Gość: Tomek44
IP: 5.5R* / *.inter.net.il
11.03.04, 16:36
Wprawdzie kiedy u nas sie dzieja podobne historie, nikt nam nie sklada
kondolencji, ja chcialbym zlozyc je wszystkim, ktorzy w jakis sposob przezyli
te zamachy.
Jestem wstrzasniety i dlatego nic wiecej nie napisze.
Prosze tylko, abyscie przynajmniej w takiej chwili ograniczyli swoje bluzgi.