Dodaj do ulubionych

Wszystkim, ktorych to dotyczy

IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 16:36
Wprawdzie kiedy u nas sie dzieja podobne historie, nikt nam nie sklada
kondolencji, ja chcialbym zlozyc je wszystkim, ktorzy w jakis sposob przezyli
te zamachy.
Jestem wstrzasniety i dlatego nic wiecej nie napisze.
Prosze tylko, abyscie przynajmniej w takiej chwili ograniczyli swoje bluzgi.
Obserwuj wątek
    • fredzio44 Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy 11.03.04, 16:41
      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      > Wprawdzie kiedy u nas sie dzieja podobne historie, nikt nam nie sklada
      > kondolencji, ja chcialbym zlozyc je wszystkim, ktorzy w jakis sposob przezyli
      > te zamachy.
      > Jestem wstrzasniety i dlatego nic wiecej nie napisze.
      > Prosze tylko, abyscie przynajmniej w takiej chwili ograniczyli swoje bluzgi.

      Oj wej!
      I AM BACK!!!
      Trudno mi sie powstrzynac od bluzgowania.
      Uwazam ze ETA ma znacznie wiecej racji bycia niz PLO.
      Hiszpania rece precz od Baskow!
      Nawoluje tez na wolna Korsyke! Francja wynos sie z Korsyki. A przy okazji
      poludnie Francji trzeba zadeklarowac nowympanstwem arabskim!
      No i jeszcze przy okazji: Wlochy precz z Sardynii!
      Anglia precz z Irlandii!
      Araby precz z Izraela!

      Jezus Maria! (tez Zydzi :-P )
      • Gość: CCCP Gdyby ktoś jeszcze nie skojarzył --- IP: *.acn.pl 11.03.04, 18:53
        fredzio44 napisał:


        > Nawoluje tez na wolna Korsyke!

        Por.:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=11306211&a=11307642
        gdzie boruch_goldstein pisze:

        Kahane nawolywal na wysiedlenie Arabow z Izraela. Ja nawoluje do tego samego.
        A tak przy okazji to nawoluje na wysiedlenie Polakow z Braslau [...]

        Nie nawolywal na likwidacje zadnego narodu.

        ==================================================

        To <<nawoływać na>> lepsze od odcisku palca.


        Paszoł won amatorze terroru z tego Forum! Wont!


        • goldbaum Re: brawo CCCP! 11.03.04, 22:17
          to rzeczywiscie odcik palca. Pytanie tylko ktorego.


          ;)
          • fredzio44 Re: brawo CCCP! 11.03.04, 22:36
            goldbaum napisał:

            > to rzeczywiscie odcik palca. Pytanie tylko ktorego.
            >
            no nie tego obrzezanego :-)
            nu,ja po polsku ledwie mowie :-)
            Nasladuje moich gieroi, dane, ANke, i Borucha.

            no i DO niczego wiecej nie nawoluje, chyba tylko na wysiedlenie Arabow do
            Arabii i posprzatania smieci w Magdeburgu, bo tam nijaka Pani ANka cos bardzo
            smieci. :-)
            Niech juz Korsyka zostanie francuska. Za wolnosc nasza i nasza!
            oj wej!
            • Gość: CCCP Do szamba, IP: *.acn.pl 11.03.04, 22:49
              spadaj

              F.U.

              Kahane Chui!
              • fredzio44 Re: Do szamba, 11.03.04, 23:08
                nie znudzilo ci sie?
                oj wej!
                • Gość: CCCP Re: Do szamba, IP: *.acn.pl 11.03.04, 23:15
                  F.U.

                  Kahane Chui!!
                  • fredzio44 Re: Do szamba, 12.03.04, 01:30
                    bla bla bla
                    F.U.
      • Gość: NEMO Wszyscy Precz!!! IP: 5.5R3D* / *.saix.net 12.03.04, 09:23
        Fredzio44 powinien jeszcze krzyknac " Zydzi precz z Palestyny" i kolo by sie
        zamknelo w swoim absurdzie. A swiat by znowu mial pokazna garstke tulaczy bez
        ziemi. Temat jest powazny tylko my jestesmy czasami niepowazni.

        Pozdrawiam

    • Gość: Tomek44 Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 17:08
      Fredzio,
      Jezeli to nazywasz bluzganiem, to bluzgaj sobie, bo w porownaniu z innymi
      ktorzy po zamachach u nas wypisuja rozne epitety, wypadasz slabiutko.
      • fredzio44 Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy 11.03.04, 17:22
        Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

        > Fredzio,
        > Jezeli to nazywasz bluzganiem, to bluzgaj sobie, bo w porownaniu z innymi
        > ktorzy po zamachach u nas wypisuja rozne epitety, wypadasz slabiutko.
        Zawsze dwa razy rzecz stwierdzona :-)
        (z kwiatow polskich)
        • fredzio44 Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy 11.03.04, 17:25
          no i przy okazji
          (bo maj juz niedaleko)

          A polski bez jak pachniał w maju
          W Alejach i w Ogrodzie Saskim,
          W koszach na rogu i w tramwaju,
          Gdy z Bielan wracał lud warszawski!
          Szofer nim maił swą taksówkę
          Frajerów wioząc na majówkę,
          Na trawkie, pifko i muzykie;
          Gnał na sto jeden, na rezykie;
          A wiózł śmietankie towarzyskie:
          Kuchtę Walercię, tę ze Śliskiej,
          Burakoszczaka z Czerniakowskiej
          I Józia Gwizdalskiego z Wolskiej.
          Byli spocone i zziajane
          I wszystka trzech w drebiezgi pjane,
          I jak jechali bez Pułaskie,
          Fordziak w latarnię wyrżnął z trzaskiem,
          I przebiegł (tyż pod gazem krzynkie)
          Flimon szarpany za podpinkie.
          Szofer czarował go natralnie,
          Że on zapychał leguralnie,
          I "Niech ja skonam, niech ja skonam
          (Zawsze dwa razy! Rzecz stwierdzona),
          Skoro jeżeli znakiem tego
          Nie jest to wina bzu danego,
          Któren cholernie się uwietrzniał
          I mocny zapach uskuteczniał;
          Ciut, ciut mnie z niego zamroczyło
          I właśnie bez to się zdarzyło".
          Policjant mówił: "Ja nie frajer
          I pan nie weźmiesz mnie na bajer,
          Pan się zatrudniasz anhoholem" -
          I nagle krzyk : "To ja chramolę!"
          I "Nie bądź pan tu za szemrany!"
          A kuchta w pisk: "Zabiją! Rany!"
          A Józio w pysk, z Józia w mordę,
          I już w powietrzu pachnie mordem,
          I wszyscy do komisariatu,
          A z winy - majowego kwiatu.
          Potem to ślicznie Wiech uwieczniał,
          Z daleka więc do pana Wiecha
          Pełen wdzięczności się uśmiecham...
          I cóż pan też uskutecznia?
          [................. ]
          • Gość: Tomek44 Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy IP: *.inter.net.il 11.03.04, 17:55
            Fredzio, poprostu, serwer gazety, robi mi kawaly, a temu ponizej nie odpowiadam.
            • fredzio44 Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy 11.03.04, 18:20
              Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

              > Fredzio, poprostu, serwer gazety, robi mi kawaly, a temu ponizej nie
              odpowiadam
              > .
              Ja temu ponizej tez nie odpowiadam.
              Hiszpania to kraj z tradycja faszyzmu.
              Okupuje teraz ziemie narodu Baskow, a kiedys okupowala Portugalie.
              A jak ktos tam mieszka kto mowi po polsku - to tez napewno jakis faszysta
              oj wej!
              • Gość: Wqrwiony2 Buzi-buzi, szumowiny! Mówicie o lepszych od was IP: *.crowley.pl 11.03.04, 21:20
    • Gość: mirmil nie wykorzystuj cierpienia do syjonistycznej propa IP: *.uBRgrb01.supercable.es 11.03.04, 17:30
      propagandy.

      jak masz ochote zlozyc kondolencje, to to zrob i nie mieszaj do tego izraela!
      nie porownuj hiszpanii z krajem-okupantem jakim jest izrael.
      • Gość: Wqrwiony2 Są po prostu niesmaczni - zaraz zaczną się całować IP: *.crowley.pl 11.03.04, 18:23
        • fredzio44 Polska nastepna! 11.03.04, 18:29
          Wiesz dlaczego?
          Bo ten zamach to coraz bardziej wyglada na zemste Arabow za popieranie Ameryki
          w Iraku.
          Wiec moze masz powody do wqrwiania sie.
          Oj wej!
        • Gość: Tomek44 Re: do wqrwionego IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 19:26
          Jestes poprostu gnojek (przepraszam, ale to prawda). Otworzylem ten watek, bo
          jestem bardzo wstrzasniety i szczerze im wspolczuje.
          Spodziewalem sie, ze bedzie wlasnie taki odzew. Bardziej jednak spodziewalem
          sie od misia i innych jego nikow, niz od ciebie i na dodatek mi ublizasz.
          Na najblizszy okres bedziesz mial ode mnie odpoczynek i nie jestem pewny czy
          wroce. Wiec sie cieszcie.
          Poza forum Polonia jest duzo bardziej sympatyczna i dziwne, ze forum wyzwala
          takie niskie instynkty.


          • Gość: z daleka Re: do wqrwionego IP: 83.130.240.* 11.03.04, 19:44
            Mowienie gnojkowi, ze jest gnojkiem chyba mija sie z celem.
          • Gość: Wqrwiony2 Jesteś po prostu godnym synem twojej mame IP: *.crowley.pl 11.03.04, 21:18
            szambem w ludzkiej postaci...
            • fredzio44 Re: Jesteś po prostu godnym synem twojej mame 11.03.04, 21:21
              Gość portalu: Wqrwiony2 napisał(a):

              > szambem w ludzkiej postaci...

