szwampuch58 19.12.14, 21:18 forum.gazeta.pl/forum/w,396,155958762,155959213,A_czy_warto_zajmowac_sie_zerem_.html bo takie" bagno " pomysli ze wygrywa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antyk-acap Re: Warto bo... 19.12.14, 21:21 Ty to nawet nie bagno. Przebiłeś się już przez muł... Odpowiedz Link Zgłoś
0rkan Wiesz co, 19.12.14, 21:28 z psychologicznego punktu widzenia przegrałeś, co widać po twoich panicznych reakcjach. Jesteś jednostką bardzo słabą psychiczne i bez potrzeby nie zachowuj się nadpobudliwie narażając organizm, ogólnie rzecz ujmując, na różne niebezpieczeństwa natury zdrowotnej. Jak widzę jesteś forumową mendoliną więc nie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
0rkan A tak nawiasem zauważyłeś, że twoje wpisy lądują 19.12.14, 21:32 w niebycie? Odpowiedz Link Zgłoś
igor-uk15 I tu sie mylisz,szwamouch. 19.12.14, 22:18 Kazdy nowy watek,poswiecony temu prowokator,jest uznaniem dla niego. Pierwszy watek,ktory on otworzyl,byl dosc dowcipny i jak by nie otworzyl nastepnych,moglby zablysnac.Ale jego zadnaie jest inne i przez to stal zwyklym goownem,jak go okreslil lubat. A goownu miejsce w kiblu,a nie na gorze forumowej listy. I dlatego podtrzymuje swoi slowa - nie warto zajmowac sie zerem. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: I tu sie mylisz,szwamouch. 20.12.14, 12:50 gooowno splynelo,jakby Odpowiedz Link Zgłoś
igor-uk15 Wlasnie,splynelo.. 20.12.14, 13:47 I o to mnie chodzilo,kiedy pisalem,ze nie warto nim zajmowac sie. Odpowiedz Link Zgłoś
0rkan Re: I tu sie mylisz,szwamouch. 20.12.14, 18:07 szwampuch nie zapowietrzaj się i lepiej zobacz co pokazują dzisiaj we wszystkich TV na Świecie na temat Rosji. Zdejmij wreszcie klapy z oczu, bo wyglądasz jak Łysek z pokładu Idy. Odpowiedz Link Zgłoś
romek1612 Nie warto. Olac gnoja i tyle. 20.12.14, 12:58 szwampuch58 napisał: > bo takie" bagno " pomysli ze wygrywa Nich mysli co chce, preciez zyje w Swiecie wlasnych urojen. Odpowiedz Link Zgłoś
0rkan Re: Nie warto. Olac gnoja i tyle. 20.12.14, 19:10 Regulamin Forum i netykieta jasno określają, że dyskutuje się na określony temat, a nie o autorach wątków czy postów. Szczytem chamstwa i łamaniem forumowych zasad jest robienie wycieczek ad persona w stosunku do innych forumowiczów. Inteligentni ludzie o tym wiedzą, hołota nie. Odpowiedz Link Zgłoś
romek1612 "Chodz, Tadziu...":-) 20.12.14, 13:00 www.youtube.com/watch?v=8r-hdvQJWog Odpowiedz Link Zgłoś
gloubiboulgomm Re: Warto bo... 20.12.14, 17:02 Szwampuch stworzyl 8-y cud swiata... Odpowiedz Link Zgłoś
0rkan Re: Warto bo... 20.12.14, 19:10 Regulamin Forum i netykieta jasno określają, że dyskutuje się na określony temat, a nie o autorach wątków czy postów. Szczytem chamstwa i łamaniem forumowych zasad jest robienie wycieczek ad persona w stosunku do innych forumowiczów. Inteligentni ludzie o tym wiedzą, hołota nie. Odpowiedz Link Zgłoś