Dodaj do ulubionych

dobranocka :-)))

08.11.06, 20:52
aaa kotki dwa
Obserwuj wątek
    • more.words Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:00
      szaro-bure obydwa ;)
      • aldar1975 Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:00
        a śpij kochanie .....kiedy....
        • aldar1975 Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:05
          Albo inaczej:
          • aldar1975 Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:06
            A tak to chyba wszyscy znamy z dzieciństwa:
            Aaaa... aaa...
            Były sobie kotki dwa
            Aaaa... kotki dwa
            Szarobure, szarobure, obydwa
            Ach, śpij, bo właśnie
            Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie
            A gdy rano przyjdzie świt
            Księżycowi będzie wstyd,
            Że on zasnął a nie ty
            • more.words Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:12
              jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

              az sie miło zrobiło ;)

              dziekować za przypomnienie :***
              • aldar1975 Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 21:22
                to były czasy :) ehhhh
    • roborobi Re: dobranocka :-))) 08.11.06, 23:19
      śpij dobrze i smacznie :)
      • fantka Re: dobranocka :-))) 09.11.06, 21:09
        idę lulu.............sama ;(
        • more.words Re: dobranocka :-))) 09.11.06, 21:37
          ja tyshhh...

          normalnie padam na pyszczek

          <papa>
          • fantka Re: dobranocka :-))) 11.11.06, 01:03
            dobrej nocy Girl :-)
            śpij słodko
            • fantka Re: dobranocka :-))) 11.11.06, 01:07
              Kołysanka

              Nie bój się nocy - ona zamyka
              drzewa lecące i ptasie tony
              w niedostrzegalnych, mrocznych muzykach,
              w przestrzeni kute - złote demony,
              które fosforem sypiąc wśród blasku
              wznoszą się białe, modre, różowe,
              wznoszą się w lejach żółtego piasku,
              w chmurach rzeźbione unoszą głowy.
              Nie bój się nocy. Jej puchu strzegą
              krople kosmosu, tabuny zwierząt:
              oczy w nią otwórz, wtedy pod dłonią
              uczujesz ptaki i ciche konie,
              zrozumiesz kształty, które nie znane
              przez ciebie idąc tobą się staną.
              Nie bój się nocy. To ja nią wiodę
              ten strumień żywy przeobrażenia,
              duchy świecące, zwierząt pochody,
              które zaklinam kształtów imieniem.
              Ułóż wezbrane oczy w kołysce,
              ciało na skrzydłach jasnych demonów,
              wtedy przepłyniesz we mnie jak listek
              opadły w ciepły tygrysi pomruk.

              21.XII 41 r.
              Krzysztof Kamil Baczyński
              • fantka Re: dobranocka :-))) 14.11.06, 19:37
                zanuććie mi kołysankę
                • fantka Re: dobranocka :-))) 14.11.06, 19:37
                  idę lulu ;)
                  papapa
                  • roborobi Re: dobranocka :-))) 14.11.06, 19:38
                    szkoda, ale papa, miłych snów :)
    • skorpionica11 Re: dobranocka :-))) 14.11.06, 19:46
      fantka napisała:

      > aaa kotki dwa

      szare bure oby dwa :P

      p.s dobra ja pomału musze isc tzn.wyganiaja mnie z domu i musze gdzie indziej
      nocowac dzis ehheee a ja lubie spac w moim łóżeczku ;P
      • fantka Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:11
        zmywam się na dzisiaj
        papapa
        • skorpionica11 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:15
          papa ja tez ide
          trzeba rano wstac :))
    • szubrawiec76 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:18

      a wczoraj były moje ulubione muminki :)
      • skorpionica11 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:18
        ehehe dobrze wiedziec ;P
        • szubrawiec76 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:30
          a co? skusisz mnie na wspólne oglądanie? :)
          • skorpionica11 Re: dobranocka :-))) 15.11.06, 21:32
            hmmm ja nie mam zamiaru nikogo kusic ;P
            bo pozniej bedzie na mnie ze znowu to moja wina itp.
            ;p:p:p
    • skorpionica11 Re: dobranocka :-))) teraz to juz ide naprawde 15.11.06, 21:41
      papa kolorowych snów :)) ;P
      • fantka Re: dobranocka :-))) teraz to juz ide naprawde 17.11.06, 00:10
        głowa już mi leci na klawiaturę
        idę zobaczyć czy moje łóżko nadal puste
        papatki, do rana ;)
        • fantka Re: dobranocka :-))) teraz to juz ide naprawde 19.11.06, 20:59
          dzisiaj już muszę się pożegnać,
          pozostawiam forum Nocnym Markom ;)
          papa do jutra :))))
    • more.words ***DoBrAnOc*** 20.11.06, 19:59
      słodkich i wariatkowych snoofffffff ;**

      ide sobie obejrzec filik a pozniej lulu
      noo moze ambitnie poczytam ksiazke przed snem <wojownika światła> hehehe

      czesc pyszczki Wy moje ;)
      • skorpionica11 Re: ***DoBrAnOc*** 20.11.06, 20:01
        papa :))

        ja tez zaraz znikam na tv i spac
        • fantka Re: ***DoBrAnOc*** 20.11.06, 20:03
          no to ja też znikam do łóżeczka,
          pozostawiam pole dla Nocnych Marków ;))
          • fantka Re: ***DoBrAnOc*** 23.11.06, 22:23
            jak wyżej ;)))
            • screen Re: ***DoBrAnOc*** 23.11.06, 22:26
              Ja tez mówie Państwu dobranoc
              • fantka Re: ***DoBrAnOc*** 24.11.06, 23:58
                miłej nocy :)
                • fantka Re: ***DoBrAnOc*** 26.11.06, 21:53
                  miłej nocy życzę :)
                  ja już muszę iść spać ....
                  • screen Re: ***DoBrAnOc*** 26.11.06, 21:54
                    I ja tez padam. Na dodatek zadek mnie boli po czterech godzinach podróży;)
                    • wesola_kicia Re: ***DoBrAnOc*** 26.11.06, 22:10
                      ja już też znikam pa
                      • fantka Re: ***DoBrAnOc*** 27.11.06, 16:29
                        jeszcze nie zegnam się ;)
                        Screen a jak tam ... zadek ????
                        • fantka Re: ***DoBrAnOc*** 29.11.06, 19:52
                          no muszę,
                          już muszę,
                          z bólem serca
                          powiedzieć
                          dobranoc
                          • skorpionica11 Re: ***DoBrAnOc*** 29.11.06, 19:56
                            dobranoc
                            do zkilikania :))
                            • legal_blonde dobry wieczór 29.11.06, 20:58
                              ja mówię dobry wieczór a Wy dobranoc :((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka