10.06.03, 14:02
lubię czasami poczytać dzieła grafomanów (oprócz swoich)
rozweselają mnie.
Obserwuj wątek
    • sabba Re: grafoman 10.06.03, 14:37
      a to rzuc jakims na(wy)zwiskiem kogo polecasz goraco?:)
      • gph Re: grafoman 10.06.03, 14:40
        sabba napisała:

        > a to rzuc jakims na(wy)zwiskiem kogo polecasz goraco?:)

        nej nej. mówię o rozmaitych grafomanach anonimowych, którZY udostępniają swoja
        twórczość na rozmaitych stronach, blogach itede.
        oraz o ostatniej Szymborskiej.
        • sabba Re: grafoman 10.06.03, 15:07
          Szymborskiej ja bym NObla tez nie dala:))) Blogi czy to
          sa te pamietniki online, szczere do bolu wyznania na
          posmiewisko ludu wystawione?

          Czy sa tez grafowomani czy tylko grafomani?:)))
          >
          >
        • wodnik74 Re: grafoman 10.06.03, 21:38
          gph napisał:

          > sabba napisała:
          >
          > > a to rzuc jakims na(wy)zwiskiem kogo polecasz goraco?:)
          >
          > nej nej. mówię o rozmaitych grafomanach anonimowych, którZY udostępniają
          swoja
          > twórczość na rozmaitych stronach, blogach itede.
          >

          a ja lubię blogi

          > oraz o ostatniej Szymborskiej.

          no co Ty, to są fajne rzeczy, a jakbym to ja napisała, to nikt by mi tego nie
          wydał w takiej ładnej oprawce :)))
          • gph Re: grafoman 11.06.03, 13:46
            wodnik74 napisała:

            > > oraz o ostatniej Szymborskiej.
            >
            > no co Ty, to są fajne rzeczy, a jakbym to ja napisała, to nikt by mi tego nie
            > wydał w takiej ładnej oprawce :)))

            fajne, fajne. jeno grafomańskie. ale w końcu starsza pani też chciała pokazać
            jakieś inne oblicze niż tylko stalinowskie i hyperintelektualne :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka