czort 19.12.01, 15:57 rany julek, ile filmow ma byc? przeznaczam po 5 klatek na lebka!!! zapotrzebowanie ogromne jezd od tych, ktorzy nie przyjada!!!!! zglaszac siem natentychmiast! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anka1 Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:01 Czort najlepiej polaroida wez:)))!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:03 tak i makijażystę i stylistę i pończochę na obiektyw! muszę dbać o swój imydż!!! anka1 napisał(a): > Czort najlepiej polaroida wez:)))!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:11 to jeszcze fryzjera i manicurzystke :))) a ponczocha koniecznie jedwabna:))) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:22 jas a skad ja wezma polaroida? pozyczyc? nie, bo juz swoj cyfrowy kiedys w krakowie posialam, zadnego polaroida nie wezme!!!!! jeno zwykly, najzwyklejszy! anko1, a ty o fryzjerze i manikiurzystce? cos ty, do jasnej anielci!! zdjec nie dam!@ za kare! placz sobie! stroje normalne majom byc, nie teatralne!!!! zeby potem ludzie na ulicy poznali! czort Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:26 placze z innego powodu((( Neo maja od stycznia od inernetu odciac(((! ja nie tylko o fryzjerze ale i o polaroidzie:))) cha cha. moge Ci swoj aparacik pozyczyc tylko ostrezgam ze bydle ma obiektyw ciezki jak jasny gwint!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czort anka1 19.12.01, 16:52 dziekuje, bo zgubie!! swego nie bedzie tak szkoda. zdjecia przywioze!!! a co z jutrem - po poludniu? ok 19:00? bedziesz miala czas? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do Czorta!!! 19.12.01, 16:57 a moglabys ok 20.00? bo ja do 19.00 bede w pracy a potem musze sie wyszykowac zeby dobre wrazenie zrobic:))) aha i dzieki za kartke!!! a z diabelkiem nie bylo?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Reanka1 19.12.01, 17:00 nie bylo! ale zem ja aniol na swieta!! moze byc ok 20:00. bede kolo ciebie w tych okolicach na rogu malmeda i bialowny w baborze! a zreszta zadzwon! - albo ja przed 15 zadzwonie. pasi? szykowac sie nie musisz, cos ty! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: ReCzort!!! 19.12.01, 17:02 zaraz Ci maila posle z numerem mojej komory:)) sluchaj a co to za babor na rogu:)??? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: ReCzort!!! 19.12.01, 17:06 no, taki gabinet, pod niebieskim okapem!!! na przeciwko fontanny! nie wiesz? po schodkach na gore sie wchoszi, metalowych! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: ReCzort!!! 19.12.01, 17:08 bedziesz sie leczyc!? czy swoje many?:) sluchaj to moze u mnie? hę? Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:24 no....eeee....jakby tu......hmmmmmm....powiedzieć...... ale ja pracuję w agencji i spotykam się z klientami w piątek hehehe ... mój strój nie będzie więc normalny....eeeeeee...no taki uliczny całkiem to też nie.... ale mamy tu dwie rosjanki !!!! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:53 stroj sluzbowy zdejmiesz - bedziesz w stroju ewy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:55 zwariowałaś!!!!! chcesz mieć na karku wszystkich barmanów z całej Starówki hehehehe ?????????? zresztą, co na to ewka?! czort napisał(a): > stroj sluzbowy zdejmiesz - bedziesz w stroju ewy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 16:56 ewka niech zazdrosci!! a barmani? coz, bede miala gdzie spadac z antresoli! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: to ile klisz mam kupic na piatek 19 grudnia? 19.12.01, 17:08 dobra ale nie spadaj na tych z wąsami...!!!!! to moja ostatnia słabość :-))))))))) czort napisał(a): > ewka niech zazdrosci!! a barmani? coz, bede miala gdzie spadac z antresoli! Odpowiedz Link Zgłoś