              Napisales to w odpowiedzi do Tomka!
              Nie masz pojecia, gowniarzu o ile sie mylisz! ALe moze to otworzy oczy Tomka.
              Oby...

              oj wej!
              • Gość: Wqrwiony2 A ty znasz swoją mame, szmbonurku? tyle waszych IP: *.crowley.pl 11.03.04, 21:22
                dup_ dawało zeby przeżyć za wszelką cenę...
          • fredzio44 Re: do wqrwionego 11.03.04, 21:19
            Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

            > Poza forum Polonia jest duzo bardziej sympatyczna i dziwne, ze forum wyzwala
            > takie niskie instynkty.
            >
            Drogi Tomku,
            a co jezeli sie mylisz?
            Polonia w Izraelu to nie Polonia!
            Jak sie razem wybierzemy do Kanady albo USA, ja Ci pokaze Polonie. Wlosy Ci
            debem stana. W Toronto, Chicago, lub Green Point (New York)!
            oj wej!
      • Gość: . Re: nie wykorzystuj cierpienia do syjonistycznej + IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 11.03.04, 18:25
        A niby to -dlaczego?
        • Gość: Wqrwiony2 "Po Szwecji się szwenda spamerska taka menda... IP: *.crowley.pl 11.03.04, 18:30
          ...jak może to gryzie, nie może, naubliża,
          a kiedy strach mu zagląda w oczy,
          po nocach bidula w łózku się moczy,
          Marzy by komuś włazić do d_py,
          ale nie mieści się koło kupy,
          • fredzio44 so much for Tomek's noble intent... 11.03.04, 18:37
            oj wej!
            • gini Re: Fredek faszysto okupancie 11.03.04, 19:10
              Won z Palestyny!!
              • Gość: dana33 do rozlupano-sqrwielskich IP: *.adsl.actcom.co.il 11.03.04, 19:15
                wy sobie popatrzcie na zdjecia z madrytu, kretyni. zobaczcie ta tragedie, tych
                placzacych ludzi, milczacych i placzacych i popierajcie dalej terror. tak
                trzymac wlasnie, i niki macie jaknajbardziej odpowiednie. nawet za cene, ze
                piessna mnie wyrzuci na osla, jestescie skurwysyny.
                • gini Re: do rozlupano-sqrwielskich 11.03.04, 19:29
                  Gość portalu: dana33 napisał(a):

                  > wy sobie popatrzcie na zdjecia z madrytu, kretyni. zobaczcie ta tragedie,
                  tych
                  > placzacych ludzi, milczacych i placzacych i popierajcie dalej terror. tak
                  > trzymac wlasnie, i niki macie jaknajbardziej odpowiednie. nawet za cene, ze
                  > piessna mnie wyrzuci na osla, jestescie skurwysyny.


                  Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy
                  Autor: fredzio44
                  Data: 11.03.2004 18:20 + dodaj do ulubionych wątków

                  + odpowiedz na list

                  + odpowiedz cytując

                  --------------------------------------------------------------------------------
                  Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

                  > Fredzio, poprostu, serwer gazety, robi mi kawaly, a temu ponizej nie
                  odpowiadam
                  > .
                  Ja temu ponizej tez nie odpowiadam.
                  Hiszpania to kraj z tradycja faszyzmu.
                  Okupuje teraz ziemie narodu Baskow, a kiedys okupowala Portugalie.
                  A jak ktos tam mieszka kto mowi po polsku - to tez napewno jakis faszysta
                  oj wej!



                  Jemu to napisz, jemu w pierwszej kolejnosci.
                  • fredzio44 nu 11.03.04, 19:43
                    tepy jestem
                    o co tu ci chodzi?
                    oj wej!
                • fredzio44 do dany 11.03.04, 19:42
                  za skurwysynow zdaje sie nie wyrzucaja

                  "i ty cenzorze co za wiersz ten
                  napewno skazesz mnie na ciupe
                  i zem sie stal swintuchow hersztem
                  calujcie mnie wszyscy w dupe"

                  zobaczymy czy za Tuwima wyrzuca :-)
                • Gość: Wqrwiony2 Hotel "Król Dawid" i żydowscy terroryści - IP: *.crowley.pl 11.03.04, 21:16
                  spieprzaj, przekupna stara dziwko!
                • Gość: POLIT Re: do rozlupano-sqrwielskich IP: *.dip.t-dialin.net 11.03.04, 21:49
                  ZNOW KTOS SIE PODSZYWA POD DANE33!!!!!!!
                  • Gość: dana33 Re: do rozlupano-sqrwielskich IP: *.jazo.org.il 12.03.04, 08:18
                    nie, polit, tym razem to ja naprawde, nikt sie nie podszywa.
                    bo uzylam takie slowo? chyba nie myslisz, ze nie znam?
                • Gość: Gucio Masz racje dana!!!! IP: *.ipt.aol.com 11.03.04, 22:10
                  Gość portalu: dana33 napisał(a):

                  > wy sobie popatrzcie na zdjecia z madrytu, kretyni. zobaczcie ta tragedie,
                  tych
                  > placzacych ludzi, milczacych i placzacych i popierajcie dalej terror. tak
                  > trzymac wlasnie, i niki macie jaknajbardziej odpowiednie. nawet za cene, ze
                  > piessna mnie wyrzuci na osla, jestescie skurwysyny.


                  > To rzeczywiscie skurwesyny ze sie tak ciesza!!!

                  > Bo tak naprawde, to moznaby sie tylko bardzo cieszyc wowczas, gdyby tak to w
                  zydkowie sie stalo i taka okragla dwu-setka do Piekla na lono Abrahama trafila
                  za jednym razem, prawda?

                  > No, moze to jeszcze nic straconego....






                  --------------------------------------------------------------------------------
              • fredzio44 do gini 11.03.04, 19:39
                come and get me!
                F.U.
                • Gość: Wqrwiony2 Mydełko z Netanii dało głos! IP: *.crowley.pl 11.03.04, 21:21
                  mydełko FA - From Auschwitz!
    • Gość: Wqrwiony2 Twój rodak, to go bronisz, choć kanalia należy do IP: *.crowley.pl 11.03.04, 18:22
      najgorszych świń na forum.
      Split ma rację - taki sam z ciebie hipokryta, jak Dana - z tym, że lepiej
      wychowany i wykształcony!
      • Gość: Tomek44 Re: Twój rodak, to go bronisz, choć kanalia należ IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 18:32
        To nie hipokryzja. A co Fredziu takiego napisal, ze mialbym go bronic?
        • Gość: wqrwiony2 Ja też sobie zadaję to pytanie - tylko z inaczej IP: *.crowley.pl 11.03.04, 21:15
          rozstawionymi znakami interpunkcyjnymi.
    • hans2 Polskie dzieci Allaha ---czy tez beda atakowac ? 11.03.04, 19:24
      Bo te arabskie w Hiszpani juz pokazaly co potrafia .
      Jak zwykle bezbronnych morduja islamisci !!!!!! I co teraz EUROPO ?
      Chcemy wiecej islamistow arabskich ???

      Polskie dzieci Allaha


      Islamska fala, która w ostatnich latach podniosła się na całym świecie, dociera
      teraz do Polski. Kim są Polacy, coraz częściej zmieniający wiarę?


      W niedzielny poranek 1 lutego trasa prowadząca z centrum Warszawy do Wilanowa
      jest scenerią osobliwej defilady. Pod jedyny w stolicy meczet podjeżdżają
      limuzyny dyplomatów i taksówki z luksusowych hoteli. Odziani w kolorowe szaty
      mężczyźni i zawinięte w chusty kobiety spieszą na obchody Ofiarowania, jednego
      z dwu najważniejszych świąt islamu.
      Zaspani ochroniarze z pobliskich firm, zamiast po nocnej zmianie parzyć sobie
      kolejną kawę i gapić się w telewizor, wylegli na chodnik i z papierosami w
      rękach przyglądają się egzotycznej pielgrzymce. - To lepsze niż Discovery -
      wyjaśniają. Chwilę później z autobusu wysiada kilkuosobowa grupka młodych
      ludzi. Typowi polscy studenci. Żadnych chust. Plecaki. Brwi ochroniarzy wędrują
      w górę. Wymiana spojrzeń: - A ci tu czego?
      W nadchodzących tygodniach i miesiącach będą mieli coraz więcej okazji do
      zdziwienia. Islam najwyraźniej zaczął przyciągać młodych Polaków. Warszawscy
      imamowie mówią, że co najmniej raz w tygodniu przychodzi do nich ktoś -
      najczęściej poniżej trzydziestki - kto decyduje się na wypowiedzenie "szahady",
      czyli wyznania wiary, dwóch zdań o tym, że nie ma Boga nad Allaha, a Mahomet
      jest jego prorokiem.
      - Wśród tych nowych muzułmanów najwięcej jest pracowników naukowych, studentów,
      artystów - mówi imam Tomasz Miśkiewicz, przewodniczący Rady Imamów RP i
      dyrektor warszawskiego Centrum Islamu, w którym mieści się punkt informacyjny i
      sala modlitewna.


      Szymon Hołownia (sholownia@newsweek.pl)

      • fredzio44 Brawo 11.03.04, 19:45
        no moze zemszcza sie za aktywne popieranie USA w Iraku...
        Jezus Maria! (tez Zydzi!!!)
    • abstrakt2003 WSPÓŁCZUCIE ŻAL I GNIEW! 11.03.04, 20:02
      Żal mi ofiar!
      Wspóczuję ich rodzinom!
      *******************************************
      Gniew dla sprawców tej tragedii zostaję!!!
      Oby ich zemsta krwawa dosięgła!
      A ich dusze nigdy nie zaznały spokoju!
      • fredzio44 Re: WSPÓŁCZUCIE ŻAL I GNIEW! 11.03.04, 20:08
        abstrakt2003 napisał:

        > Żal mi ofiar!
        > Wspóczuję ich rodzinom!
        > *******************************************
        > Gniew dla sprawców tej tragedii zostaję!!!
        > Oby ich zemsta krwawa dosięgła!
        Ale kim oni sa?

        > A ich dusze nigdy nie zaznały spokoju!
        a czy nie bardziej poprawnie nastawic drugi policzek i zaprosic ich na Dworzec
        Gdanski w Warszawie? A moze do rotundy na scianie wschodniej. tam juz nawet
        kiedys "gaz" wybuchal :-P

        oj niepoprawne ja scierwo polakozercze, niepoprawne...
        • abstrakt2003 I jak tu się dziwić przyzwoitym aryjczykom 11.03.04, 20:12
          że zostają antysemitami po kontaktach z takim ścierwem!
          P.S.
          fredzio o ile pamiętam to ty byłeś 54 czy ty czasem nie jesteś zwykłą podrubą!?
          • Gość: z daleka Re: I jak tu się dziwić przyzwoitym aryjczykom IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 20:25
            Objasnij mnie Abstrakt2003 , bo jak zwykle slabo chwytamo tej porze. Czy do
            stania sie przyzwoitym antysemita wystarczy jeden Fredzio 44?
            • fredzio44 Wlasnie! 11.03.04, 20:29
              Gość portalu: z daleka napisał(a):

              > Objasnij mnie Abstrakt2003 , bo jak zwykle slabo chwytamo tej porze. Czy do
              > stania sie przyzwoitym antysemita wystarczy jeden Fredzio 44?

              Lub nawet dwoch. Lub 100!
              No chyba ze dorzucic Borucha i Kahane :-P
              oj wej!
              • abstrakt2003 Jesteś podrubą czy nie !? 11.03.04, 20:36

                • fredzio44 moj polski szwankuje 11.03.04, 20:41
                  co to jest podruba?
                  • abstrakt2003 falsyfikat 11.03.04, 20:47
                    nielegalna kopia
                    nieoryginał
                    • fredzio44 to dlaczego przez u zwykle 11.03.04, 22:00
                      a nie kreskowane.
                      Przeciez: "podrobic"
                      Podobne pytanie(?)
                      dlaczego numer, jezeli po rosyjksu nomier?
                      Co za jezyk!
                      oj wej!

                      abstrakt2003 napisał:

                      > nielegalna kopia
                      > nieoryginał
            • abstrakt2003 z daleka to nie takie proste 11.03.04, 20:35
              czasem taki Fredzio wystarczy. To sprawy bardzo indywidualne. Kwestia własnego
              doświadczenia, wiedzy, rozumu, emocji i charakteru.

              *****************************************************************************
              W moim przypadku to oczywiście nie możliwe :)
              (takich fredziów nie traktuję poważnie)
              P.S.
              Mój post był adresowany tylko do fredzi i miał być chamski w stosunku do niego
              (coś mi z tym chamstwem nie wyszło :(
              Pozdrawiam z daleka, a może z bliska.... zdecyduj się wreszcie :)
              • fredzio44 Re: z daleka to nie takie proste 11.03.04, 20:45
                abstrakt2003 napisał:

                > czasem taki Fredzio wystarczy. To sprawy bardzo indywidualne.
                > Kwestia własnego
                > doświadczenia, wiedzy, rozumu, emocji i charakteru.
                BZDURY!!!


                > *****************************************************************************
                > W moim przypadku to oczywiście nie możliwe :)
                > (takich fredziów nie traktuję poważnie)
                A tu robisz wielki blad. Ale to za dlugo tlumaczyc.


                > P.S.
                > Mój post był adresowany tylko do fredzi
                > i miał być chamski w stosunku do niego
                > (coś mi z tym chamstwem nie wyszło :(
                Trzeba miec wiecej talentu zeby tak po chamsku zawodzic.
                Proponuje nasladowac nijakiego bchsia.talusa albo ANke


                oj wej!
          • fredzio44 Re: I jak tu się dziwić przyzwoitym aryjczykom 11.03.04, 20:28
            abstrakt2003 napisał:

            > że zostają antysemitami po kontaktach z takim ścierwem!
            Wielceszanowny Panie abstrakcie. jezeli ktos "zostaje" antysemita po kontakcie
            z takim scierwem jak ja, lub nawet gorszym (jezeli to jest mozliwe), to
            twierdze ze on juz antysemita byl. Bo antysemityzm to miedzy innymi
            uogolnianie cech indywidualnego czlowieka na caly pejsaty narod.

            > P.S.
            > fredzio o ile pamiętam to ty byłeś 54 czy ty czasem
            > nie jesteś zwykłą podrubą!?
            >
            Nie :-) ja tylko niezrecznie nasladuje tego 54. Bylem tu juz dawniej.
            Wlasnie wrocilem po dwutygodniowym urlopie.
            Polsko, trzymaj sie wiatru. Fredzio wrocil. Jason niedaleko!
            oj wej!
            • Gość: z daleka Re: I jak tu się dziwić przyzwoitym abstraktom IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 20:36
              No coz zademonstruje wlasnie tzw. zydowska solidarnisc i powiem, ze fredzio 44
              ma absolutna racje twierdzac, ze:" Wielceszanowny Panie abstrakcie. jezeli
              ktos "zostaje" antysemita po kontakcie z takim scierwem jak ja, lub nawet
              gorszym (jezeli to jest mozliwe), to twierdze ze on juz antysemita byl. Bo
              antysemityzm to miedzy innymi uogolnianie cech indywidualnego czlowieka na caly
              pejsaty narod.
              Ps. Chetnie to odszczekam Panie Abstrakcie, jesli mnie przekonasz, ze sie myle.
              A moze po prostu przeszarzowales?
              • abstrakt2003 z daleka 11.03.04, 20:45
                Odwracam sprawę o 180 stopni.
                ------------------------------------------------------------------------
                Był żydowski polityk który po doświadczeniach z niektórymi Polakami wygłosił
                słynną tezę, że Polacy wysysają antysemityzm z mlekiem matki (oczywiście jest
                to kłamstwo w charakterze podobne do kłamst wygłaszanych przez antysemitów o
                Żydach).
                Pytam się:
                Czy on był nastawiony przeciw Polakom zanim spodkał antysemitów- Polaków?
                Chyba nie, natypolskie nastawienie pojawiło się u niego pod wpływem
                doświadczenia.
                P.S.
                A ANTYSEMITYZMU TO TY MI NIE WMAWIAJ!!!!
                Grzecznie proszę!
                Fredzio to pajac bez względu na narodowość!
                • Gość: z daleka Re: z daleka IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 20:50
                  Przedstawilem Ci zarzut wynikajacy z konkretnej Twojej wypowiedzi. Ty zamiast
                  konkretnej odpowiedzi wyjezdzasz z bylym zydowskim politykiem. Chyba sam
                  rozumiesz, ze to odpowiedz nie na poziomie.
                  • kontrkultura Re: z daleka 11.03.04, 21:01
                    wlasnie, abstrakcie... Nie tak prosto udowodnic, ze nie jestes wielbladem...

                    >>>>>>>>>

                    Ja mam taka propozycje do 'z daleka', ze moze najpierw udowadniac, ze ktos jest
                    antysemita, a nie na odwrot, ze tos nie jest???
                    • Gość: z daleka Re: z daleka IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 21:08
                      Obawiam sie, ze nie byles specjalnie uwazny. Jast mi zupelnie obojetne czy ktos
                      jest antysemita czy antymarsjaninem, ale gdy ten ktos mowi, ze wystarczy
                      wypowiedz jednego Fredzia 44(scierwa do tego), zeby z pozadnego aryjczyka stac
                      sie antysemita... to moje pytanie i zarzyt pozostaja nie zmienione. Kapisko?
                      • abstrakt2003 Re: z daleka 11.03.04, 21:13
                        obawiam się że nie uważnie czytałeś.
                        fredzio sam się nazwał "antypolskim ścierwem"
                        Pozdrawiam raz jeszcze!
                        • Gość: z daleka Re: z daleka IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 21:17
                          OK. Fredzia mi juz dokladnie objasniles. Nie bardzo wiem jak traktowac Ciebie.
                          • abstrakt2003 Re: z daleka 11.03.04, 21:20
                            bez uprzedzeń i stereotypów :)
                          • abstrakt2003 Re: z daleka 11.03.04, 21:22
                            bez uprzedzeń i stereotypów
                      • kontrkultura z daleka 12.03.04, 13:32
                        Czytalem uwaznie, ale za cholere czemu niby ma byc tym antysemita nie rozumiem.

                        Czy moze to, ze ktos mowi (w dodatku do scierwa), ze dla pewnych osob wystarczy
                        spotkac takiego fredzia i zostaje on antysemita ???

                        Po pierwsze - nie mowil to o sobie
                        Po drugie - dla niektorych osob to rzeczywiscie moze wystarczyc. Osob, ktore na
                        podstawie zachowania poszczegolnych forumowiczy, okreslaja cechy CALEGO narodu
                        i tacy sa zarowno w Polsce jak i w Izraelu.
                  • abstrakt2003 Re: z daleka 11.03.04, 21:11
                    Co do tej jednej konkretnej wypowiedzi!
                    *********************************************************************
                    :" Wielceszanowny Panie abstrakcie. jezeli
                    ktos "zostaje" antysemita po kontakcie z takim scierwem jak ja, lub nawet
                    gorszym (jezeli to jest mozliwe), to twierdze ze on juz antysemita byl. Bo
                    antysemityzm to miedzy innymi uogolnianie cech indywidualnego czlowieka na caly
                    pejsaty narod.
                    -------------------------------------------------------------------------------
                    1) Człowiek ma wrodzoną potrzebę uogólniania. Wszelkie doświdzczenia stara sie
                    ekstrapolować i podnosić je do rangi ogólnego prawa, reguły. Dzięki temu
                    istnieje postęp, rozwija się nauka.
                    Czasem prowadzi to jednak na manowce, tak rodzą sie stereotypy - mniej lub
                    bardziej groźne.
                    2) Co to znaczy już był!? Czy antysemityzm jest cechą genetyczą!? Czy nie jest
                    on zjawiskiem kulturowym!? Czy przykre doświdczenia z przedstawicielami danej
                    nacji nie mogą rodzić niechęci do całego narodu!?
                    Otóż tak niestety jest. Moja rodzina pochodzi z terenów gdzie silna była
                    mniejszość ukraińska.W czasie wojny bardzo złe sie rzeczy tam działy (rzezie,
                    rozboje morderstwa, pacyfikacje. Do tej pory największą obelgą na tamtych
                    terenach jest nazwanie kogoś Ukraińcem. Znam ludzi którzy do tej pory wpadają w
                    panikę gdy słyszą język niemiecki itd itd.. Można by wyliczać bez końca takie
                    uprzedzenia. Czy jest to słuszne? NIE! Czy jest to godne potępienia? TAK!
                    P.S.
                    "Wyjazd z żydowskim politykiem" był tylko przykładem (sterotypy są wszędzie
                    nikt nie jest od nich wolny!) - jeżeli źle zrozumianym...
                    to jest mi przykro...
                    Dobranoc.
                    • Gość: z daleka Re: z daleka IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 21:25
                      I to nam Zydom zarzuca sie ze jestesmy specjalistami od macenia . Przeciez moje
                      pytanie bylo proste jak drut. Czy Twoim zdaniem Abstrakt, jeden Fredzio44 vel
                      swilocz, jest warunkien koniecznym i wystarczajacym do przepoczwarzenia sie
                      ladnego aryjczyka w brzydkiego antysemite. Po co te wszystkie wybiegi jesli
                      wystarczy odpowiedziec "tak", "nie" lub "nie mam zdania".
                • fredzio44 [...] 11.03.04, 21:11
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • abstrakt2003 Perfidia ludzka nie zna granic! 11.03.04, 21:19
                    Fakt, że robię błędy (nad czym szczerze ubolewam i wszystkich z góry
                    przepraszam) nie ma żadnego znaczenia w przypadku pochodzenia!
                    Fredzio tyś jest zwykły prowokator!!!
                    Ty się tam nieźle bawisz!
                    Musisz się ze śmiechu skręcać gdy widziesz jak umiarkowany filosyjonista (czyli
                    ja) i Żyd z krwi i kości (czyli z daleka) bierzemy sie za łby!
                    Koniec dyskusji!
                    Zmień nick pajacu jeśli chcesz ze mną gadać!
                    z daleka nie daj się podpuszczać!
                    Hej!
                    • fredzio44 Re: Perfidia ludzka nie zna granic! 11.03.04, 22:06
                      abstrakt2003 napisał:

                      > Fakt, że robię błędy (nad czym szczerze ubolewam i wszystkich z góry
                      > przepraszam) nie ma żadnego znaczenia w przypadku pochodzenia!
                      > Fredzio tyś jest zwykły prowokator!!!
                      > Ty się tam nieźle bawisz!
                      > Musisz się ze śmiechu skręcać gdy widziesz jak umiarkowany
                      > filosyjonista (czyli
                      > ja) i Żyd z krwi i kości (czyli z daleka) bierzemy sie za łby!

                      oj wej!
                      nie wiedzialem ze jestem az na tyle oczywisty :(
                      oj wej! oj wej!

