Dodaj do ulubionych

o kim spiew... :))

25.11.03, 17:43
I zwrotka :D

Rzucona w kąt, ja wiem – nie myślisz o mnie,
A jednak czekam tu, jak pies, jak cień.
Zrobiłeś błąd – wybaczyć jestem skłonna,
Ja jedna wiem, jak uszczęśliwić Cię!
Obserwuj wątek
    • jtka Re: o kim spiew... :)) 25.11.03, 18:20
      ja wiem , ja wiem...
      o poduszce w kąt rzuconej;-)))))))))
      • ulalka Re: o kim spiew... :)) II zwrotka 25.11.03, 20:17
        Słyszałam to, jak dziś pieściłeś inną:
        Jej płaski brzuch, jest most, jej gryf, jej słój!
        Słabość to ludzka rzecz – nie jesteś winny,
        Opanuj się i znów bądź mój!
        • jtka Re: o kim spiew... :)) II zwrotka 25.11.03, 20:25
          czy poduszka ma gryf albo słój?????
          hmmm... nie słyszałam;-)))))))))))))
          • rzulw o skrzypcach 25.11.03, 20:30
            może....? :)
          • ulalka Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 20:55
            Rzucona w kąt i w plusz, mej czarnej urny,
            Czekam na dzień byś wszedł w mój siódmy próg!
            Zabierz mnie stąd, weź me stęsknione struny,
            Tyś jest mój pan, mój mistrz, mój dźwięk, mój bóg!
            • damazy1 Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 20:58
              to moze jest jakis instrument szarpany?? moze gitara :)
              • ulalka Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:32
                damazy1 napisał:

                > to moze jest jakis instrument szarpany?? moze gitara :)

                brawo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nagroda jest calus na
                dobranoc :*)))
                • damazy1 Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:36
                  ulalka napisała:

                  > brawo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nagroda jest calus na
                  > dobranoc :*)))

                  Kiedy mogę odebrać ;)
                  • ulalka Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:44
                    damazy1 napisał:

                    > ulalka napisała:
                    >
                    > > brawo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nagroda jest calus na
                    > > dobranoc :*)))
                    >
                    > Kiedy mogę odebrać ;)

                    to nie doszedl??? ;)
                    • damazy1 Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:53
                      Na te sprawy okoliczne,
                      Zarymuję Ci prześlicznie.
                      Całus doszedł owszem, przecie
                      jest on w wirtualnym świecie :)
    • rzulw Re: o kim spiew... :)) 25.11.03, 21:38
      No o kim ten spiew Ulaleczko ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka