lichowie 13.12.06, 08:26 no CHŁOPIE!!!!!!!!!!!!!wszytskiego najlepszego z okazji starzenia się,stosownego do swojego wieku,normalnosci z pindami czatowymi,wariactwa w spełnianiu marzeń))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justysbytomianka Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 08:34 Curtisku naj naj najlepszego i wielki urodzinowy buziak:) Odpowiedz Link Zgłoś
kawa3603 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 13:44 100 lat i spełnienia marzeń :-). Odpowiedz Link Zgłoś
alinka64 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 15:39 Crtisku!! wszystkiego najlepszego i dużo dobrej muzyki każdego dnia... :) Odpowiedz Link Zgłoś
miia1 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 15:41 Curt, wszystkiego co ma śliczne dźwięki, ładnie pachnie, jest smaczne i oko się tym cieszy;) Oczywiście, codziennie!! Buziak z dubeltówki:) Odpowiedz Link Zgłoś
proces7 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 18:48 Dużo zdrowia, radości i kupę kasy Curtisku:) A dlaczego watek otwiera nikomi nieznana pinda "lichowie"? Kto to w ogóle jest? W zasadzie ignoruję wątki jednorazowych ka_ton, a może lichowie to ka_tona? Coś tak podejrzewam. Spamerka! A Tobie Curtisku oczywiście wszystkiego dobrego i nie bój się mnie, kiedy Cię nazywam "czatową ofermą", ta od niebieskich łączek i tak ma mokro w majtkach na Twój widok na czacie. Odpowiedz Link Zgłoś
curtisek Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 19:12 Dziękuję proces,zdrowie i radość mogą być. Kasy nie chcę ,zbyt dużo wiąże się z tym kłopotów i wydatków. Odpowiedz Link Zgłoś
curtisek Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 18:56 Dziękuję wszystkim bardzo za pamięć o moich urodzinach. Jesteś okropnie (ups,okropnie? strasznie? he he )mili. Prezentów i życzeń nigdy za wiele, zwłaszcza od tak miłych osób. Włącze sobie teraz muzyczkę, ukroję kawałek torta i pomyślę o Was , moi drodzy... Niebo wolno dokądś płynie Stoisz w oknie, z oczu płyną łzy Dziś są twoje urodziny Tak czekałeś, lecz nie przyszedł nikt Dziś są twoje urodziny Wznieś więc chociaż Jakiś skromny toast Za te smutne oczy w lustrze Teraz wiesz, że już nie jesteś sam Wszystkiego, czego chcesz O czym tylko marzysz Dzisiaj życzę ci Wszystkiego, co już jest O czym jeszcze nie wiesz Byś zawsze sobą był Wszystkiego, czego chcesz O czym tylko marzysz Dzisiaj życzę ci Wszystkiego, co już jest O czym jeszcze nie wiesz Byś zawsze sobą był Wszystkiego, czego tylko chcesz! Odpowiedz Link Zgłoś
justysbytomianka Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 19:21 Curtisku to ja Ci spiewam starych dobrych Skaldów :) ...z całego serca życzę ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla nas trwa Tak zapisane było w gwiazdach Z całego serca życzę ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Odpowiedz Link Zgłoś
ja-sama Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 20:01 Zdrowia przede wszystkim, ludzi życzliwych wokół Ciebie, spełnienia tego, czego kupić nie można:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
vivalabeer Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 21:31 Wszystkiego dobrego, Curtisku :) Odpowiedz Link Zgłoś
urszula_1964 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 22:43 Curtisku -Rynkowski śpiew "Dziś są twoje urodziny ..." wszystkiego co dobre życze Odpowiedz Link Zgłoś
sprawa7 Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 13.12.06, 23:24 Curt, wszystkiego i więcej jeszcze;). Cmok! Odpowiedz Link Zgłoś
hania-z Re: dla Curtisa!!!!!!!!!!!! 14.12.06, 10:56 Chyba się nieznacznie spóźniłam:) wszystkiego czego tylko zapragniesz , pogody ducha i wielu usmiechów....tyż :) Odpowiedz Link Zgłoś