                      P.S. ale tak powaznie, to usmialem sie do lez
                      • Gość: CCCP Do szamba, F. U. IP: *.acn.pl 11.03.04, 22:40
            • abstrakt2003 spadaj pajacu tam gdzie twoje miejsce! 11.03.04, 20:38

              • fredzio44 ciekawy zwrot 11.03.04, 20:50
                CCCP wlasnie uzyl go do mojego alter ego Borucha.

                hmmmmmmmmmm
        • Gość: CCCP Wracaj do szamba IP: *.acn.pl 11.03.04, 20:26
          F.U.
          • fredzio44 Nie chce Cie odwiedzac w domu! 11.03.04, 20:31
            tam napewno ciasno!
            Tomasz Fryderyk Urbanski (w skrocie F.U.)
            • Gość: CCCP Spadaj do szamba IP: *.acn.pl 11.03.04, 20:48
              F. U.
              • fredzio44 [...] 11.03.04, 20:51
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: CCCP Spadaj do szamba IP: *.acn.pl 11.03.04, 20:52
                  F.U.
                  • fredzio44 nie oblizuj sie! 11.03.04, 21:13
                    siedzac w gownie
                    oj wej!
                    • fredzio44 no i uwazaj 11.03.04, 21:14
                      zeby Cie ze zlosci szlag nie trafil :-)
                      oj wej!
    • fredzio44 oj Tomku, Tomku 11.03.04, 20:53
      Miales tyle szlachetnych zamiarow.
      A tu moja obecnosc wszystko zepsula.
      oj wej!
      • Gość: CCCP Wracaj do szamba IP: *.acn.pl 11.03.04, 20:55
        F. U.

        Kahane Chui
        • fredzio44 [...] 11.03.04, 21:03
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: CCCP [...] IP: *.acn.pl 11.03.04, 21:10
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • fredzio44 [...] 11.03.04, 21:12
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: CCCP Re: Kahane IP: *.acn.pl 11.03.04, 21:34
                Kahane Chui!

                F.U.
              • Gość: Tomek44 dalem sie nabrac IP: 5.5R* / *.inter.net.il 11.03.04, 21:42
                Fredzio44, zmien nik
                Zawsze bylem latwowierny i zawsze za to dostawalem w dupe.
    • Gość: Tomek44 Re: Jak wam nie wstyd to rowniez do ciebie wqrwion IP: *.inter.net.il 11.03.04, 21:38
      Jak wam nie wstyd. Ten watek mial inny cel, a jak zawsze gore bierze gnoj.
      Wylazlo z was czym wlasciwie jestescie. Mozecie mnie obrazac ile wlezie. W
      zyciu nie bylo we mnie tyle nienawisci co w was.
      Nawet w obliczu tragedii przerabiacie nas na mydlo. Mozliwe, ze tacy jestescie,
      a ja idiota, naiwniak, wierzylem, ze mozna z wami inaczej rozmawiac. Ja jestem
      hipokryta!!!! To co wy jestescie?! Kupa smieci. Wiec was poprostu wynosze na
      smietnik i zmieniam kubelek.
      Jestescie niepoprawni frustraci, ktorzy cale zlo musza zobaczyc w nas.
      Niedlugo wszystkie kurwy beda mialy zydowskie korzenie a alfonsy beda
      pracownikami Mosadu.
      Mam dosc i znudzilo mi sie tez ciagle oczekiwanie, na wejscie na forum.
      Mam dosc tych propozycji przedluzaczy i jeszcze innych glupich reklam.
      Ja sie nie przedluzam, ja sie skracam. Dobranoc.
      • Gość: sp;lit Re: Jak wam nie wstyd to rowniez do ciebie wqrwio IP: *.nas29.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 11.03.04, 21:51
        Jak dobrze czasem stanac z boku i ocenic sytuacje zanim sie niucha wetknie ,...

        A mam niucha , co prawda 3 size mniejszy niz twoj , ale niuch niezawodny :)

        uklony
      • fredzio44 do tomka 11.03.04, 21:56
        Widzisz Tomku.
        Bylem tu jeden dzien i jaki swietny ze mnie litmusik!
        Teraz wiesz z kim masz do czynienia w postaciach CCCP i wqrwionego2
        Czy masz jeszcze jakies watpliwosci do reszty wymienionej wczoraj przez Borucha?
        Czy warto mi dodac niki ktore on ominal?
        (dla imbecyli: to byly pytania retoryczne)
        oj wej!
        • werw Re: do tomka 11.03.04, 21:58
          No, z kim? Doceń to, że z tobą rozmawiam.
        • Gość: CCCP Re: spadaj do szamba IP: *.acn.pl 11.03.04, 22:00
          F.U.

          Kahane Chui!
          • werw Re: spadaj do szamba 11.03.04, 22:16
            Najciekawsze są te jego próby tworzenia "antysemitów".
            To jest człowiek bardzo słaby, nienawistny i właściwie pożałowania godny -
            dlatego dziwi, że próby te mają taki rezonans, nawet u rozsądnego skądinąd Z
            daleka.

            P.S. On mi przypomina postać Gadzinowskiego z SLD - to prawdopodobnie ktoś taki.
            • Gość: CCCP Re: spadaj do szamba IP: *.acn.pl 11.03.04, 22:21
              werw napisał:

              > Najciekawsze są te jego próby tworzenia "antysemitów".

              Bo wtedy może powiedzieć - może ja i kahanowiec, ale patrzcie, jaki swój! Jak to się przymila - jaki to z niego sprawny papierek lakmusowy!

              > To jest człowiek bardzo słaby, nienawistny i właściwie pożałowania godny -
              > dlatego dziwi, że próby te mają taki rezonans, nawet u rozsądnego skądinąd Z
              > daleka.
              >
              > P.S. On mi przypomina postać Gadzinowskiego z SLD - to prawdopodobnie ktoś taki

              Gadzinowski ma chyba jednak więcej w głowie.

              C.
              • werw Re: spadaj do szamba 11.03.04, 22:29
                Szkoda, ze nasi izraelscy dyskutanci nie widzą, ze idą jak po sznurku (jego
                sznurku) do getta, które on im przygotował (oczywiście nie jest to los gorszy
                niż on samemu doświadcza). Tu juz muszą się sami zdecydować.

      • gini Re: Tomek jak ci nie wstyd???????????????????????? 11.03.04, 23:42
        Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

        > Jak wam nie wstyd. Ten watek mial inny cel, a jak zawsze gore bierze gnoj.
        > Wylazlo z was czym wlasciwie jestescie. Mozecie mnie obrazac ile wlezie. W
        > zyciu nie bylo we mnie tyle nienawisci co w was.
        > Nawet w obliczu tragedii przerabiacie nas na mydlo. Mozliwe, ze tacy
        jestescie,
        >
        > a ja idiota, naiwniak, wierzylem, ze mozna z wami inaczej rozmawiac. Ja
        jestem
        > hipokryta!!!! To co wy jestescie?! Kupa smieci. Wiec was poprostu wynosze na
        > smietnik i zmieniam kubelek.
        > Jestescie niepoprawni frustraci, ktorzy cale zlo musza zobaczyc w nas.
        > Niedlugo wszystkie kurwy beda mialy zydowskie korzenie a alfonsy beda
        > pracownikami Mosadu.
        > Mam dosc i znudzilo mi sie tez ciagle oczekiwanie, na wejscie na forum.
        > Mam dosc tych propozycji przedluzaczy i jeszcze innych glupich reklam.
        > Ja sie nie przedluzam, ja sie skracam. Dobranoc.
        *********************
        Oj wej!
        I AM BACK!!!
        Trudno mi sie powstrzynac od bluzgowania.
        Uwazam ze ETA ma znacznie wiecej racji bycia niz PLO.
        Hiszpania rece precz od Baskow!
        Nawoluje tez na wolna Korsyke! Francja wynos sie z Korsyki. A przy okazji
        poludnie Francji trzeba zadeklarowac nowympanstwem arabskim!
        No i jeszcze przy okazji: Wlochy precz z Sardynii!
        Anglia precz z Irlandii!
        Araby precz z Izraela!

        Jezus Maria! (tez Zydzi :-P )


        Po tym poscie nie napisales, ani slowa , nie pytales, gdzie kanalia ma wstyd,
        jak wczesniej Dana, tez nie pytala, .
        Swoj ma zawsze racje nawet jak ostatnia kanalia jest.
        Takie mile bylo to zdanie, Araby precz z Izraela, ze reszte tez trzeba bylo
        autorowi darowac?
        Przestancie juz z ta obluda bo mdlosci biora.
        Fredziowi ani slowa, bo sie na *Fredzia nabrales, wiec co pisze Fredzio to ok,
        chocby plul na hiszpanskie ofiary dzisiejszego zamachu, ktorym zalozyles watek.

        Jezeli o smieciach juz mowa to wskocz smieciu do tego kubeleczka, bo zasluzyles
        sobie na godne miejsce w tym watku, wraz z kolezanka, co to u jednych widzi
        squrwielstwo ale u innych juz nie.

        Adieu
        • fredzio44 albo glupias albo slepa 12.03.04, 00:05
          albo i jedno i drugie

          gini napisała:

          > Po tym poscie nie napisales, ani slowa , nie pytales, gdzie kanalia ma wstyd,
          > jak wczesniej Dana, tez nie pytala, .
          Alez napisal natychmiast:
          "Fredzio,
          Jezeli to nazywasz bluzganiem, to bluzgaj sobie, bo w porownaniu z innymi po
          zamachach u nas wypadasz bardzo slabiutko."

          Ale ja Ci wydam tajemnice:
          Tomek44, to tez ja!
          oj wej!
        • Gość: Tomek44 Re: Tomek jak ci nie wstyd??????????????????????? IP: 5.5R* / *.inter.net.il 12.03.04, 07:22
          Nadal uwazam cie za kogos, kto swoja wiedze zdobywa jedynie z brukowcow, wiec
          nie znize sie do dyskusji z toba.
          • gini Re: Tomek jak ci nie wstyd??????????????????????? 12.03.04, 08:11
            Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

            > Nadal uwazam cie za kogos, kto swoja wiedze zdobywa jedynie z brukowcow, wiec
            > nie znize sie do dyskusji z toba.

