Dodaj do ulubionych

Sytuacja w pracy

10.11.20, 11:01
Witam, bardzo proszę o zerknięcie na moje karty, czy właściewie je zinteretowałam gdyż miałam dłuższą przerwę od tarota. Sytuacja w mojej firmie jest napięta, gdyż ze względu na obecne obostrzezenia w firmie napewniej będą konieczne cięcia etatów. Pracuję w korporacji i do tej pory moja firma bronila się przed zwolnienami i postojowymi, ale nie wiem jak długo utrzyma się ta sytuacja ze względu na pojawiające się co chwila nowe obostrzenia związane z epidemią. Jestem pierwszą z osób zagrożonych, gdyż niepewne są także losy mojego kosztownego projektu.
Takie zadałam pytania:
1. Co mnie czeka w tej pracy w ciągu najbliższego pół roku? : 2 miecze-9 pucharów-7 kielichów - paź pucharów-as buław
Same małe Arkana. Zwykle wyciągam 3 karty, ale w tej sytuacji nie czułam pierwszych 3 kart dlatego dociągnęłam jeszcze dwie karty.
Tak patrzę na te karty i myślę, że chyba jednak nie będzie tak źle? Pierwsza karta nieciekawa oznacza jakieś przeszkody i brak współpracy ze strony innych, ale reszta w sytuacji zawodowej raczej nie wróży źle. Raczej będzie co robić, pojawią się nowe pomysły i możliwości, sytuacja raczej stablina.
2. Czy grozi mi zwolenienie w pracy w ciągu najbliższego pół roku?
6 pucharów-Mag-Odrodzenie
W tych kartach ja nie widzę zwolnienia, tylko trochę nie pasuje mi ostatnia karta, jakbym miała być rozliczona z powodu czyichs manipulacji ? Powinnam uważać na nieucziciwych ludzi i ich zagrania, gdyż mogą mi zaszkodzić?
Obserwuj wątek
    • babetka84 Re: Sytuacja w pracy 10.11.20, 11:03
      babetka84 napisała:

> 1. Co mnie czeka w tej pracy w ciągu najbliższego pół roku? : 2 miecze-9 puchar
      > ów-7 kielichów - paź pucharów-as buław
      Przepraszam za pomyłkę - powinno być tak (zamiast asa buław wypadł rycerz buław):

2 miecze-9 pucharów-7 kielichów - paź pucharów-rycerz buław

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka