ulalka 25.11.03, 17:43 I zwrotka :D Rzucona w kąt, ja wiem – nie myślisz o mnie, A jednak czekam tu, jak pies, jak cień. Zrobiłeś błąd – wybaczyć jestem skłonna, Ja jedna wiem, jak uszczęśliwić Cię! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jtka Re: o kim spiew... :)) 25.11.03, 18:20 ja wiem , ja wiem... o poduszce w kąt rzuconej;-))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: o kim spiew... :)) II zwrotka 25.11.03, 20:17 Słyszałam to, jak dziś pieściłeś inną: Jej płaski brzuch, jest most, jej gryf, jej słój! Słabość to ludzka rzecz – nie jesteś winny, Opanuj się i znów bądź mój! Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: o kim spiew... :)) II zwrotka 25.11.03, 20:25 czy poduszka ma gryf albo słój????? hmmm... nie słyszałam;-))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 20:55 Rzucona w kąt i w plusz, mej czarnej urny, Czekam na dzień byś wszedł w mój siódmy próg! Zabierz mnie stąd, weź me stęsknione struny, Tyś jest mój pan, mój mistrz, mój dźwięk, mój bóg! Odpowiedz Link Zgłoś
damazy1 Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 20:58 to moze jest jakis instrument szarpany?? moze gitara :) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:32 damazy1 napisał: > to moze jest jakis instrument szarpany?? moze gitara :) brawo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nagroda jest calus na dobranoc :*))) Odpowiedz Link Zgłoś
damazy1 Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:36 ulalka napisała: > brawo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nagroda jest calus na > dobranoc :*))) Kiedy mogę odebrać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:44 damazy1 napisał: > ulalka napisała: > > > brawo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nagroda jest calus na > > dobranoc :*))) > > Kiedy mogę odebrać ;) to nie doszedl??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
damazy1 Re: o kim spiew... :)) III zwrotka 25.11.03, 22:53 Na te sprawy okoliczne, Zarymuję Ci prześlicznie. Całus doszedł owszem, przecie jest on w wirtualnym świecie :) Odpowiedz Link Zgłoś