01.09.07, 22:42
zaczynasz mówić i nagle znikasz
Obserwuj wątek
    • koczisss gdzie? 01.09.07, 22:45

      • caryca111 Re: gdzie? 01.09.07, 22:50
        jak to gdzie! założyłes wątek i co?
        • koczisss Re: gdzie? 01.09.07, 22:53
          Ale ja napisałem go po to, aby ktoś w księdze gości coś wpisał, bo jakaś ona
          pustawa trochę:),

          A tak w ogóle o czym ja mam pisać?
          Nudno, smutno, a wręcz bardzo smutno, o czym to mówić?
          • caryca111 Re: gdzie? 01.09.07, 22:57
            o rany a Tobie co? życie jest piękne
            • koczisss W którym miejscu? 01.09.07, 23:32

          • skoropis Re: gdzie? 01.09.07, 23:20
            To już się odbujałeś?
            • koczisss niec takiego nie powiedziałem 01.09.07, 23:33
              problem jest taki, ze chyba ja tylko se do głowy nabrałem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka