Dodaj do ulubionych

20 czerwca 2010

20.06.10, 11:27
https://bi.gazeta.pl/im/2/7989/z7989262X.jpg
Obserwuj wątek
    • lenkaaa Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 12:19
      ha, ha, wlasnie sie wybieram smile ale wczesniej musialam zajrzec na lolum, taki
      nalog wink
      • rodzynia Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 13:51
        spełniłam swój obywatelski obowiązek tongue_out
    • ilekobietamalat Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 15:27
      spelnilam swoja powinnosc,ale nie powiem zebym jakos miala poczucie
      ze dobrze zrobilam;>
      • aniuta75 Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 19:44
        Byłam, rodzice też byli smile.
        • gaudia Re: 20 czerwca 2010 20.06.10, 21:28
          byłam i niestety, jak zwykle od lat, głosowałam "przeciwko", a nie "za"
          • rodzynia Re: 20 czerwca 2010 21.06.10, 16:47
            gaudia napisała:

            > byłam i niestety, jak zwykle od lat, głosowałam "przeciwko", a nie "za"

            to dokładnie tak jak ja..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka