Dodaj do ulubionych

Hej, to ja nutopia!

25.06.07, 10:34

Obserwuj wątek
    • skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 10:48
      No nareszcie przyznałeś, że Twoje poglądy to utopia.
      Dzięki.
      ;D
      • stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 13:43
        W Albanii można było wprowadzić państwo oficjalnie ateistyczne, więc czemu nie w Polsce?
        • skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 13:46
          No przecież masz oficjalnie rozdział kościoła od państwa.
          • stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 15:11
            Ale tylko na papierze.
            • skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 16:13
              I dasz sobie głowę uciąć, że tam to nie jest tylko na papierze.
              • stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 19:04
                skoropis napisał:

                > I dasz sobie głowę uciąć, że tam to nie jest tylko na papierze.
                Tam państwo ateistyczne było naprawdę.
                pl.wikipedia.org/wiki/Enver_Hodża
                "W 1967 Hodża ogłosił z dumą, że Albania jest pierwszym w historii państwem ateistycznym."
                • skoropis Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 19:20
                  O to Ci chodzi?
                  "Za jego rządów represjonowano wszystkie religie, niszczono dzieła sztuki
                  sakralnej, aresztowano i mordowano księży i duchownych muzułmańskich. W 1967
                  Hodża ogłosił z dumą, że Albania jest pierwszym w historii państwem ateistycznym."
                  • stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 21:06
                    A gdzieś nawołuję do zabijania księży?
                    • stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 21:12
                      Ale nie chodzi mi o profanowanie obiektów "kóltó", tylko o wyeleminowanie religii z polityki, kultury.
                      • stefan.bialystok Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 25.06.07, 21:43
                        Nie popieram oczywiście żadnych totalitaryzmów. Wystarczać powinno to, żeby Polska była państwem laickim.
                        • stefan.bialystok Re: Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 25.06.07, 22:30
                          I żeby ograniczyć religię do domów wierzących i świątyń.
                          • nutopia Re: Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 25.06.07, 23:02
                            stefan.bialystok napisał:

                            > I żeby ograniczyć religię do domów wierzących i świątyń.

                            a dlazcego wy walczący , walczycie o to by nie być ograniczanym przez
                            ograniczanie czegoś innego>?
                            • stefan.bialystok Re: Ha, ha! Dałeś się skoropis, sprowokować! 26.06.07, 11:24
                              Idąc Twoim tokiem rozumowania, taki stan rzeczy jest we Francji.
    • nutopia Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 14:55
      ty wez się nekro pod ines nie podszywaj
      • stefan.bialystok Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 15:11
        Jeszcze pod aanneett.
      • i.nes Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 15:47
        nutopia napisała:
        > ty wez się nekro pod ines nie podszywaj

        przecież i tak nie zauważy :p

        --
        Life's a journey, not a destination.
        • nutopia Re: Hej, to ja nutopia! 25.06.07, 15:52
          tym go dobiłaś:)
    • makbrajd Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 20:35

      • makbrajd Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 20:38
        ale was zmyliłem! ha!
        • nutopia Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 21:24
          makbrajd napisał:

          > ale was zmyliłem! ha!
          >

          kamilar - nikt się na to nie nabrał
          • makbrajd Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:07
            nie wiem dlaczego, mnie alexa porównujesz do mego studenta
            • stefan.bialystok Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:20
              Hej, McBride, jestem alex!
              • nutopia Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:52
                stefan.bialystok napisał:

                > Hej, McBride, jestem alex!

                hej nutopia jeste anabl
                • stefan.bialystok Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 22:56
                  I jeszcze jestem Mikkelsonem. I jeszcze Tkacem.
                  • annabl Re: Hej, to ja makbrajd! 25.06.07, 23:23
                    kocziss?
                    • stefan.bialystok Re: Hej, to ja makbrajd! 26.06.07, 11:24
                      Nie, koczisss podszywa się pod nekro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka