sibeliuss 11.03.08, 23:24 Ja zupełnie przypadkiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agulaszek Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 17:22 zacząć od debiutu w S@lonie?? czy od zakuu laptopa?? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
agulaszek Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 17:26 najsamierwej to miałam informatykę na zaocznych, ale to było stresogenne bo na zaliczenie, potem postawili mnie komputer w robocie na biurku.... to może od tego zacznę najlepiej ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
hesia3 Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 12:36 Przez przypadek wlazłam na młode mężatki i dostałam zgagi. Jakie te biedulki są nieszczęśliwe, wolę być tutaj bo weselej. Odpowiedz Link Zgłoś
buka007 Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 17:21 witaj sibeliusie wsród starutkich mężatek:)) Odpowiedz Link Zgłoś
fettinia Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 10:14 Hehe-Starutki Mezatek Rodzynek:D Odpowiedz Link Zgłoś
czajnik40 Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 21:28 mi buka nie kazala, ale podpuscila linkiem:) czyli skolowala mnie a moze nawet i zmanipulowala, kto jo tam wie :) Odpowiedz Link Zgłoś
isabeau Re: Jak tu trafiliście? 24.03.08, 19:26 Ja przez jakiś link z tych młodziutkich... Ale chyba dla nich mam za duży staż, no i nie jestem nieszczęśliwie zamężna, bo mam całkiem fajnego męża. To mój pierwszy wpis na tym forum, mam nadzieję, że zostanę na dłużej :) Odpowiedz Link Zgłoś
aga-kosa Re: Jak tu trafiliście? 05.04.08, 14:59 jestem na forum emerytów i rencistów oraz na +/- 60 a tu przez przypadek - podoba mi się włożyłam do ulubionych Byle co jem /jak to na emeryturze/ i się cieszę byle czym i jestem zdania,że dzień bez uśmiechu to wczoraj. aga Odpowiedz Link Zgłoś
pierwahrabini Re: Jak tu trafiliście? 05.04.08, 18:45 nuda mnie tu zagnała, no i odrobina przypadku. A widzę, że tu te starutkie - czas je uczy pogody, więc pozaglądam od czasu do czasu, bo i ja starutka mężatka. pozdrawiam koleżanki Odpowiedz Link Zgłoś
xy.5 Re: Jak tu trafiliście? 06.04.08, 21:46 Przypadkiem,a że jestem z natury ciekawa no to podczytuję. Odpowiedz Link Zgłoś
jolkaaa2 Re: Jak tu trafiliście? 09.04.08, 19:47 Właśnie wlazłam przypadkiem i jest super. Jestem starutką mężatką ze względu na wiek, staż, stan ducha i nie wiem co tam jeszcze... I dobrze mi z tym :) Witajcie Odpowiedz Link Zgłoś
debest3 Re: Jak tu trafiliście? 17.05.08, 11:01 niewidzialna_l napisała: > .......buka,,,, eee tam,lepiej powiedz że beze mnie nie mogłaś wytrzymać:) Odpowiedz Link Zgłoś
deela Re: Jak tu trafiliście? 20.06.08, 20:52 sibellius ciebie wszedzie jest pelno, obawiam sie o twoje zycie osobiste :F Odpowiedz Link Zgłoś
staruszeczka Re: Jak tu trafiliście? 21.06.08, 10:26 A ja nawet nie wiem. Chyba hasło starutkie jak magnes podziałało:) Odpowiedz Link Zgłoś
scrivo Re: Jak tu trafiliście? 21.06.08, 21:16 też nie wiem, nie pamiętam. ale hasło faktycznie, przyciąga. ogólnie to jestem buszująca starutka więc gdzieś przez zboże przylazłam i tutaj, choć we wsi moskal stoi, hihi. Odpowiedz Link Zgłoś