Gość: z daleka
IP: 5.5R* / 83.130.200.*
28.05.04, 19:22
Zainspirowany pewnym stwierdzeniem przez Wqrwionego , ale nie tylko.
Proponuje 24 godzinne zawieszenie broni miedzy "Wami" i "nami". Na czym
mialoby polegac? Proste. Nie rozmawiamy o sprawach polsko-zydowskich ,
zydowsko- polskich, zydowsko swiatowych itd, itp. Przez 24 godziny , kazdy
kto chce i jak chce i na ile moze, odstawia na bok te problemy. Zdaje sobie
sprawe, ze beda tacy co z niewiedzy, niezgody, lub niecheci nie przystapia do
tego ukladu, ale inni co laska, niech sprobuja. Ciekawe co z tego wyniknie i
o czym bedziemy (zastepczo) rozmawiac.
Pozdrawiam wczystkich serdecznie z daleka.