            Wiesz mozna i tak, z tym, ze mnie wszystko jedno, za kogo ty mnie uwazasz.Dla
            Ciebie wiedza nie ma najmniejszego znaczenia, dla ciebie liczy sie to, jak sie
            widzi stosunki blisko wschodnie.Jezeli, tak jak Ty to jest w porzadku, jak sie
            wyrazi inne zdanie to juz jest sie glupim itd...
            Dyskutowac trzeba jeszcze umiec, trzeba miec jakies argumenty do dyskusji, Ty
            ich nie masz, Ty umiesz tylko adwersarzy obrzucac, blotem.
            Ot, Anka, jest, glupia, Gini jest glupia, itd...Fredzio jest bardzo mundry.
            Wytknelam Ci tylko jaki obludny jestes kolego.
            Tragedia w Madrycie to dla was jeszcze jedna okazja by upiec wlasna pieczen.
            Adieu niesympatyczny kolego z loczkami.
            • Gość: ANka Podpisuje sie pod tym Gini dwoma lapkami IP: *.ifn-magdeburg.de 12.03.04, 10:20
              Niestety - niskie to i plytkie.
              Nie przyszlo mi na mysli ze w takim dniu mozna wogole swoje 3 grosze i swoje
              animozje tu wciskac. Tym bardziej ze ten typ (chocby nordycki) nie ma pojecia co
              sadze o terroryzmie bo mnie nigdy nie pytal. A raczej ma ale domaga sie bym jego
              poklepala po glowce. A ja mam go w nosie.
              Skoro nie umie dostrzec tragedii ludzkiej i tego ze w takim dniu sa wazniejsze
              problemy i sprawy - tu w Europie aktualnie bo wlasnie tu ludzie gina i cierpia.
              Mysle ze terrorysci przegrali Gini i to jedyna rzecz ktora mnie dzis pociesza.
              Nasz Tomasz dorownal do dna- co ciekawe wiec chyba nie cierpi zbytnio bo
              cierpienie ponoc ubogaca. Ale to mnie juz totalnie nie interesuje.
              Trzymam kciuki za Hiszpanow i podziwiam ich zdolnosc do natychmiastowej pomocy i
              przeciwstawiania sie zlu. Moze wlasnie okupujac to takim cierpieniem znajda
              droge do skutecznej walki z terroryzmem. A ona jest - istnieje i nie mam dzis co
              do tego watpliwosci. Nie trzeba na to milionowych sum, od wujka z USA tylko
              determinacji ludzi.
              Pozdrowienia Gini- dla twojej osobowosci. Kiedys jak mi sie humor poprawi
              przesle Ci swoja karykaturke. Ale teraz nie czas na to :)
              • Gość: dana33 Re: Podpisuje sie pod tym Gini dwoma lapkami IP: *.jazo.org.il 12.03.04, 10:38
                oh, nasza aniu, znow pokazalas co umiesz. gdzie to sie tomek domagal poklepania
                po glowce i to jeszcze przez ciebie? co za kretynstwo znowu z twoim
                twierdzeniem, ze"nie umie dostrzec tragedii ludzkiej"? przeciez tomek zaczal
                ten watek i zlozyl wyrazy wspolczucia, czego nawet ty, sprawiedliwa tego
                swiata, nie zrobilas. terrorysci przegrali? nu, ty naprawde idiotka i
                przestajesz byc slodka. tymczasem oni wygrali, zabili 200 osob i zranili ponad
                1000. podziwiaj hiszpanow i ucz sie od nich, bo niedlugo zamachy beda tez w
                niemczech. taaak, ty znawczyni i specjalistka od walki z terrorem, nie trzeba
                na to milionow, wystarczy determinacja, nu, my ass, co za ididotyzm.
                nu, a zakochanie w sobie samej trwa, lapki masz mowisz? a gini to nic tylko
                czeka na twoja, tak natychmiastowo zaoferowana, karykaturke..... nie wysilaj
                sie na karykaturke, twoje zdjecie paszporotwe wystarczy, uwierz mi. no i
                wszystko w zmniejszeniu uroczym, nie? lapka, karykaturka, zalotnisia,
                idioteczka.... juz nawet nie mam sil nabijac sie z ciebie, bo i tak nic nie
                rozumialas, ze sie tutaj pol formum nasmiewalo, nu, to masz prosto z mostu...
                • Gość: ANka Pass szanowna Pani IP: *.ifn-magdeburg.de 12.03.04, 11:56
                  wazne - jak sadze ze Pani jest slawna.
                  Mnie to akurat malo obchodzi.
                  To wszystko na dzis. Oddaje honor ofiarom i tym ktore przezyly i tym ktore nie.
                • Gość: Tomek44 Re: Podpisuje sie pod tym Gini dwoma lapkami IP: 5.5R* / 213.8.97.* 12.03.04, 12:04
                  Ona naprawde nie widzi, ze nawet nasi wrogowie sie z niej nabijaja. Trzeba byc
                  ANka, zeby byc taka idioteczka.
                  Gini, nawet jej do malego palca nie siega pod tym wzgedem, choc bardzo sie
                  stara. To znaczy, mam na mysli jest duzo madrzejsza ( gini to nie komplement,
                  to sprawiedliwe podkreslenie).
                • gini Dana czytaj ze zrozumienieml co sie pisze 12.03.04, 12:09
                  Gość portalu: dana33 napisał(a):

                  > oh, nasza aniu, znow pokazalas co umiesz. gdzie to sie tomek domagal
                  poklepania
                  >
                  > po glowce i to jeszcze przez ciebie? co za kretynstwo znowu z twoim
                  > twierdzeniem, ze"nie umie dostrzec tragedii ludzkiej"? przeciez tomek zaczal
                  > ten watek i zlozyl wyrazy wspolczucia, czego nawet ty, sprawiedliwa tego
                  > swiata, nie zrobilas. terrorysci przegrali? nu, ty naprawde idiotka i
                  > przestajesz byc slodka. tymczasem oni wygrali, zabili 200 osob i zranili
                  ponad
                  > 1000. podziwiaj hiszpanow i ucz sie od nich, bo niedlugo zamachy beda tez w
                  > niemczech. taaak, ty znawczyni i specjalistka od walki z terrorem, nie trzeba
                  > na to milionow, wystarczy determinacja, nu, my ass, co za ididotyzm.
                  > nu, a zakochanie w sobie samej trwa, lapki masz mowisz? a gini to nic tylko
                  > czeka na twoja, tak natychmiastowo zaoferowana, karykaturke..... nie wysilaj
                  > sie na karykaturke, twoje zdjecie paszporotwe wystarczy, uwierz mi. no i
                  > wszystko w zmniejszeniu uroczym, nie? lapka, karykaturka, zalotnisia,
                  > idioteczka.... juz nawet nie mam sil nabijac sie z ciebie, bo i tak nic nie
                  > rozumialas, ze sie tutaj pol formum nasmiewalo, nu, to masz prosto z mostu...


                  To prawda, ze Szlachetny Tomcio zalozyl watek, piekny sliczny.
                  Tyle, ze wasz kolega Fredzio napisal toto w tym watku.
                  Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy
                  Autor: fredzio44
                  Data: 11.03.2004 18:20 + dodaj do ulubionych wątków

                  + odpowiedz na list

                  + odpowiedz cytując

                  --------------------------------------------------------------------------------
                  Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

                  > Fredzio, poprostu, serwer gazety, robi mi kawaly, a temu ponizej nie
                  odpowiadam
                  > .
                  Ja temu ponizej tez nie odpowiadam.
                  Hiszpania to kraj z tradycja faszyzmu.
                  Okupuje teraz ziemie narodu Baskow, a kiedys okupowala Portugalie.
                  A jak ktos tam mieszka kto mowi po polsku - to tez napewno jakis faszysta
                  oj wej!

                  Ani Tomeczek, ani ty, nigdzie na to nie zareagowaliscie, nie zareagowaliscie na
                  to, ze ten zamach sie Hiszpanom nalezal, wg waszego kolegi.
                  Swoje wspolczucie dla Hiszpanow wsadzcie sobie wiec w buty, mili panstwo.
                  Ty sie nie nabijaj z Anki, ty zacznij sie zastanawiac nad soba, bo iles osob
                  juz zwraca ci uwage na pewne rzeczy a ty nie reagujesz.

                  Anka jest glupia, ale Fredzio , czyli Boruch jest bardzo madrym czlowiekiem, o
                  nim nic zlego ,nie napiszesz, prawda?
                  • Gość: dana33 Re: Dana czytaj ze zrozumienieml co sie pisze IP: *.adsl.actcom.co.il 12.03.04, 15:47
                    owszem droga gini. uwazam, ze anka jest glupia, a boruch jest baaaardzo
                    inteligentnym czlowiekiem.
                    • Gość: ANka Kimkolwiek jestes IP: *.ifn-magdeburg.de 12.03.04, 16:10
                      nie uwazasz ze wyczerpaly ci sie juz argumenty? A takze, ze przekroczylas juz
                      dawno granice jaka jest robienie atrakcji dla wlasnych celow z tragedii jaka
                      dotknela ludzi w Hiszpanii?
                      Mowisz jednym glosem z moim ´szczegolnym ulubiencem´ Oleksym- nie dziwi to wszakze.

                      Czy umiesz oddac pokoj Hiszpanom i rodzinom zmarlych? Czy tez zadna atrakcji i
                      nowych rytmow na swoj bebenek bedziesz dalej drazyc- chocby po trupach?

                      Mierzi to, ze nie rzeczywistosc jest dla takich jak ty wazna- ale poziom echa- a
                      to wybitnie zbliza cie do interesow terrorystow. Wiedzialabys o tym gdybys byla
                      matka.
                      Szczerze mowiac od dawna domyslam sie ze ani jedno slowo ktore tu piszesz nie
                      jest prawda. Bawia cie iluzje? Niestety od kobiety w wieku na ktory sie
                      powolujesz mozna oczekiwac zupelnie innego rodzaju zachowan. Wyglada na to ze
                      jestes albo wyjatkiem - niekoniecznie wybitnym albo mimo wszelkich staran nie
                      bardzo potrafisz zachowanie takiej kobiety zaimprowizowac. Przykro mi to
                      twierdzic - niestety..
                      To juz nie tylko zalosnie nudne ale i godne pogardy. Trzeba byc totalnie
                      bezczelnym aby np dla sprowokowania kogos do wypowiedzi insynuowac co ta osoba
                      mysli lub tez wplatywac wlasne interesy czy tez animozje w sprawe ktora dla
                      innych jest RZECZYWISTA I PRAWDZIWA tragedia. Wlasnie od dzis mam calkowita
                      pewnosc ze nigdy w zyciu nie bylas nawet blizej czegos takiego i nie masz
                      pojecia co to znaczy atak terrorystyczny a nawet prawdziwe zagrozenie i zycie z
                      nim na codzien. Chyba dlatego tak kompletnie nie dociera do ciebie to co pisze.

