Dodaj do ulubionych

opinie o delfinach

06.10.08, 19:45
Witam

Czy ktoras z Was ma opinie /namiary na delfinarium na Ukrainie lub
w innych krajach.
Czy uwazacie że warto próbować i wysyłac tam dzieci...myśle nad tym
w przyszłosci?!

Wiem że to bardzoo droga imprezawink
Słyszałam ze sa czasami delfinaria które pomagają chorym dzieciom za
darmo (tz. nie płaci się za rehabilitacje z delfinami) - ale
oczywiście trzeba zapłacic za pobyt tam - a to pewnie też niezła
suma pieniędzy.
Czy któras z Was była/ wie jak to naprawdę wygląda i czy warto...

Pozdrawiam - dzięki za Wasze rady.
Obserwuj wątek
    • asia.zaw Re: opinie o delfinach 06.10.08, 22:56
      jeśli w przyszłości to może to CIę zainteresuje:

      www.delfinoterapia.cuprum.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka