Dodaj do ulubionych

otwarcie sezonu plażowego w Soczi

02.02.14, 08:24
Według prognoz pogody w Soczi 14 lutego będzie 20 stopni.
www.meteoprog.pl/pl/weather/Sochi/11_15/
Czas chyba na otwarcie sezonu plażowego.
Sportowcy prócz nart powinni zabrać kostiumy plażowe.

Lubię lato.
Obserwuj wątek
    • wojciech.2349 Promenada i plaża w Soczi 02.02.14, 08:38
      www.travelin.pl/zdjecia/promenada-w-soczi

      Ładnie tam.
      Narciarze będą mogli przyjemnie spędzić czas.
    • borrka Kiedys kapalem sie w grudniu w Soczi. 02.02.14, 08:39
      W morzu.
      Ale organizatorzy o tym wiedzieli.
      Czego nie wiedza, to reakcja opinii zachodniej, tych kleinkeriert petit-bourgeois, na grozby terrorystow.
      Czy przyjadą?
      • borrka Sam pojade moze w pazdzierniku. 02.02.14, 08:52
        Lubie Soczi, ale masowy sport wali mnie.
        I bomb nie lubie.
    • wojciech.2349 porada dla Effci 02.02.14, 09:15
      Efciu,
      jak już pojedziesz na tę olimpiadę, to chyba lepiej
      zamiast kufajki wziąć kostium kąpielowy.
      I nie zapomnij o górze, za występ topless możesz
      trafić do łagru.

      Baw się dobrze.
    • martinsam1 Re: otwarcie sezonu plażowego w Soczi 02.02.14, 09:44
      spoko w wysokich górach nieopodal jest mróz i śnieg
      tacy idioci z ruskich to jeszcze nie są żeby zimową olimpiadę robic na Majorce:)!!
    • yurek11111 Mam snieg,moge odsprzedac,tanio policze...:-)))) 02.02.14, 17:32
    • pijatyka Partly cloudy, mostly sunny ;) 12.02.14, 22:11
      www.weather.com/weather/tenday/RSXX1430
      • wojciech.2349 Re: Partly cloudy, mostly sunny ;) 12.02.14, 22:16
        No to można przeprowadzić jednocześnie letnią
        olimpiadę. Trzeba zaprosić lekkoatletów.
        • borrka Letnia batman urzadzi w Jakucji. 12.02.14, 22:18
          Dzis w TV mowili.
    • wojciech.2349 jak się ubrać dzisiaj w Soczi 13.02.14, 10:31
      Jest +16 stopni.

      Czy można wyjść do miasta w koszuli?
      Czy jednak ubrać marynarkę lub cienki sweter?
      • wojciech.2349 25 stopni w słońcu 13.02.14, 10:54
        tak podają w telewizorze.

        Narciarze trenują w bluzach z krótkim rękawkiem.
      • wojciech.2349 uff, 27 stopni 13.02.14, 10:56
        sport.wp.pl/gid,16403096,kat,1715,page,2,title,Uff-jak-goraco-Igrzyska-zimowe-temperatury-letnie,galeria.html
      • wojciech.2349 narciarki w strojach plażowych ? 13.02.14, 11:06
        Startuje Kowalczyk, niektóre zawodniczki startują w strojach bez rękawów.
        Czekam jak któraś z zawodniczek wystąpi w stroju plażowym.

        Będzie lżej biec.
    • pijatyka Dziś nieco chłodniej... 14.02.14, 19:34
      ...tylko 18 C ;)


      pbs.twimg.com/media/BgdGAoACcAEpJEX.jpg:large
      • wojciech.2349 Re: Dziś nieco chłodniej... 14.02.14, 19:41
        Tych trzech topless to jacyś prowokatorzy.
        Jak mogli na plażę pójść bez łyżew?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka