wojciech.2349 02.02.14, 08:24 Według prognoz pogody w Soczi 14 lutego będzie 20 stopni. www.meteoprog.pl/pl/weather/Sochi/11_15/ Czas chyba na otwarcie sezonu plażowego. Sportowcy prócz nart powinni zabrać kostiumy plażowe. Lubię lato. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojciech.2349 Promenada i plaża w Soczi 02.02.14, 08:38 www.travelin.pl/zdjecia/promenada-w-soczi Ładnie tam. Narciarze będą mogli przyjemnie spędzić czas. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Kiedys kapalem sie w grudniu w Soczi. 02.02.14, 08:39 W morzu. Ale organizatorzy o tym wiedzieli. Czego nie wiedza, to reakcja opinii zachodniej, tych kleinkeriert petit-bourgeois, na grozby terrorystow. Czy przyjadą? Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Sam pojade moze w pazdzierniku. 02.02.14, 08:52 Lubie Soczi, ale masowy sport wali mnie. I bomb nie lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 porada dla Effci 02.02.14, 09:15 Efciu, jak już pojedziesz na tę olimpiadę, to chyba lepiej zamiast kufajki wziąć kostium kąpielowy. I nie zapomnij o górze, za występ topless możesz trafić do łagru. Baw się dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
martinsam1 Re: otwarcie sezonu plażowego w Soczi 02.02.14, 09:44 spoko w wysokich górach nieopodal jest mróz i śnieg tacy idioci z ruskich to jeszcze nie są żeby zimową olimpiadę robic na Majorce:)!! Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Partly cloudy, mostly sunny ;) 12.02.14, 22:11 www.weather.com/weather/tenday/RSXX1430 Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: Partly cloudy, mostly sunny ;) 12.02.14, 22:16 No to można przeprowadzić jednocześnie letnią olimpiadę. Trzeba zaprosić lekkoatletów. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 jak się ubrać dzisiaj w Soczi 13.02.14, 10:31 Jest +16 stopni. Czy można wyjść do miasta w koszuli? Czy jednak ubrać marynarkę lub cienki sweter? Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 25 stopni w słońcu 13.02.14, 10:54 tak podają w telewizorze. Narciarze trenują w bluzach z krótkim rękawkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 uff, 27 stopni 13.02.14, 10:56 sport.wp.pl/gid,16403096,kat,1715,page,2,title,Uff-jak-goraco-Igrzyska-zimowe-temperatury-letnie,galeria.html Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 narciarki w strojach plażowych ? 13.02.14, 11:06 Startuje Kowalczyk, niektóre zawodniczki startują w strojach bez rękawów. Czekam jak któraś z zawodniczek wystąpi w stroju plażowym. Będzie lżej biec. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Dziś nieco chłodniej... 14.02.14, 19:34 ...tylko 18 C ;) pbs.twimg.com/media/BgdGAoACcAEpJEX.jpg:large Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: Dziś nieco chłodniej... 14.02.14, 19:41 Tych trzech topless to jacyś prowokatorzy. Jak mogli na plażę pójść bez łyżew? Odpowiedz Link Zgłoś