skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 10:48 No nareszcie przyznałeś, że Twoje poglądy to utopia. Dzięki. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 13:43 W Albanii można było wprowadzić państwo oficjalnie ateistyczne, więc czemu nie w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 13:46 No przecież masz oficjalnie rozdział kościoła od państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 16:13 I dasz sobie głowę uciąć, że tam to nie jest tylko na papierze. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 19:04 skoropis napisał: > I dasz sobie głowę uciąć, że tam to nie jest tylko na papierze. Tam państwo ateistyczne było naprawdę. pl.wikipedia.org/wiki/Enver_Hodża "W 1967 Hodża ogłosił z dumą, że Albania jest pierwszym w historii państwem ateistycznym." Odpowiedz Link Zgłoś
skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 19:20 O to Ci chodzi? "Za jego rządów represjonowano wszystkie religie, niszczono dzieła sztuki sakralnej, aresztowano i mordowano księży i duchownych muzułmańskich. W 1967 Hodża ogłosił z dumą, że Albania jest pierwszym w historii państwem ateistycznym." Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 21:06 A gdzieś nawołuję do zabijania księży? Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 21:12 Ale nie chodzi mi o profanowanie obiektów "kóltó", tylko o wyeleminowanie religii z polityki, kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 25.06.07, 21:43 Nie popieram oczywiście żadnych totalitaryzmów. Wystarczać powinno to, żeby Polska była państwem laickim. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 25.06.07, 22:30 I żeby ograniczyć religię do domów wierzących i świątyń. Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 25.06.07, 23:02 stefan.bialystok napisał: > I żeby ograniczyć religię do domów wierzących i świątyń. a dlazcego wy walczący , walczycie o to by nie być ograniczanym przez ograniczanie czegoś innego>? Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 26.06.07, 11:24 Idąc Twoim tokiem rozumowania, taki stan rzeczy jest we Francji. Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 14:55 ty wez się nekro pod ines nie podszywaj Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 15:47 nutopia napisała: > ty wez się nekro pod ines nie podszywaj przecież i tak nie zauważy :p -- Life's a journey, not a destination. Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 21:24 makbrajd napisał: > ale was zmyliłem! ha! > kamilar - nikt się na to nie nabrał Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:07 nie wiem dlaczego, mnie alexa porównujesz do mego studenta Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:20 Hej, McBride, jestem alex! Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:52 stefan.bialystok napisał: > Hej, McBride, jestem alex! hej nutopia jeste anabl Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:56 I jeszcze jestem Mikkelsonem. I jeszcze Tkacem. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Hej, to ja makbrajd! 26.06.07, 11:24 Nie, koczisss podszywa się pod nekro. Odpowiedz Link Zgłoś