Dodaj do ulubionych

Co teraz..

04.04.22, 23:35
Cześć. A więc, gdy zaczęliśmy związek było cudnie, jednak po roku coś przestało działać. Ja byłam nerwowa z powodu dzielących nas kilometrów i siedzących w głowie wcześniejszych jego kłamstw, on natomiast z powodu mojego zachowania, wspominania i zmniejszonej mojej późniejszej czułości. Rozstaliśmy się. Minęło pół roku, kontakt się odnowił i wróciliśmy do siebie. Po czasie wspólne mieszkanie, Planowanie życia i zaręczyny. Pięknie do momentu, gdy dowiedziałam się o zdradzie, którą popełnił pod koniec związku w pierwszym roku przed rozstaniem, dosłownie przez przypadek pożyczając stary telefon. Nie Przyznał się do momentu pokazania mu wiadomości a teraz żałuję, bo chciał zapomnieć, a nasz drugi związek miał zacząć się od nowa. Co myśleć? Co robić?
Obserwuj wątek
  • searam Re: Co teraz.. 18.04.22, 00:16
   Nie kop w przeszlosci.Otworzylas nowy rozdzial w zyciu i tego sie trzymaj,
   • abcd2022 Re: Co teraz.. 19.04.22, 22:53
    Chciałabym, jednak gdy tylko zrobi się lepiej, to nagle zaczyna się ukrywanie telefonu i moje myśli w głowie się miotają...
    • searam Re: Co teraz.. 27.04.22, 22:20
     abcd2022 napisała:

     > Chciałabym, jednak gdy tylko zrobi się lepiej, to nagle zaczyna się ukrywanie t
     > elefonu i moje myśli w głowie się miotają...
     Geez...Znajdz sobie faceta, ktory cie wygrzmoci wszerz i wzdluz, tak na rok just for fun.A potrem spojrz w lustro i zapytaj sie czego naprawde chcesz...:)
     • bogus_111 Re: Co teraz.. 01.05.22, 05:19
      Serio ? Fajna rada rodem z jakiegoś pornola .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka