gazetowy.mail
18.04.09, 20:55
Kupiłam "rolkę" takiego ciasta i eksperymentuję.
Robiłam juz rogaliki z dżemem czy kwadraty nadziane twarogiem jak do
nalesników. Dzisiaj własnie zawinęłam resztki bigosu w kawałek
ciasta o wymiarach 30x20cm. Powstał rulonik, który posmarowałam
jajkiem i zapiekłam.
I tu mam pytanie jak piec te cuda z ciastem bo nie zawsze mi
wychodzi. W sumie zjadliwe jest - bo nie surowe - ale ciasto zawsze
pomimo, że kłade je na blasze na papierze do pieczenia, od spodu sie
nie piecze. Zawsze jest jakby mokre od tłuszczu. Macie jakies rady?