Dodaj do ulubionych

filmy za friko...(?)

24.01.07, 15:29
koleżanka forumowiczka znalazła w innym wątku
to podaję tu.
gdyż mięł z wrażenia zamurowało!
peekvid.com/
możliwe jest to,żeby one za darmo, legalnie były?
Obserwuj wątek
    • dragon_fruit Re: filmy za friko...(?) 24.01.07, 16:43
      ooooooo jest Dhoom!
      :)
      • drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 24.01.07, 20:05
        1.babel. poszszszło!
        • gregorz Re: filmy za friko...(?) 24.01.07, 20:59
          no niezle to nawet mi to jakos idzie choc lacze mam kiepskie. Tyle ze chyba
          mozna w malym okienku tylko ogladac :(
    • binkaa Re: filmy za friko...(?) 24.01.07, 22:34
      super
      działa wsio:)
      dzięki
      • scoutek Re: filmy za friko...(?) 25.01.07, 08:14
        powiekszyc tez sie da
        007, cenkju wielkie
        kocham Cie:)))))))))))
        slowo!!!!!!
        • kch75 Re: filmy za friko...(?) 25.01.07, 08:51
          azzz nie wiem co powiedziec

          zapytam tylko, dzie jest haczyk , he ???
          • drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 25.01.07, 09:50
            szukam tego HACZYKA od wczoraj,
            skanuję, banuję wszelkie reklamy(adblock)
            -dałem też ogłoszenie na forum Interent
            bo nieufny jestem bardzo...
            ale jak na razie nic nie znajduję.
            dla pewnosci, radzę na wszelki słuczaj oczyszczać po każdym ogladaniu pamięć
            komputera i obserwować co też tam się na nim zapisuje?
            ---------
            to nie ja znalazłem...zaraz...ale kto?idę sprawdzić
            • drzejms-buond medal dla MMONI !!! 25.01.07, 09:51
              jest!
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26334&w=51861776&wv.x=2&a=56045428
              • scoutek Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 13:55
                od wczoraj i ciagle jestem w szoku
                i Borat i Prada i Babel....
                za friko?????
                dzie catch?
                22?
                • drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:20
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=56065964
                  albo...
                  polak ogólnie, nieufny jest..gdzieś było na ten temat w gazecie ostatnio ale nie
                  mogę znaleźć
                  :-/
                  skończyłem skanowanie "głębokie" komputera( dwie godziny!!!)
                  po wczorajszym oglądaniu - i niby wsjo w parjatkie.
                  może to chodzi o reklamy? tylko że jeśli istnieje mozliwość ich zablokowania
                  to ja nie kumam...?
                  • forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:33
                    że jest to nielegalne to chyba oczywiste:)
                    zajrzałem na fora i ludzie pisza ze linkuja jakoś w posredni sposób
                    i to utrudni troche postepowanie wobec nich, ale wielkiej przyszłosci
                    to to nie ma

                    bardzo zły serwis,bardzo:)
                    tu macie podobny;)
                    www.guba.com/
                    • scoutek Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:35
                      wiem ze nielegalne
                      i wiem ze bardzo zly serwis
                      ale i tak dziekuje
                      za ostrzezenie?
                      ;))
                      • drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 14:54
                        ba! ale czemusz nielegalnysz?
                        • forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 15:00
                          drzejms-buond napisał:

                          > ba! ale czemusz nielegalnysz?

                          bo legalnie to jest za wiedzą i zgodą własciciela praw
                          tu pewnie wiedza jest ale zgody brak, bo chyba nie sądzisz że wytwórnie
                          filmowe rzuciły do peekvida kilka hitów zeby ludziska mogli se za fri obejrzec w
                          necie?:)
                          albo ze peekvid wykupił jakieś prawa?
                          • drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 15:50
                            nie,nie ale sądzę,ze istnieje jakieś prawo które mówi,ze WOLNO jeśli film
                            jest..dajmy na to niemożliwy do zgrania lub słabej
                            rozdzielczości..luboconiewiecojeszcze..tak jak z próbkami muzycznymi, ze niby
                            można do 10 sekund brać bez pozwolenia i samplować.
                            albo może maja jakąś umoe barterową? :-D)
                            no a jutóbki? tam też są gotowce!
                            • forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 20:09
                              drzejms-buond napisał:

                              > nie,nie ale sądzę,ze istnieje jakieś prawo które mówi,ze WOLNO jeśli film
                              > jest..dajmy na to niemożliwy do zgrania lub słabej
                              > rozdzielczości..luboconiewiecojeszcze..

                              niemożliwe
                              zdrowy rozsadek podpowiada mi ze nie ma takiego prawa
                              trailery tak - ale nie całe filmy

                              tak jak z próbkami muzycznymi, ze niby
                              > można do 10 sekund brać bez pozwolenia i samplować.
                              > albo może maja jakąś umoe barterową? :-D)
                              > no a jutóbki? tam też są gotowce!

                              ale na youtube nie ma całych filmów chyba
                              poza tym oni mają na karku co i rusz stosowne służby
                              bo zawartosć gromadza na własnych serwerach a ten peek działa nieco inaczej
                              • scoutek Re: medal dla MMONI !!! 26.01.07, 08:14
                                forumowicz_pospolity napisał:
                                > ale na youtube nie ma całych filmów chyba

                                ale cale teledyski sa
                                a to prawie to samo
                                • forumowicz_pospolity Re: medal dla MMONI !!! 26.01.07, 11:39
                                  scoutek napisała:

                                  > forumowicz_pospolity napisał:
                                  > > ale na youtube nie ma całych filmów chyba
                                  >
                                  > ale cale teledyski sa
                                  > a to prawie to samo
                                  >
                                  prawie
                                  co nie znaczy że są legalnie:)
                                  moze wytwórnie łatwiej godza sie na piracenie teledysków które są dodatkami do
                                  płyt z reguły niż całych filmów
                    • drzejms-buond Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 16:16

                      > bardzo zły serwis,bardzo:)
                      > tu macie podobny;)
                      > www.guba.com/
                      >
                      >
                      O! a ten guba zrywa mi neta...?
                      • drzejms-buond borat 25.01.07, 18:04
                        o w morde!
                        ten facet jest głupszy ode mnie?
                        :]
                        to pocieszające
                        ale..chyba nie zdołam obejrzeć całego..
                        jest mi tak strrrrrrrasznie wstyd jak na to patrzę.

                        obciach nie jest moją mocną stroną...
                        :/
                        • asiek101 Re: borat 25.01.07, 18:22
                          A mi sie ten film podobał, może nie w 100%, ale uśmiałam się porządnie nie tyle
                          z Borata, co z reakcji ludzi na niego - najlepszy był ten gościu uciekający na
                          ulicy.
                          • drzejms-buond Re: borat 26.01.07, 10:05
                            asiek101 napisała:

                            > A mi sie ten film podobał, może nie w 100%, ale uśmiałam się porządnie nie tyle
                            >
                            > z Borata, co z reakcji ludzi na niego - najlepszy był ten gościu uciekający na
                            > ulicy.

                            i owszem, śmiesznych rzeczy jest tam więcej niż u Pythona na przykład..
                            ale czasem wstyd mi, tak jak przy tym gubernatorze, który wcinał "ser z mleka
                            jego żony..."
                            albo w metrze, z kurą...
                            taaa, ten uciekający przechodzień był niezły...
                            ciekawi mnie skad u niego pomysł na POLSKIE WSTAWKI JĘZYKOWE?
                            trzeba przyznać,że niezależnie od ogólnego poczucia obciachu ,to WAŻNY FILM!
                            "przepędzanie żyda" jako narodowe święto, mną wstrząsnęło!
              • mmoni Re: medal dla MMONI !!! 25.01.07, 18:07
                Dziękuję skromnie spuszczając oczęta za medal i przekazuję go uczestnikom
                StumbleUpon (taka przystawka do Firefoxa, dzięki której toto znalazłam).
    • jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 11:20

      Ale czad ! Przeczad normalnie. Ciesze sie, ze tu jeszcze raz zajrzałem. Dzieki.

      -----------------------------------------------------
      Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych
      ludzi
      Błogosławiony ten, kto w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez
      dolinę ciemności
      • scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 11:33
        jj_krewetka napisał:

        a dzie ty sie, za przeproszeniem, szwendasz jak sie nie pojawiasz??????
        tak Cie dawno nie bylo....
        • drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 11:41
          prawda?
          mówiac luckiem głosem...
          dzieś była jak ciebie nie było?
          • scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 11:47
            no!!! krewetka?????
            • jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:20

              o ! pamiętają mnie, jak miło
              Ja w ogóle nigdzie nie byłem, dom budowałem i nie miałem czasu na tak zwane
              pierdoły, ale chyba znów mam i bardzo jestem radosny z tego powodu,
              tak w temacie wątku to obejrzałem w końcu tego Borata, momentami paskudne,
              gościu był smiały nie powiem, ja bym tak nie potrafił

              pozdrawiam wszystkich
              • scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:25
                my to PIERDOLY????????????????????????
                pieknie, kurde, pieknie.....
                ;)))

                ale fajnie, ze sie w koncu znalazles:))))
                moze za duzy dom wybudowales??? i nie mogles sie z niego wydostac?
                ale gratuluje, za mna to samo doswiadczenie... jak sie go ma za soba to fajne
                uczucie...
                • drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:34
                  ja wiem???budowanie domu miłe jest..ale myślę tu już o samym moszczeniu
                  gniazdka..bo fundamenty, wylewki,stropodachy..błeee
                  gratulujemy!
                  teraz:
                  drzewo
                  i
                  syn?
                  • jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:38
                    drzewo juz było, ale pies mi zeżarł, a reprodukcje zakończyłem definitywnie na
                    dwóch córkach :)
                    • scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:48
                      _krewetka napisał:

                      > drzewo juz było, ale pies mi zeżarł, a reprodukcje zakończyłem definitywnie
                      na
                      > dwóch córkach :)

                      wybudowales dom? masz psa? zezarl drzewo?
                      gdyby nie te corki to myslalabym, ze to moj osobisty MjakM pisze ;))))
                      • jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 13:19

                        nie wiem kurde, czy to dobrze czy źle, bo z tymi osobistymi to różnie bywa
                        • scoutek Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 13:46
                          jj_krewetka napisał:

                          >
                          > nie wiem kurde, czy to dobrze czy źle, bo z tymi osobistymi to różnie bywa


                          to prawda

                          najwazniejsze, ze wrociles
                • jj_krewetka Re: filmy za friko...(?) 26.01.07, 12:37

                  sama więc wiesz Skauciku jak to jest, mozna momentami och...ć i zappomnieć o
                  normalnym życiorysie. Of kors, nie jesteście pierdołami tylko czasem pierdoły
                  smalicie, ale to dobrze, bo czasem trzeba.
                  • drzejms-buond Re: filmy za friko...(?) 29.01.07, 16:14
                    BORAT

                    o jezu ale z tym nagim motywem to koleś przegiął.

                    a muzyka rodem z Bregovica ..hmmm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka