Dodaj do ulubionych

Warto bo...

19.12.14, 21:18
forum.gazeta.pl/forum/w,396,155958762,155959213,A_czy_warto_zajmowac_sie_zerem_.html
bo takie" bagno " pomysli ze wygrywa
Obserwuj wątek
    • antyk-acap Re: Warto bo... 19.12.14, 21:21
      Ty to nawet nie bagno. Przebiłeś się już przez muł...
    • 0rkan Wiesz co, 19.12.14, 21:28
      z psychologicznego punktu widzenia przegrałeś, co widać po twoich panicznych reakcjach.
      Jesteś jednostką bardzo słabą psychiczne i bez potrzeby nie zachowuj się nadpobudliwie narażając organizm, ogólnie rzecz ujmując, na różne niebezpieczeństwa natury zdrowotnej.
      Jak widzę jesteś forumową mendoliną więc nie pozdrawiam.
    • 0rkan A tak nawiasem zauważyłeś, że twoje wpisy lądują 19.12.14, 21:32
      w niebycie?
    • igor-uk15 I tu sie mylisz,szwamouch. 19.12.14, 22:18
      Kazdy nowy watek,poswiecony temu prowokator,jest uznaniem dla niego.

      Pierwszy watek,ktory on otworzyl,byl dosc dowcipny i jak by nie otworzyl nastepnych,moglby zablysnac.Ale jego zadnaie jest inne i przez to stal zwyklym goownem,jak go okreslil lubat.
      A goownu miejsce w kiblu,a nie na gorze forumowej listy. I dlatego podtrzymuje swoi slowa - nie warto zajmowac sie zerem.
      • szwampuch58 Re: I tu sie mylisz,szwamouch. 20.12.14, 12:50
        gooowno splynelo,jakby
        • igor-uk15 Wlasnie,splynelo.. 20.12.14, 13:47
          I o to mnie chodzilo,kiedy pisalem,ze nie warto nim zajmowac sie.
        • 0rkan Re: I tu sie mylisz,szwamouch. 20.12.14, 18:07
          szwampuch nie zapowietrzaj się i
          lepiej zobacz co pokazują dzisiaj we wszystkich TV na Świecie na temat Rosji.
          Zdejmij wreszcie klapy z oczu, bo wyglądasz jak Łysek z pokładu Idy.
    • romek1612 Nie warto. Olac gnoja i tyle. 20.12.14, 12:58
      szwampuch58 napisał:
      > bo takie" bagno " pomysli ze wygrywa

      Nich mysli co chce, preciez zyje w Swiecie wlasnych urojen.
      • 0rkan Re: Nie warto. Olac gnoja i tyle. 20.12.14, 19:10
        Regulamin Forum i netykieta jasno określają, że dyskutuje się na określony temat, a nie o autorach wątków czy postów. Szczytem chamstwa i łamaniem forumowych zasad jest robienie wycieczek ad persona w stosunku do innych forumowiczów. Inteligentni ludzie o tym wiedzą, hołota nie.
    • romek1612 "Chodz, Tadziu...":-) 20.12.14, 13:00
      www.youtube.com/watch?v=8r-hdvQJWog
    • gloubiboulgomm Re: Warto bo... 20.12.14, 17:02
      Szwampuch stworzyl 8-y cud swiata...
    • 0rkan Re: Warto bo... 20.12.14, 19:10
      Regulamin Forum i netykieta jasno określają, że dyskutuje się na określony temat, a nie o autorach wątków czy postów. Szczytem chamstwa i łamaniem forumowych zasad jest robienie wycieczek ad persona w stosunku do innych forumowiczów. Inteligentni ludzie o tym wiedzą, hołota nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka