tynka548
16.08.07, 10:31
poradzcie mi coś, od jakegoś czasu nie mogę spać, czasem zasypiam
dopiero o 2, a oraz częsciej o 4, juz nie daje rady, jestem nie
wyspaną, nie mam siły, zeby potem noralnie funkcjonować, w zien ez
nie zasne.Ma któraś z was podobny problem??????????? Nie he bra
zadnyh abletek, herbatek i tym poobne