gph 10.06.03, 14:02 lubię czasami poczytać dzieła grafomanów (oprócz swoich) rozweselają mnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabba Re: grafoman 10.06.03, 14:37 a to rzuc jakims na(wy)zwiskiem kogo polecasz goraco?:) Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: grafoman 10.06.03, 14:40 sabba napisała: > a to rzuc jakims na(wy)zwiskiem kogo polecasz goraco?:) nej nej. mówię o rozmaitych grafomanach anonimowych, którZY udostępniają swoja twórczość na rozmaitych stronach, blogach itede. oraz o ostatniej Szymborskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
sabba Re: grafoman 10.06.03, 15:07 Szymborskiej ja bym NObla tez nie dala:))) Blogi czy to sa te pamietniki online, szczere do bolu wyznania na posmiewisko ludu wystawione? Czy sa tez grafowomani czy tylko grafomani?:))) > > Odpowiedz Link Zgłoś
wodnik74 Re: grafoman 10.06.03, 21:38 gph napisał: > sabba napisała: > > > a to rzuc jakims na(wy)zwiskiem kogo polecasz goraco?:) > > nej nej. mówię o rozmaitych grafomanach anonimowych, którZY udostępniają swoja > twórczość na rozmaitych stronach, blogach itede. > a ja lubię blogi > oraz o ostatniej Szymborskiej. no co Ty, to są fajne rzeczy, a jakbym to ja napisała, to nikt by mi tego nie wydał w takiej ładnej oprawce :))) Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: grafoman 11.06.03, 13:46 wodnik74 napisała: > > oraz o ostatniej Szymborskiej. > > no co Ty, to są fajne rzeczy, a jakbym to ja napisała, to nikt by mi tego nie > wydał w takiej ładnej oprawce :))) fajne, fajne. jeno grafomańskie. ale w końcu starsza pani też chciała pokazać jakieś inne oblicze niż tylko stalinowskie i hyperintelektualne :) Odpowiedz Link Zgłoś