vika-fika
22.09.05, 09:16
Witam
Mam problem z 8-letnią dziewuszką. Nie wiem co się z nią dzieje, dziecko nie
czuje wogóle głodu, je na siłe, jakbyśmy jej nie zmuszali to mogłaby zapewne
kilka dni nie jeść. Nie wiemy czy iść z nią do lekarza, czy są jakieś środki
farmakologiczne poprawiające apetyt, czy może jakieś domowe sposoby.
No jednym słowem mamy problem.
Co robic?