07.08.14, 18:20

A tak se popaczam, żeby sprawdzić, w którym odcinku Seana Beana ukatrupią big_grin.
Obserwuj wątek
    • sil.wen Re: Legends 07.08.14, 20:20
      Z Seanem Beanem????? Nic nie wiedziałam!
      To już szukam.
      K-O-C-H-A-M S-E-A-N-A B-E-A-N-A!
      • sil.wen Re: Legends 08.08.14, 10:57
        No obejrzałam pierwszy odcinek i powiem tak, że gdyby to nie był Sean Bean to bym se dalej odpuściła, no ale w tej sytuacji muszę kontynuować.
        Mój ulubiony gatunek to raczej chyba nie będzie sądząc z 90% akcji, chociaż ostatnie 10% daje nadzieję, że może jednak podryfuje w moją stronę.
        Wolę jak SB grywa w rodzimych produkcjach, bo Hameryka mu nie służy.
    • aniuta75 Re: Legends 05.09.14, 22:32
      Zabrałam się w końcu za to i podoba mnie się. Myślałam, że więcej będzie tego odkrywania kim naprawde jest, ale wierzę, że to dopiero przed nami smile.
      • lenkaaa Re: Legends 06.09.14, 12:29
        No ale piszta baby, czy jeszcze zyje, czy juz go ukatupili ! big_grin
        • aniuta75 Re: Legends 06.09.14, 12:53
          W 3cim odcinku jeszcze żyje big_grin.
          Przypuszczam, że tak szybko nie kopnie w kalendarz skoro on głównym bohaterem jest smile.
          • sil.wen Re: Legends 06.09.14, 16:54
            Po czwartym też żyje, aczkolwiek niechybnie zmierza do wiadomego finałubig_grin
            Rozkręca się, na początku myślałam, że nie zmogę, ale co odcinek to lepiej się ogląda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka