Gość: samanta IP: 62.233.172.* 17.12.01, 14:19 Jak wrocisz to trzaskaj w skrzynke ..zaraz bede pisac! W morde jeza,na co mi przyszlo..cafejka internetowa???????????? :-* Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
men_ Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:26 Gość portalu: samanta napisał(a): > Jak wrocisz to trzaskaj w skrzynke ..zaraz bede pisac! W morde jeza,na co mi > przyszlo..cafejka internetowa???????????? :-* Czy naprawdę nie możesz poderwać w Szczecinie jednego porządnego informatyka :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:27 Men, a Ty nie możesz sobie poderwać jednęj porządnej...??? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:29 mag_nolia napisał(a): > Men, a Ty nie możesz sobie poderwać jednęj porządnej...??? Chyba nie (jednej ? porządnej ? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: BIZONIE!!!! samanta 17.12.01, 14:46 ...porządne...Cię nie chcą...??? czy wolisz kilka na raz...nieporządnych...??? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:47 mag_nolia napisał(a): > ...porządne...Cię nie chcą...??? > czy wolisz kilka na raz...nieporządnych...??? Kusicielka ... Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:49 ...ależ nie..., magnolia... PA! Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:50 mag_nolia napisał(a): > ...ależ nie..., magnolia... > PA! To Pa to jeszcze Ci w nawyk wejdzie .., i wiesz, co za parę lat będzie ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: BIZONIE!!!! Mag_nolia 17.12.01, 14:58 mag_nolia napisał(a): > ...co...? Albo już wiesz, albo już jesteś :))) Odpowiedz Link Zgłoś
samanta1 men 17.12.01, 14:33 wlasnie poderwalam tylko ze facet ciagle chce sie ze mna spotykac i dlatego tak fuszeruje przy kompie!O!:)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: samanta 17.12.01, 14:41 samanta1 napisał(a): > wlasnie poderwalam tylko ze facet ciagle chce sie ze mna spotykac i dlatego tak > > fuszeruje przy kompie!O!:)))))))))) Czwana Kobitko - teraz wybieraj: dobry komputer lub dobry komputerowiec :)) hi, hi Odpowiedz Link Zgłoś
samanta1 Re: samanta 17.12.01, 14:58 Men! Ja go mam w nosie! Niech sie dran buja z falami Baltyku!Ja chce moja maaaaszyne!!!!!!!! Cholera ide zaraz stad bo tu zimno jak w psiarni! Klepac tam zdrowaski za zdrowie mojego kompa!:) Odpowiedz Link Zgłoś