnOc*** 26.11.06, 21:53 miłej nocy życzę :) ja już muszę iść spać .... Odpowiedz Link Zgłoś
screen Re: ***DoBrAnOc*** 26.11.06, 21:54 I ja tez padam. Na dodatek zadek mnie boli po czterech godzinach podróży;) Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: ***DoBrAnOc*** 27.11.06, 16:29 jeszcze nie zegnam się ;) Screen a jak tam ... zadek ???? Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: ***DoBrAnOc*** 29.11.06, 19:52 no muszę, już muszę, z bólem serca powiedzieć dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
legal_blonde dobry wieczór 29.11.06, 20:58 ja mówię dobry wieczór a Wy dobranoc :(( Odpowiedz Link Zgłoś