Dodaj do ulubionych

Jak tu trafiliście?

11.03.08, 23:24
Ja zupełnie przypadkiem.
Obserwuj wątek
    • agulaszek Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 00:26
      oj dużo by opowiadać ;)))
      • czajnik40 Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 12:21
        opowiadaj!:)
        • agulaszek Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 17:22
          zacząć od debiutu w S@lonie??
          czy od zakuu laptopa??
          ;)))
          • agulaszek Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 17:26
            najsamierwej to miałam informatykę na zaocznych, ale to było
            stresogenne bo na zaliczenie, potem postawili mnie komputer w
            robocie na biurku.... to może od tego zacznę najlepiej ;)))
    • hesia3 Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 12:36
      Przez przypadek wlazłam na młode mężatki i dostałam zgagi. Jakie te
      biedulki są nieszczęśliwe, wolę być tutaj bo weselej.
      • agulaszek Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 17:24
        zdecydowanie:)))
    • buka007 Re: Jak tu trafiliście? 12.03.08, 17:21
      witaj sibeliusie wsród starutkich mężatek:))
    • fettinia Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 10:14
      Hehe-Starutki Mezatek Rodzynek:D
    • debest3 Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 18:45
      po palcu Sibi,po palcu:DDD
    • violka30 Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 19:50
      buka mi kazała
      • buka007 Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 20:01
        taa.. na pewno.. kazała!
        • czajnik40 Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 21:28
          mi buka nie kazala, ale podpuscila linkiem:)
          czyli skolowala mnie a moze nawet i zmanipulowala, kto jo tam wie :)
          • violka30 Re: Jak tu trafiliście? 16.03.08, 22:06
            czyli kazała!
    • isabeau Re: Jak tu trafiliście? 24.03.08, 19:26
      Ja przez jakiś link z tych młodziutkich... Ale chyba dla nich mam za duży staż,
      no i nie jestem nieszczęśliwie zamężna, bo mam całkiem fajnego męża. To mój
      pierwszy wpis na tym forum, mam nadzieję, że zostanę na dłużej :)
      • agulaszek Re: Jak tu trafiliście? 25.03.08, 10:27
        no ja myślę :)
        • buka007 Re: Jak tu trafiliście? 25.03.08, 16:16
          no ja tez mysle!! :))
          • aga-kosa Re: Jak tu trafiliście? 05.04.08, 14:59
            jestem na forum emerytów i rencistów oraz na +/- 60 a tu przez przypadek -
            podoba mi się włożyłam do ulubionych
            Byle co jem /jak to na emeryturze/ i się cieszę byle czym i jestem zdania,że
            dzień bez uśmiechu to wczoraj. aga
    • pierwahrabini Re: Jak tu trafiliście? 05.04.08, 18:45
      nuda mnie tu zagnała, no i odrobina przypadku. A widzę, że tu te
      starutkie - czas je uczy pogody, więc pozaglądam od czasu do czasu,
      bo i ja starutka mężatka. pozdrawiam koleżanki
    • xy.5 Re: Jak tu trafiliście? 06.04.08, 21:46
      Przypadkiem,a że jestem z natury ciekawa no to podczytuję.
      • jolkaaa2 Re: Jak tu trafiliście? 09.04.08, 19:47
        Właśnie wlazłam przypadkiem i jest super. Jestem starutką mężatką ze
        względu na wiek, staż, stan ducha i nie wiem co tam jeszcze...
        I dobrze mi z tym :) Witajcie
        • niewidzialna_l Re: Jak tu trafiliście? 15.05.08, 09:43
          .......buka,,,,
          • debest3 Re: Jak tu trafiliście? 17.05.08, 11:01
            niewidzialna_l napisała:

            > .......buka,,,,

            eee tam,lepiej powiedz że beze mnie nie mogłaś wytrzymać:)
            • sylwia.g21 Re: Jak tu trafiliście? 16.06.08, 12:16
              jak zwykle...
    • deela Re: Jak tu trafiliście? 20.06.08, 20:52
      sibellius ciebie wszedzie jest pelno, obawiam sie o twoje zycie osobiste :F
    • staruszeczka Re: Jak tu trafiliście? 21.06.08, 10:26
      A ja nawet nie wiem. Chyba hasło starutkie jak magnes podziałało:)
      • scrivo Re: Jak tu trafiliście? 21.06.08, 21:16
        też nie wiem, nie pamiętam. ale hasło faktycznie, przyciąga. ogólnie to jestem buszująca starutka więc gdzieś przez zboże przylazłam i tutaj, choć we wsi moskal stoi, hihi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka