drzewkopomaranczowe
01.12.14, 10:30
kupiłam na prezent słuchawkę Bluetooth do telefonu |(konkretnie to Plantronics ML18)
,chciałam sprawdzić czy będzie dobra,rozmowa przez nia jest ok. tylko nie umiem rozłaczyć sie przy jej pomocy i nawiązac rozmowy-muszę posłużyć się telefonem -i teraz nie wiem czy to normalne czy ja nie kumata jestem czy znowu jakiś felerny model kupiłam
i drugie pytanie jak nosicie tego typu słuchawki w lewym uchu bo zaczep to mi raczej pasuje do prawego a na stronach pisało ze mozna w obu uszach nosić