lenkaaa Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 12:19 ha, ha, wlasnie sie wybieram ale wczesniej musialam zajrzec na lolum, taki nalog Odpowiedz Link
ilekobietamalat Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 15:27 spelnilam swoja powinnosc,ale nie powiem zebym jakos miala poczucie ze dobrze zrobilam;> Odpowiedz Link
gaudia Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 21:28 byłam i niestety, jak zwykle od lat, głosowałam "przeciwko", a nie "za" Odpowiedz Link
rodzynia Re: 20 czerwca 2010 21.06.10, 16:47 gaudia napisała: > byłam i niestety, jak zwykle od lat, głosowałam "przeciwko", a nie "za" to dokładnie tak jak ja.. Odpowiedz Link