Jestem załamana.Wczoraj u 9 letniej córki zobaczyłam dziure w zębie,górnej
dwójce i jest to ząb stały!!Na przyszły tydzien ide z nia do dentysty.I tyle
dało mycie zębów w dodatku drogimi pastami!!Nie wiem po co pisze chyba zeby
usłyszec ,że nie tylko moje dziecko ma takiego pecha!!Normalnie załamka
