caryca111 01.09.07, 22:42 zaczynasz mówić i nagle znikasz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koczisss Re: gdzie? 01.09.07, 22:53 Ale ja napisałem go po to, aby ktoś w księdze gości coś wpisał, bo jakaś ona pustawa trochę:), A tak w ogóle o czym ja mam pisać? Nudno, smutno, a wręcz bardzo smutno, o czym to mówić? Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss niec takiego nie powiedziałem 01.09.07, 23:33 problem jest taki, ze chyba ja tylko se do głowy nabrałem Odpowiedz Link Zgłoś