aniuta75 07.08.14, 18:20 A tak se popaczam, żeby sprawdzić, w którym odcinku Seana Beana ukatrupią . Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sil.wen Re: Legends 07.08.14, 20:20 Z Seanem Beanem????? Nic nie wiedziałam! To już szukam. K-O-C-H-A-M S-E-A-N-A B-E-A-N-A! Odpowiedz Link
sil.wen Re: Legends 08.08.14, 10:57 No obejrzałam pierwszy odcinek i powiem tak, że gdyby to nie był Sean Bean to bym se dalej odpuściła, no ale w tej sytuacji muszę kontynuować. Mój ulubiony gatunek to raczej chyba nie będzie sądząc z 90% akcji, chociaż ostatnie 10% daje nadzieję, że może jednak podryfuje w moją stronę. Wolę jak SB grywa w rodzimych produkcjach, bo Hameryka mu nie służy. Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Legends 05.09.14, 22:32 Zabrałam się w końcu za to i podoba mnie się. Myślałam, że więcej będzie tego odkrywania kim naprawde jest, ale wierzę, że to dopiero przed nami . Odpowiedz Link
lenkaaa Re: Legends 06.09.14, 12:29 No ale piszta baby, czy jeszcze zyje, czy juz go ukatupili ! Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Legends 06.09.14, 12:53 W 3cim odcinku jeszcze żyje . Przypuszczam, że tak szybko nie kopnie w kalendarz skoro on głównym bohaterem jest . Odpowiedz Link
sil.wen Re: Legends 06.09.14, 16:54 Po czwartym też żyje, aczkolwiek niechybnie zmierza do wiadomego finału Rozkręca się, na początku myślałam, że nie zmogę, ale co odcinek to lepiej się ogląda. Odpowiedz Link