drzejms-buond 24.01.07, 15:29 koleżanka forumowiczka znalazła w innym wątku to podaję tu. gdyż mięł z wrażenia zamurowało! peekvid.com/ możliwe jest to,żeby one za darmo, legalnie były? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gregorz Re: filmy za friko...(?) 24.01.07, 20:59 no niezle to nawet mi to jakos idzie choc lacze mam kiepskie. Tyle ze chyba mozna w malym okienku tylko ogladac :( Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: filmy za friko...(?) 25.01.07, 08:14 powiekszyc tez sie da 007, cenkju wielkie kocham Cie:))))))))))) slowo!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kch75 Re: filmy za friko...(?) 25.01.07, 08:51 azzz nie wiem co powiedziec zapytam tylko, dzie jest haczyk , he ??? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 25.01.07, 09:50 szukam tego HACZYKA od wczoraj, skanuję, banuję wszelkie reklamy(adblock) -dałem też ogłoszenie na forum Interent bo nieufny jestem bardzo... ale jak na razie nic nie znajduję. dla pewnosci, radzę na wszelki słuczaj oczyszczać po każdym ogladaniu pamięć komputera i obserwować co też tam się na nim zapisuje? --------- to nie ja znalazłem...zaraz...ale kto?idę sprawdzić Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond medal dla MMONI !!! 25.01.07, 09:51 jest! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26334&w=51861776&wv.x=2&a=56045428 Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 13:55 od wczoraj i ciagle jestem w szoku i Borat i Prada i Babel.... za friko????? dzie catch? 22? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:20 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=56065964 albo... polak ogólnie, nieufny jest..gdzieś było na ten temat w gazecie ostatnio ale nie mogę znaleźć :-/ skończyłem skanowanie "głębokie" komputera( dwie godziny!!!) po wczorajszym oglądaniu - i niby wsjo w parjatkie. może to chodzi o reklamy? tylko że jeśli istnieje mozliwość ich zablokowania to ja nie kumam...? Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:33 że jest to nielegalne to chyba oczywiste:) zajrzałem na fora i ludzie pisza ze linkuja jakoś w posredni sposób i to utrudni troche postepowanie wobec nich, ale wielkiej przyszłosci to to nie ma bardzo zły serwis,bardzo:) tu macie podobny;) www.guba.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:35 wiem ze nielegalne i wiem ze bardzo zly serwis ale i tak dziekuje za ostrzezenie? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:54 ba! ale czemusz nielegalnysz? Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 15:00 drzejms-buond napisał: > ba! ale czemusz nielegalnysz? bo legalnie to jest za wiedzą i zgodą własciciela praw tu pewnie wiedza jest ale zgody brak, bo chyba nie sądzisz że wytwórnie filmowe rzuciły do peekvida kilka hitów zeby ludziska mogli se za fri obejrzec w necie?:) albo ze peekvid wykupił jakieś prawa? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 15:50 nie,nie ale sądzę,ze istnieje jakieś prawo które mówi,ze WOLNO jeśli film jest..dajmy na to niemożliwy do zgrania lub słabej rozdzielczości..luboconiewiecojeszcze..tak jak z próbkami muzycznymi, ze niby można do 10 sekund brać bez pozwolenia i samplować. albo może maja jakąś umoe barterową? :-D) no a jutóbki? tam też są gotowce! Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 20:09 drzejms-buond napisał: > nie,nie ale sądzę,ze istnieje jakieś prawo które mówi,ze WOLNO jeśli film > jest..dajmy na to niemożliwy do zgrania lub słabej > rozdzielczości..luboconiewiecojeszcze.. niemożliwe zdrowy rozsadek podpowiada mi ze nie ma takiego prawa trailery tak - ale nie całe filmy tak jak z próbkami muzycznymi, ze niby > można do 10 sekund brać bez pozwolenia i samplować. > albo może maja jakąś umoe barterową? :-D) > no a jutóbki? tam też są gotowce! ale na youtube nie ma całych filmów chyba poza tym oni mają na karku co i rusz stosowne służby bo zawartosć gromadza na własnych serwerach a ten peek działa nieco inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: medal dla MMONI !!! 26.01.07, 08:14 forumowicz_pospolity napisał: > ale na youtube nie ma całych filmów chyba ale cale teledyski sa a to prawie to samo Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 26.01.07, 11:39 scoutek napisała: > forumowicz_pospolity napisał: > > ale na youtube nie ma całych filmów chyba > > ale cale teledyski sa > a to prawie to samo > prawie co nie znaczy że są legalnie:) moze wytwórnie łatwiej godza sie na piracenie teledysków które są dodatkami do płyt z reguły niż całych filmów Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 16:16 > bardzo zły serwis,bardzo:) > tu macie podobny;) > www.guba.com/ > > O! a ten guba zrywa mi neta...? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond borat 25.01.07, 18:04 o w morde! ten facet jest głupszy ode mnie? :] to pocieszające ale..chyba nie zdołam obejrzeć całego.. jest mi tak strrrrrrrasznie wstyd jak na to patrzę. obciach nie jest moją mocną stroną... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
asiek101 Re: borat 25.01.07, 18:22 A mi sie ten film podobał, może nie w 100%, ale uśmiałam się porządnie nie tyle z Borata, co z reakcji ludzi na niego - najlepszy był ten gościu uciekający na ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: borat 26.01.07, 10:05 asiek101 napisała: > A mi sie ten film podobał, może nie w 100%, ale uśmiałam się porządnie nie tyle > > z Borata, co z reakcji ludzi na niego - najlepszy był ten gościu uciekający na > ulicy. i owszem, śmiesznych rzeczy jest tam więcej niż u Pythona na przykład.. ale czasem wstyd mi, tak jak przy tym gubernatorze, który wcinał "ser z mleka jego żony..." albo w metrze, z kurą... taaa, ten uciekający przechodzień był niezły... ciekawi mnie skad u niego pomysł na POLSKIE WSTAWKI JĘZYKOWE? trzeba przyznać,że niezależnie od ogólnego poczucia obciachu ,to WAŻNY FILM! "przepędzanie żyda" jako narodowe święto, mną wstrząsnęło! Odpowiedz Link Zgłoś
mmoni Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 18:07 Dziękuję skromnie spuszczając oczęta za medal i przekazuję go uczestnikom StumbleUpon (taka przystawka do Firefoxa, dzięki której toto znalazłam). Odpowiedz Link Zgłoś
jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 11:20 Ale czad ! Przeczad normalnie. Ciesze sie, ze tu jeszcze raz zajrzałem. Dzieki. ----------------------------------------------------- Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi Błogosławiony ten, kto w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 11:33 jj_krewetka napisał: a dzie ty sie, za przeproszeniem, szwendasz jak sie nie pojawiasz?????? tak Cie dawno nie bylo.... Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 11:41 prawda? mówiac luckiem głosem... dzieś była jak ciebie nie było? Odpowiedz Link Zgłoś
jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:20 o ! pamiętają mnie, jak miło Ja w ogóle nigdzie nie byłem, dom budowałem i nie miałem czasu na tak zwane pierdoły, ale chyba znów mam i bardzo jestem radosny z tego powodu, tak w temacie wątku to obejrzałem w końcu tego Borata, momentami paskudne, gościu był smiały nie powiem, ja bym tak nie potrafił pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:25 my to PIERDOLY???????????????????????? pieknie, kurde, pieknie..... ;))) ale fajnie, ze sie w koncu znalazles:)))) moze za duzy dom wybudowales??? i nie mogles sie z niego wydostac? ale gratuluje, za mna to samo doswiadczenie... jak sie go ma za soba to fajne uczucie... Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:34 ja wiem???budowanie domu miłe jest..ale myślę tu już o samym moszczeniu gniazdka..bo fundamenty, wylewki,stropodachy..błeee gratulujemy! teraz: drzewo i syn? Odpowiedz Link Zgłoś
jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:38 drzewo juz było, ale pies mi zeżarł, a reprodukcje zakończyłem definitywnie na dwóch córkach :) Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:48 _krewetka napisał: > drzewo juz było, ale pies mi zeżarł, a reprodukcje zakończyłem definitywnie na > dwóch córkach :) wybudowales dom? masz psa? zezarl drzewo? gdyby nie te corki to myslalabym, ze to moj osobisty MjakM pisze ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 13:19 nie wiem kurde, czy to dobrze czy źle, bo z tymi osobistymi to różnie bywa Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 13:46 jj_krewetka napisał: > > nie wiem kurde, czy to dobrze czy źle, bo z tymi osobistymi to różnie bywa to prawda najwazniejsze, ze wrociles Odpowiedz Link Zgłoś
jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:37 sama więc wiesz Skauciku jak to jest, mozna momentami och...ć i zappomnieć o normalnym życiorysie. Of kors, nie jesteście pierdołami tylko czasem pierdoły smalicie, ale to dobrze, bo czasem trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 29.01.07, 16:14 BORAT o jezu ale z tym nagim motywem to koleś przegiął. a muzyka rodem z Bregovica ..hmmm Odpowiedz Link Zgłoś