                      Co do innych spraw- tak jak Niemcy nie moga odpowiadac za to co robili ich
                      rodzice tak i ty nie masz pojecia co przezywali twoi- chocby ci o tym
                      opowiadali. Dlatego nie masz zadnego prawa ani oceniac innych ani w czyimkolwiek
                      imieniu wyrazac opinii. Wypowiadaj sie w swoim imieniu i nie obrazaj swoimi
                      wypowiedziami dojrzalych kobiet. Przyjmij tez do wiadomosci ze juz nie jest
                      nawet smieszne to pojawianie sie ´za´ moimi wypowiedziami dwojkami raz -
                      Tomeczek, raz Danutka. Lepiej zachowaj jakies pozory bo to jest juz wiecej niz
                      zalosne.
                      Czy ty myslisz ze nikt nie widzi co sie tu dzieje?
                      Popatrz na wizerunek Zydow rzekomo tu pisujacych jaki wystawiac probujecie
                      wszystkim. NIe niepokoi cie to ze zadna z tych postaci nie zachowuje sie tak jak
                      np ci Zydzi, ktorych ktos moglby poznac w rzeczywistosci? Chyba czas byscie sie
                      troche napracowali. Moze z okazji tej tragedii- do roboty darmozjady.
                      • Gość: dana33 Re: Kimkolwiek jestes IP: *.adsl.actcom.co.il 12.03.04, 16:54
                        droga aniu. nie wyczerpaly mi sie argumenty. tego sie nie doczekaja nawet ani
                        moi spadkobiercy, ani moj maz. ze o tobie nawet nie wspomne. ja tylko mysle, ze
                        nie warto z toba argumentowac.
                        widzisz zlotko, nikt na tym forum nie potrafil mnie tak dobrze w tak krotkim
                        czasie zanalizowac, jak ty. wszyscy tu na forum to po prostu balwany, bez
                        zadnego psychologiczno-matematycznego wyksztalcenia magdeburskiego. uwazam, ze
                        powinni ci nogi calowac, zes wreszcie odkryla te prawdziwa dane.
                        a co do tomeczka, to wlasnie tu sie pomylilas. ale juz, niech bedzie, wiec ci
                        zdradze: tomeczek zawsze zaraz za mna, bo tomeczek to moj kochanek. wiesz,
                        zawsze dobrze obok starego meza miec jeszcze mlodego kochanka. to dobrze robi
                        na dusze. i nie tylko. a teraz zmykam, bo mam inne, lepsze i bardziej ciekawe
                        rzeczy do zrobienia. pa pa
                    • Gość: CCCP Re: Dana czytaj ze zrozumienieml co sie pisze IP: *.acn.pl 12.03.04, 17:08
                      Gość portalu: dana33 napisał(a):

                      > owszem droga gini. uwazam, ze anka jest glupia, a boruch jest baaaardzo
                      > inteligentnym czlowiekiem.

                      Tak? I nic więcej?

                      No dobra.
                      • Gość: dana33 Re: Dana czytaj ze zrozumienieml co sie pisze IP: *.adsl.actcom.co.il 12.03.04, 17:58
                        nie bardzo rozumiem, cccp. a co wiecej? chcesz powiedziec, ze inteligencja
                        naszej ani a inteligencja borucha na tym samym poziomie? przeciez przeczytales,
                        co nasza ani tu powypisywala....
                        • Gość: CCCP Re: Dana czytaj ze zrozumienieml co sie pisze IP: *.acn.pl 12.03.04, 18:03
                          Nie, tylko że to Kahanowiec. Mnie to mocno odstręcza. Jeśli inteligentny, to tym gorzej.
                          • Gość: dana33 Re: Dana czytaj ze zrozumienieml co sie pisze IP: *.adsl.actcom.co.il 12.03.04, 18:06
                            mylisz sie, glupi kahanowiec jest niebezpieczny.
                            • fredzio44 Re: Dana czytaj ze zrozumienieml co sie pisze 12.03.04, 18:13
                              no ja juz zupelnie bede cierpial z rozdwojenia jazni.

                              Jezeli mowa o Goldsteinie, to nie ten watek!

                              oj wej!

                              P.S. Ze kacap nie ma pojecia NA co Kahane nawolywal :-P to fakt!
          • werw Re: Tomek jak ci nie wstyd??????????????????????? 12.03.04, 08:19
            Fredziowi ani slowa (...) chocby plul na hiszpanskie ofiary dzisiejszego
            zamachu, ktorym zalozyles watek.


            Proponuje się zastanowić nad tym.
      • abstrakt2003 No to ładnie mnie potraktowałeś! 12.03.04, 17:06
        Nie zauważyłeś fredzia i tego co on wyprawia!?
        Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia!
        P.S.
        Takiej hipokryzji Tomku dawno nie widziałem!
        • Gość: Tomek44 Re: No to ładnie mnie potraktowałeś! IP: 5.5R* / *.inter.net.il 12.03.04, 20:20
          Ja widze wszystko, lecz nie zawsze reaguje. Widze, ze podoba wam sie to slowo
          hipokryta.
          Gdybys mnie znal, bylbys bardzo rozczarowany. Bo tak naprawde co wy o mnie
          wiecie? Nic.
          Wiec, za nim napiszesz, pomysl i nie baw sie w ANke, ktora juz chyba zostanie
          symbolem forumowej glupoty. Mam nadzieje, ze ona sie tylko wyglupia.
          • abstrakt2003 Re: No to ładnie mnie potraktowałeś! 13.03.04, 07:36
            Gdybys mnie znal, bylbys bardzo rozczarowany. Bo tak naprawde co wy o mnie
            wiecie? Nic.
            Właśnie! Z pełną wzajemnością! Co wy o mnie wiecie!
            Cholera! Parę razy byłem przez durnych antysemitów nazywany "Żydem" za to tylko
            że broniłem Unii Wolności przed nazywaniem jej partią żydowską!
            A tu proszę szowiniści żydowscy przypinają mi łatkę genetycznego antysemity!
            • Gość: Tomek44 Re: No to ładnie mnie potraktowałeś! IP: 5.5R* / *.inter.net.il 13.03.04, 08:55

              Ja Cie nazwalem antysemita? Smieszne, ale je tez myslalem, ze jestes ktoryms z
              naszych. To raczej swiadczy odwrotnie do tego co piszesz.
              Tutaj, tak zmieniaja niki, ze nie mozna sie polapac, kto, kiedy. gdzie. Ja
              stoje przy jednym.
              • abstrakt2003 Re: No to ładnie mnie potraktowałeś! 13.03.04, 09:31

                A co nie-żyd nie może odczuwać sympatji do państwa Izraela walczącego z
                terroryzmem?
                To jednak nie przeszkadza mi zwalczać szowinistów antypolskich różnej maści!
                Pozdrawiam!
                I nich szowiniści obu stron nas nie dzielą!
                To by było ich nawiększe zwycięstwo!
                • abstrakt2003 i jescze jedno! 13.03.04, 09:34
                  Ja nicku nie zmienia!
                  Czasem napiszę coś przez pomyłkę jako ogniomistrz,
                  ale to nie jest żadna tajemnica!
                  P.S.
                  Poglądów od czasu rozpoczęcia działalności na forum GW nie zmieniłem!
                  Nie nawidzę antysemityzmu ale też nie zniosę wystąpień antypolskich bez względu
                  na osobę która to czyni.
                  Pozdrawiam raz jeszcze!
                  • Gość: dana33 Re: i jescze jedno! IP: *.adsl.actcom.co.il 13.03.04, 13:33
                    abstrakt dear, emocje tu lataja we wszystkie kierunki. zapewniam cie, ze tomek
                    jest ostatnim, ktory ma jakiekolwiek, najmniejsze uczucie antypolskie.
                    jest tu jedna ohydna grupa na tym forum, ludzie drugiego sortu, nienawidzacych
                    wszystko i wszystkich, zydow, polakow, antysemitow, filosemitow, czarnych,
                    bialychy, zoltych, czerwonych, bogatych i biednych, glupich i madrych.
                    WSZYTSTKICH!!!! a samych siebie najbardziej, zdaje sie. ci, swoimi
                    prowokatorskimi postami, ktore bardzo czesto zaczynaja sie brdzo przyjaznie,
                    spokojnie, w rodzaju "naprawde mnie interesuje", "chcialbym wiedziec" itd igtd
                    (patrz watek sqrwielskiego o wspomnieniach polskich zydow z polski), ktorzy
                    doprowadzaja tutaj obie strony do wypowiadania rzeczy, ktorych oni ani nie
                    mysla ani nie czuja. filosemici sa natychmiast parszywymi zydkami, zydzi sami
                    po sobie, bogaty na 100% okradl biednego, bo inacczej to jak moze byc bogaty?
                    zydzi, szczegolnie polscy z israela, absolutnie i w 100% nienawidza polski,
                    izraelczycy sa zawsze przepelnieni propaganda sjonistyczna... itd itd
                    reakcje dluga nie daja na siebie czekac. kazda zaatakowana strona wszystko jedno
                    natychmiast atakuje spowrotem. od miesiecy nie ma na forum zadnej normalnej
                    wymiany zdan, informacji, nie ma tu najmniejszej sympatii jeden do drugiego.
                    tomek nigdy nie wystepowal a roli anty-polskiej, nigdy.
                    natomiast ty zawszre byles dla mnie tutaj w roli zyda.... wiec co sie stalo?
                    nie jestes? a broch!!!!! :)
                    • abstrakt2003 A nie jestem :) 13.03.04, 16:12
                      I co czy coś to zmiena dana?
                      Darzę Izrael umiarkowana sympatią i co? Czy to coś dziwnego? Może mi nie wypada?
                      Dana a może ja jestem chory?
                      :)
                      Pozdrawiam serdecznie!
                      • Gość: dana33 Re: A nie jestem :) IP: *.adsl.actcom.co.il 13.03.04, 16:22
                        oczywiscie, ze zmienia!!!! przestaniesz byc parchatym zydkiem i nie bedziesz
                        posylany do zabijania niemowlakow palestynskich, jesli wyrazisz umiarkowana
                        tylko sympatie dla israela!!!! :)
                        ale na serio? dla mnie osobiscie nic nie zmienia, i ten moj poprzedni "a broch"
                        to bylo dla smiechu. jak dlugo przynajmniej starasz sie o mozliwie objektywne
                        spojrzenie na swiat i ludzi, to jestes pierwsza klasa. w kazdym narodzie sa
                        swinie i w kazdym fantastyczni ludzie. a prawda jest taka, ze swinia wychodzi z
                        nas (nas ludzi, nie z nas zydow)duzo szybciej. jak umiemy nad tym panowac, to
                        wygralismy.
                        jak moge sobie cos zyczyc, to lepiej wrocmy szybko do konkursu. mialam
                        wrazenie, ze on nas (ten konkurs oczywiscie) wyraznie uspakajal i tu czy tam
                        podlosc choc na chwilke znikala, a pojawialo sie cos w rodzaju kolezenstwa.
                        moze tylko namiastka, ale lepsza namiastka niz nic. nauczylam sie zadawalac sie
                        minimum... :)
                        • abstrakt2003 :) 13.03.04, 16:29
                          Wiesz Dana z tym obiektywizmem to różnie bywa :)
                          Jak kocham to do obrzydzenia!:)
                          Jak nie nienawidze to do ostatniej kropli krwi!:)
                          Pozdrawiam!
                          --
                          Mente et malleo!
                          • Gość: dana33 Re: :) IP: *.adsl.actcom.co.il 13.03.04, 18:06
                            nie przesadzaj, abstrakt, jak stary ogrodnik (powiedzenie mego tate). nie do
                            ostatniej kropli przeciez!!!! zostaw jedna na zapas!!!!
                            przyjemnej niedzieli..... :)
                            • abstrakt2003 [*] 13.03.04, 18:21
                              A dziekuję, dziekuję
                              Z samego rana idę do kościoła
                              ************************************
                              A teraz bardzo poważnie:
                              - Idę się pomodlić za tych co zginęli w Madrycie :(
                              Dana my mamy dziś żałobę narodową - nasz prezydent ogłosił :(
                              Jeden polak i trzy polki w tym siedmiomisięczna dziweczynka zginęli w Madrycie
                              :(
                              • Gość: dana33 Re: [*] IP: *.adsl.actcom.co.il 14.03.04, 00:24
                                czytalam. w calym israelu od 2 dni o niczym innym sie nie mowi i nie pisze.
                                uwierz mi, ze zaden narod nie rozumie dzisiaj lepiej co sie tam wydarzylo jak
                                my. nikt nie zrozumie rodzin zabitych tak, jak israelskie rodziny ofiar
                                zamachow ich dzisiaj rozumieja. i niestety, mysli sie dzisiaj tylko o ofiarach,
                                ale ofiarami sa rowniez i ranni i rodziny tych zabitych. dla nich tez skonczylo
                                sie zycie w jakis sposob. to wszystko niewinni ludzie, ktorzy duzo nie chcieli
                                od zycia: kawalek chleba i od czasu do czasu troche usmiechu. nie ma slow, po
                                prostu nie ma slow.
                    • Gość: Tomek44 Re: do Dany33 IP: 213.8.97.* 13.03.04, 16:31
                      Dziekuje Ci Dana, ze tak ladnie piszesz o mnie, ale ja w zasadzie zupelnie
                      stracilem serce do tego forum. Kiedy dostajesz etykietke, za to tylko, ze nie
                      wystapisz przeciw czemus ( to moja sprawa co o tym kims, czy czyms mysle i nie
                      musze tego pisac na forum), a nie widzi sie tego co mysle ogolnie o wielu
                      sprawach i osadza sie mnie dosc obrzydliwie, to nie mamy o czym w tym momencie
                      rozmawiac. Znudzilo mi sie. Nigdy do nikogo nie czulem nienawisci. Taki jestem
                      glupi naiwniak. Nawet staralem sie zrozumiec ta terorystke, ktora sie wysadzila
                      na przejsciu w Gazie. Byla w ciazy i odprowadzil ja kochanek i maz. Napisalem:
                      biedna, schanbiona kobieta. Oberwalem wtedy od niejednego. Co smieszne od
                      swoich i od wrogow. Kazdy za cos innego. Nie warto odkrywac prawdziwych uczuc.
                      Wchodze sobie teraz od czasu do czasu poczytac, moze jakies linki ciekawe, ale
                      na dyskusje nie mam juz ochoty. Jezeli nawet abstrakt mnie nazwal hipokryta, to
                      juz nie mam o czym dyskutowac.
                      Wracam do pracy ( ja w szabat tez pracuje).
                      Pozdrawiam Cie Dana i zycze wytrwalosci.
                      • Gość: dana33 Re: do Dany33 IP: *.adsl.actcom.co.il 13.03.04, 18:04
                        sluchaj, moj drogi, my zydzi tacy slabi? bo cie abstrakt nazwal hipokryta to
                        opuszczasz tonacy statek? to sie abstrakt pomylil, zdarza sie w najlepszej
                        rodzinie. a ja co? ja tu sie wynurzylam kompletnie i objawilam prawde, zes ty
                        moj kochanek, to tak robi kochanek? zostawia kochanke na pelnym morzu wsrod
                        wzburzonych fal? (ale jestem poetyczna, co? to pewnie szabes tak na mnie
                        dziala..) chyba sam przyznasz, ze hipokryta w porownaniu ze stara
                        szzowinistyczna kurwa (ciagle mi nie daje spokoju ta stara, cholera!) to pestka.
                        ostatecznie odsluzyles w naszym wojsku te 3 lata, nauczyles sie walczyc i nigdy
                        nie poddawac, to co tu za uniki? pozwalam ci na krotki odpoczynek w polsce,
                        piwko, kluski slaskie, jakies swininki niekoszerne i inne specjaly, a potem
                        natychmiast na stanowisko!!!! ja mam tu sama trzymac degel israel? ja? stara
                        kurwa? ja potrzebuje mlodego alfonsa... protesty nie sa przyjmowane... :)
                        • abstrakt2003 Ale się porobiło! :( 13.03.04, 18:15
                          I to przez jednego fredzia prowokatora!
                          Jak to się stało ze w 24 godziny on jeden nas wszystkich skłucił?
                          Ale wybaczcie fredzia to ja potępiam za jego szowinizm i antypolskie wypowiedzi
                          bez względu na narodowość! (nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że jest on
                          Polakiem z za oceanu)
                          ************************
                          Tomek za "hipokrytę" przepraszam!
                          Zgoda?
                      • Gość: Tomek44 Re: do Dany i do abstrakta IP: 5.5R* / 213.8.97.* 13.03.04, 18:25
                        Jako, zem alfons, to w szabat mam najwiecej pracy.
                        Do Polski to mi jeszcze kilka ladnych dni zostalo, a do tej pory musze
                        popracowac (jako alfons). Dana jest moja najlepsza "podopieczna". Dana do
                        roboty!!!!
                        Jutro mi przejdzie, bo jak juz pisalem nie potrafie sie dlugo obrazac i zlosc
                        mi szybko mija. Wracam do pracy.
                        Pozdrawiam
                        T44
    • werw Abstrakt 11.03.04, 21:46
      Nie masz się z czego tłumaczyć.
      To jest po prostu śmieszne, żeby facet, który nic innego nie robi tylko próbuje
      obrażać stosując antypolskie uogólnienia zarzucał tobie, że uogólnienie jego
      przypadku na innych (którym w to graj) będzie antysemityzmem. To jest,
      powtarzam, śmieszne - i przykre.
      • werw Do Dany i Tomka. 11.03.04, 21:49
        Wasz ulubieniec, b-g, w tym wątku wyraził:
        - zrozumienie dla tego co się stało w Hiszpanii
        - zyczenie, żeby to samo stało się w Polsce

        Dalej OK?
        • wtracalski Do Werwa 11.03.04, 22:33
          werw napisał:

          > Wasz ulubieniec, b-g, w tym wątku wyraził:
          > - zrozumienie dla tego co się stało w Hiszpanii
          > - zyczenie, żeby to samo stało się w Polsce
          >
          > Dalej OK?

          Nasze punkty widzenia pokrywają się. Ale który którego pokrywa???
          • werw Re: Do Werwa 11.03.04, 22:34
            Diabli wiedzą. Ale takie niespodzianki lubię :)
            • Gość: CCCP Re: Do Werwa IP: *.acn.pl 11.03.04, 22:38
              Ja też. To już druga w tym tygodniu.

              C.
              • werw Re: Do Werwa 11.03.04, 22:41
                A pierwsza?
                • Gość: CCCP Re: Do Werwa IP: *.acn.pl 11.03.04, 22:53
                  werw napisał:

                  > A pierwsza?

                  TeŻ jedno zdanie Wtrącalskiego.
                  • fredzio44 Re: Do Werwa 12.03.04, 00:10
                    wydam Ci jeszcze jedna tajemnice:
                    wtracalski, to tez ja!!!
                    Kahane chui!
                    oj wej!
        • Gość: dana33 Re: Do Dany i Tomka. IP: *.jazo.org.il 12.03.04, 08:48
          ja ci cos powiem werw.
          wszyscy jestesmy wstrzasnieci tym zamachem. wiecej. my wiemy, jak oni sie tam
          czuja, co przezywaja, widzimy dzisiaj, dzien po zamachu, reakcje swiata: gniew,
          przyrzeczenia walku z terrorem, solidarnosc europy, poparcie usa dla walski z
          terrorem. i chcesz czy nie chcesz, my, zydzi i israelczycy, pytamy sie: a gdzie
          swiat i ta zjednoczona europa byly ostatnie 3 lata? kto jednoczyl sie z nami?
          kto uwazal, ze nasza walka z terrorem szalejacym w israelu, jest slusza? ilu na
          forum pisalo ze mamy racje? policzyc na palcach jednej reki. cala reszta uwaza,
          ze nie mamy racji. kto tu wszystko opluwal jerzego, ktory nie jest zydem, a nas
          zydow, jak was ostrzegalismy, ze ten terror dojdzie i do europy? nie myslalam,
          ze tak szybko, ale wiedzialam, ze w ciagu paru lat. wszyscy wiedzielismy.
          i nawet w obliczu takiej tragedii jak wczoraj w madrydzie, to przynajmniej ja
          sama sobie powiedzialam: moze teraz europa zacznie nas rozumiec? ale
          jednoczesnie wiem doskonale, europa i swiat beda uwazac, ze ataki na nich to
          jedno, a ataki na israel, to cos innego. bo zawsze tak, jest. i tak samo z
          waszej strony werw. natychmiast po uslyszeniu o tej tragedii wyskoczyly znow
          zdania: zydzi to zrobili, dlaczego nie ma wsrod zabitych zydow, mossad maczal w
          tym rece.... wszystko znane juz od 11/9, nie? nu werw, przestan sie ty
          zastanawiac nad naszym zachowaniem, zacznij sie zastanawiac nad waszym.
          • werw Re: Do Dany i Tomka. 12.03.04, 09:18
            Najwyraźniej tu sie właśnie różnimy:
            nie tylko że się zastanawiam nad "naszymi" to jeszce wyciągam z tego
            konsekwencje i reki tym, którzy czynią żle nie podaję. Niestety u was jest
            odwrotnie.
            • Gość: Tomek44 Re: Do Dany i Tomka. IP: 5.5R* / 213.8.97.* 12.03.04, 09:29
              A skad wiesz, czy ja im podaje?
              Sam mam wiele watpliwosci, jednak tu na forum, kiedy pokazesz woje watpliwosci,
              to taka sfora idiotek typu gini i inne panienki,nie mowiac o misiach i im
              podobnych wyciagna zaraz z tego cale epitety i radosc na forum bedzie ogolna.
              Co ja mysle, to zostawiam sobie. Jestem hipokryta, jak juz tutaj zauwazono.
              A poza tym, stracilem serce do tego forum.
              Moze kiedy ( nie zycze im tego) jakies dziecko gini lub ANki zginie w jakims
              wybuchu to przemyje oczy, ale mysle, ze wtedy tez powiedzialyby w obliczu
              tragedii, ze ten Arab zabil jej dziecko przez Zydow.
              • Gość: CCCP Re: Do Dany i Tomka. IP: *.acn.pl 12.03.04, 09:51
                Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

                > A skad wiesz, czy ja im podaje?
                > Sam mam wiele watpliwosci,

                Wyczuwam to, Tomku.

                > jednak tu na forum, kiedy pokazesz woje watpliwosci, to taka sfora

                Nieraz myślę sobie, że sfora najzaladlej atakuje, kiedy się nie okazuje wątpliwości.

                Sam jestem z tych naiwnych, co to ujawniają wątpliwości, i doświadczyłem przy różnych okazjach jazgotu sfory, ale to się da przeżyć.

                Pozdrawiam,

                C.

              • werw Re: Do Dany i Tomka. 12.03.04, 11:18
                Tomek, wątpliwości... Tu nie da się siedziec na płocie: ten człowiek - poza
                wszystkim innym - cieszy się z tego co stało sie w Hiszpanii i zyczy nam tego
                samego, ze względu na zaangażowanie w Iraku. Ech..wy nie doceniacie pewnej
                dawki idealizmu w chrakterze Polaków, dlaczego Polska tam jest obecna. Dlatego
                takei gówno... anonimowe bo wirtualne, brak słów. Ja również tracę do tego
                wszystkiego serce. Tymczasem pozdrowienia.
                • Gość: Tomek44 Re: Do Dany i Tomka. IP: 5.5R* / 213.8.97.* 12.03.04, 11:56
                  Drogi werw,
                  Ja to doskonale rozumie, bo to przez ten ideologizm dostalem co dostalem w
                  Polsce. Bylem wielkim patriota i wierzylem w to o co walcze. Tego nie
                  zrozumieja takie idiotki jak gini czy ANka. One na widok Araba sikaja w majtki,
                  bo to taka egzotyka przeciez. To co spotkalo Hiszpanie, to nie konsekwencja
                  Iraku, to jest to co wczesniej czy pozniej dotarloby do Europy. To demografia.
                  Spojrz jak sie zmienia obraz Europy i jej kultura. Oni nie walcza z Zydami, oni
                  walcza w ich swiadomosci z zaraza chrzescijanska. Tak zreszta oficjalnie
                  twierdza.
                  Moga sobie pyskowac na forum ile wlezie, ze to wszystko przez nas. To przede
                  wszystkim przez to, ze demokratyczna i goscinna Europa otworzyla granice dla
                  przybyszow z innej kultury, ktora oni chca przeniesc na nia, bo oni juz sa u
                  siebie.
                  Ja bardzo wspoloczuje tym wszystkim co ucierpieli i dlatego te plucia, akurat
                  na tym watku sa nie na miejscu. Nie siedze na plocie i dobrze widze i nie
                  wszystko mi sie podoba.
                  Mam nadzieje, ze Polska, to nie Hiszpania.
          • fredzio44 Do Dany (i Tomka) Re: Do Dany i Tomka. 12.03.04, 15:38
            Dana, ignorujesz zasadnicza roznice pomiedzy terrorem w Izraelu a w Hiszpanii
            lub nawet w USA. Wiec ja Ci to wyloze na talezu:
            W Hiszpanii i USA zgineli niewinni cywilni ludzie. Oni nikogo nie krzywdzili,
            nikomu nic zlego nie robili, nie wykrzykiwali Kahane Chai! ani nawet Jezus
            Maria (no chyba tylko kiedy ich zimna woda w smigus dyngus oblewano). Oni byli
            rowiesnikami dla reszty ciwilizowanej Europy. Im mozna bylo reke uscisnac, z
            nimi mozna bylo pograc w pilke nozna, lub brydzyka....
            W Izraelu gina okupanci! W Izraelu niema niewinnych cywilnych ludzi. Izrael
            bierze do wojska nawet turystow z Ameryki zeby mordowac niewinnych Arabow
            (private joke, sorry). Jak titus otwarcie mowi na stronach tego forum "Izrael
            nie ma prawa istniec."
            Wiec jak mozesz oczekiwac takiej samej reakcji na terror w Swietej Hiszpanii
            jak w podlym faszystowskim Izraelu na czele z hitlerowskim Szaronem?

            Jezus Maria! (tez Zydzi!!)
    • viri Viva Palestyna smierc najezdzom Allach Ho Ahbar 11.03.04, 22:42
      • Gość: CCCP Re: Viva Palestyna smierc najezdzom Allach Ho IP: *.acn.pl 11.03.04, 22:55
        A ty - czego znów tutaj?

        Z tego samego szamba wyupłynąłeś co twój kolega Kahane Chui?
        • fredzio44 Re: Viva Palestyna smierc najezdzom Allach Ho 11.03.04, 23:22
          Gość portalu: CCCP napisał(a):

          > A ty - czego znów tutaj?
          >
          > Z tego samego szamba wyupłynąłeś co twój kolega Kahane Chui?
          nie - on z acn.pl
          oj wej!
          • Gość: CCCP Re: Do szamba - wont! IP: *.acn.pl 11.03.04, 23:24
            F.U.

            Kahane Chui.!
            • cien_anny tobie do szamba nie potrzeba 12.03.04, 23:16
              wsadz leb do sedesu i spusc sie wdol z gownem!
              • Gość: CCCP Re: tobie do szamba nie potrzeba IP: *.acn.pl 13.03.04, 02:20
                cien_anny napisała:

                > wsadz leb do sedesu i spusc sie wdol z gownem!

                F.U. Kahane Chui!
      • fredzio44 Viva Palestyna smierc najezdzcom arabskim 11.03.04, 23:15
        Nawoluje do tego samego (a moze jednak na to samo)
        najezdzcy arabscy precz do Arabii!
        oj wej!
        • Gość: CCCP Do szamba - wont IP: *.acn.pl 11.03.04, 23:17
          F.U.

          Kahane Chui,!!
          • fredzio44 Re: Do szamba - wont 11.03.04, 23:23
            nie znudzilo ci sie?
            oj wej!
            • Gość: CCCP Re: Do szamba - wont! IP: *.acn.pl 11.03.04, 23:25
              Kahane Chui!

              F. U.
              • fredzio44 Re: Do szamba - wont! 12.03.04, 00:00
                nu,
                Kahane Chui!
                F.U.
                • Gość: CCCP Re: wont! do szamba IP: *.acn.pl 12.03.04, 00:03
                  F.U.

                  Chui Kahane!
                  • fredzio44 Nie chce ci sie ejszcze spac? 12.03.04, 00:12
                    Zuchy czuj!
                    bo w Polsce smierdzi!
                    oj wej!
                  • Gość: z daleka Re: szambelan IP: 5.5R* / *.inter.net.il 12.03.04, 00:13
                    stajesz sie nudny z tym twoim won!
                    • Gość: CCCP To nie czytaj IP: *.acn.pl 12.03.04, 00:16
                      Gość portalu: z daleka napisał(a):

                      > stajesz sie nudny z tym twoim won!

                      To nie czytaj. Won jest nie dla Ciebie, tylko tej szui od Kahana.
                      • Gość: z daleka Re: To nie czytaj IP: *.inter.net.il 12.03.04, 00:28
                        Ala poki co, te strony sa dla wszystkich i wszyscy moga czytatc, a newet
                        krytykowac. Ja z wiadomej solidarnosci czepiam sie akurat Twojego "Won do
                        szamba" powtarzanego w nieskonczonosc i nie wnoszacego zadnej ozywczej mysli w
                        przedmiotowy spor. Notabene. O co ten spor?
                        • Gość: CCCP Re: To nie czytaj IP: *.acn.pl 12.03.04, 00:34
                          Gość portalu: z daleka napisał(a):

                          > Ala poki co, te strony sa dla wszystkich i wszyscy moga czytatc, a newet
                          > krytykowac. Ja z wiadomej solidarnosci czepiam sie akurat Twojego "Won do
                          > szamba" powtarzanego w nieskonczonosc i nie wnoszacego zadnej ozywczej mysli w
                          > przedmiotowy spor. Notabene. O co ten spor?

                          Pytasz się? Ja uważam, że te strony nie są dla wszystkich, jednak. Dla szui, która przyznaje się z dumą do związków z organizacją terrorystyczną, na pewno nie. Nie protestujecie przeciwko temu wy - zrobię to ja.

                          Jeśli tego nie wiesz, to dla Twojej informacji: F44 = Baruch_Goldstein, ten, co to kończy każdy swój post hasłem Kahane Chai!
                          Niech lezie z powrotem do szamba, z którego wylazła
                          • fredzio44 Re: To nie czytaj 12.03.04, 01:36
                            spisz?
                            F.U.
                        • fredzio44 Re: To nie czytaj 12.03.04, 01:35
                          Gość portalu: z daleka napisał(a):

                          > Ala poki co, te strony sa dla wszystkich i wszyscy moga czytatc, a newet
                          > krytykowac. Ja z wiadomej solidarnosci czepiam sie akurat Twojego "Won do
                          > szamba" powtarzanego w nieskonczonosc i nie wnoszacego zadnej ozywczej mysli
                          w
                          > przedmiotowy spor. Notabene. O co ten spor?

                          biedny pokrzywdzony:

                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10514227&a=10514227
                          oj wej!
    • fredzio44 kto pojdzie spac pierwszy? 12.03.04, 00:25
      kacapie, nie kleja sie oczy?
      moze sola sobie przysypiesz - to bardzo pomaga trzymac je otwarte.
      oj wej!
    • fredzio44 Re: Do szamba - wont! 12.03.04, 01:32
      " Już mówiłem, że IP: *.acn.pl
      Gość: CCCP 03.02.2004 19:45 odpowiedz na list


      z bydłem nie gadam.

      EoT"
    • fredzio44 [...] 12.03.04, 01:33
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: piszedalej Re: Wszystkim, ktorych to dotyczy IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.03.04, 08:53
      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      > Wprawdzie kiedy u nas sie dzieja podobne historie, nikt nam nie sklada
      > kondolencji

      Nikt nam nie sklada kondolencji bo u nas to sie nie zdarza.

      • zbik Sharon=Sobieski juz raz uratowano Europe trzeba 12.03.04, 12:06

        to zrobic znowu
        Islamskie psy !!
        Chcesz meczet za sasiada ?
        • gini Re: Sharon recze precz od Europy !!!!!!!!!! 12.03.04, 12:10
          Nie chcemy tu drugiej Palestyny!!!
          • Gość: Tomek44 Re: Sharon recze precz od Europy !!!!!!!!!! IP: 5.5R* / 213.8.97.* 12.03.04, 12:26
            Znaczy juz czujesz sie w mniejszosci? Juz czujesz sie jak Palestynczycy w
            Europie?
          • wtracalski Re: Sharon recze precz od Europy !!!!!!!!!! 13.03.04, 17:02
            gini napisała:

            > Nie chcemy tu drugiej Palestyny!!!

            Kochana Gini,
            Wsadzasz głowę w piasek i wypinasz się na nas. Co za okazja dla Palestyny!
            Będziesz ją miała, a jakże.
            Wtrącalski.
            • Gość: Tomek44 Re: Sharon recze precz od Europy !!!!!!!!!! IP: 5.5R* / 213.8.97.* 14.03.04, 16:51
              Gini Ci nie odpowie, bo wie, ze palnela glupstwo i teraz trudno sie z tego
              wyplatac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka