Witam
Czy ktoras z Was ma opinie /namiary na delfinarium na Ukrainie lub
w innych krajach.
Czy uwazacie że warto próbować i wysyłac tam dzieci...myśle nad tym
w przyszłosci?!
Wiem że to bardzoo droga impreza

Słyszałam ze sa czasami delfinaria które pomagają chorym dzieciom za
darmo (tz. nie płaci się za rehabilitacje z delfinami) - ale
oczywiście trzeba zapłacic za pobyt tam - a to pewnie też niezła
suma pieniędzy.
Czy któras z Was była/ wie jak to naprawdę wygląda i czy warto...
Pozdrawiam - dzięki za Wasze rady.