31.03.05, 16:35
Ponad rok temu mialam sen dotyczacy chlopaka, ktorego wczesniej poznalam. Juz
wtedy znalam go ok. rok (teraz to juz ponad 2 lata). Chlopak ten bardzo mi
sie podoba, ale wiele snow z nim nie mialam. W snie tym osoba, o ktorej mowie
umarla, jednak ja ja wciaz widzialam (jako ducha - tak mi sie wydaje), jednak
tylko ja i nikt inny (i tu tez nie jestem pewna, bo to bylo juz dawno, ale
mowie tak, jak mi sie najbardziej wydaje). Od dawna zastanawiam sie co to
moglo znaczyc.. Czy sny moga 'przepowiadac przyszlosc' czy sa jedynie
przekladem naszych uczuc, wspomnien z zycia codziennego..?
Obserwuj wątek
    • anta3 Re: Sen 01.04.05, 16:21
      kurcze :/ Czy ta interpretacja jest az tak trudna, ze nie ma zadnej odpowiedzi
      czy po prostu nikomu sie nie chce ? :P (zarty)
      Powiem tylko, ze ja niestety nie potrafie interpretowac snow i z tego tytulu
      zwracam sie do Was.
      Pozdrawiam.
    • Gość: vivka7 Re: Sen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 20:48
      Twoje pytanie brzmi: "Czy sny moga 'przepowiadac przyszlosc' czy sa jedynie
      przekladem naszych uczuc, wspomnien z zycia codziennego..? "
      Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi : TAK. Sny mogą przepowiadać przyszłość, mogą
      obrazować nasze uczucia , mogą być wspomnieniem z wydarzeń, które miały
      miejsce. Mogą też poprzez symbole senne informować nas o tym, co poświadomość
      usiłuje nam przekazać.


    • llukiz Re: Sen 01.04.05, 23:22
      interpretacja snów nie jest możliwa ze względu na poziom komplikacji
      przedsięwzięcia. Ten sam sen u dwóch różnych osób może oznaczać zupełnie coś inego.
      • anta3 Re: Sen 02.04.05, 13:49
        A co w takim razie myslicie o sennikach, albo chociazby o tych interpretacjach
        na forum? Skoro w zaleznosci od osoby moze oznaczac to co innego, to chyba nie
        ma to wiekszego sensu...?
        Pozdrawiam
        • Gość: vivka7 Re: Anta3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 14:26
          Tarot to tylko talia kart, a jednak każda z kart niesie w sobie różne
          informacje, w zależności od pytania, w zależności od problemu oraz w zależności
          kto pyta. Czy więc idąc Twoim tokiem myślenia przewidywanie przyszłości przy
          pomocy Tarota też nie ma sensu? Poprzez "język snu" (symbolikę jego) Twoja
          podświadomość usiłuje przekazać Ci jakieś informacje. Każdy z nas ma swoją
          podświadomość i swoje sny, choć znaczenie symboli sennych jest przecież
          jednakowe.
          • llukiz Re: Anta3 03.04.05, 19:35
            znaczenie symboli jest jednakowe, niemniej to że przyśnił się nam jakiś symbol o
            niczym nie świadczy.
        • llukiz Re: Sen 03.04.05, 19:35
          > to chyba nie ma to wiekszego sensu...?
          masz całkowitą rację.
      • Gość: vivka7 Re: llukiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 14:32
        zapomniałeś chyba dodać słów: "Moim zdaniem"....
        Moim natomiast zdaniem interpretacja snów jest jak najbardziej możliwa, choć
        bywa niełatwa.
        • llukiz Re: llukiz 03.04.05, 19:33
          jeśli piszę że 2+2=4 nie muszę pisać wcześniej że to moim zdaniem tak jest.
          • Gość: vivka7 Re: llukiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 21:54
            nie musisz, ale powinieneś, bo temat, który poruszamy, takim pewnikiem nie
            jest. Skoro tak własnie uważasz, to tak jest, to TWOJA PRAWDA, której jesteś
            wierny. Każdy ma swoją PRAWDĘ, którą uznał za swoją. Więc ja też. Ja uważam, że
            symbolika snu jest informacją z podświadomości. To moja PRAWDA. Pozdrawiam
    • agrentowy4321 Re: Sen 07.03.23, 22:56
      Bardzo trudny temat
    • irona.sonata Re: Sen 28.04.23, 13:28
      Nie wiem, ale się dowiem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka