Dodaj do ulubionych

nie mogę spać

16.08.07, 10:31
poradzcie mi coś, od jakegoś czasu nie mogę spać, czasem zasypiam
dopiero o 2, a oraz częsciej o 4, juz nie daje rady, jestem nie
wyspaną, nie mam siły, zeby potem noralnie funkcjonować, w zien ez
nie zasne.Ma któraś z was podobny problem??????????? Nie he bra
zadnyh abletek, herbatek i tym poobne
Obserwuj wątek
    • penelopez Re: nie mogę spać 21.08.07, 14:28
      ja mam podobnie, czasami mam wrazenie ze przeleżę cała noc z
      zamkniętymi oczami ale nie zasypiam bo wszystko dookoła słyszę i
      wiem ze nie śpię....ja mam tak jak sie denerwuje, zasypiam nad ranem
      a potem trauma jeśli chodzi o wstawanie....piję magnez rozpuszczalny
      i czasami pomaga.....nic innego nei probowalam, ale ostatnio doszlam
      do wniosku ze faktycznie ten problem ze spaniem robi sie coraz
      poważniejszy i chyba pójdę do lekarza moze cos zaleci sesnownego...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka