Dodaj do ulubionych

brak apetytu

22.09.05, 09:16
Witam
Mam problem z 8-letnią dziewuszką. Nie wiem co się z nią dzieje, dziecko nie
czuje wogóle głodu, je na siłe, jakbyśmy jej nie zmuszali to mogłaby zapewne
kilka dni nie jeść. Nie wiemy czy iść z nią do lekarza, czy są jakieś środki
farmakologiczne poprawiające apetyt, czy może jakieś domowe sposoby.
No jednym słowem mamy problem.
Co robic?
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: brak apetytu 22.09.05, 09:51
      może to problem natury psychicznej, jest gdzieś wątek na którymś forum"moje
      dziecko jest niejadkiem".Niezależnie od tego czytałam że wiele mam poleca
      Bioaron C uodparniający ale też zwiększa apetyt.
      Oczywiście można spróbować.
      Pozdrawiam
    • dorotakatarzyna Re: brak apetytu 22.09.05, 20:57
      Ja też mam ośmioletnią niejadkę, ale ona odczuwa głód. Czy robiłaś córce
      morfologię? Podobno brak apetytu występuje przy anemii, przy niedoborze żelaza.
      No i warto by zrobic badanie kału na lamblie i pasożyty. Jeśli lekarz nie da
      skierowania, to zrób to prywatnie.
      • vika-fika Re: brak apetytu 23.09.05, 07:12
        Dzięki wielkie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka