Dodaj do ulubionych

MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!!

IP: 212.150.0.* 10.04.02, 23:42
mordowac to potraficie ale gemby pokazac tam gdzie trzeba to juz wam wstyd
szmaki sraki podpalaki
Obserwuj wątek
    • Gość: tir Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.02, 23:45
      Jestem przekonany że takie posty wysyłają debilni antysemici
      • Gość: Panek Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: 212.150.0.* 11.04.02, 01:16
        Gość portalu: tir napisał(a):

        > Jestem przekonany że takie posty wysyłają debilni antysemici

        precz faszysto. Twoj dziadek pewnie byl szmalcownikiem
        i donosil na Zydow do gestapo za kilo cukru!!
        • Gość: nobody Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.net.pulawy.pl / 10.7.12.* 11.04.02, 01:55
          sluchaj dzbanie z twojego posta widze ze twoj narod sprzedla chrystusa, wiec mi
          qurwa nie mow ze wszyscy polacy to szmalcownicy, bo czesc z nich to za was
          zydzi stracilo zycie przechowujac was poto zebyscie pierdolili jacy to wy
          niejestescie git, jakby nie usa to juz dawno by was nie bylo i by byl spokoj
    • Gość: nobody Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.net.pulawy.pl / 10.7.12.* 11.04.02, 01:58
      ps. moja wczesniejsza odpowiedz dotyczy tez posta odpowiedz cytując
      ___JAK______WYLECZYC______NIEJAKIEGO___"JEWHATER":
      • wesoly3 Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! 11.04.02, 02:14
        pojawil sie znowu jakies debilowany z nienawisci panek-jebanek
    • Gość: dwajaja Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.nyc.rr.com 11.04.02, 02:18
      Byc moze jak pisza niektorzy zdegenerowani intelektualnie dyskutanci,
      ze gdyby nie USA to by zydow juz dawno nie bylo? Tymniemniej spiesze dodac, Ze
      gdyby nie USA, ZSRR istnial by do dzis i byc moze w Polsce zamiast prezydenta
      Kwasniewskiego rzadzilby towarzysz I-szy sekretarz Kwasniewski wraz z premierem
      towarzyszem Millerem. Nie byloby tez tego forum, gdzie osobnicy typu jewhater,
      nobody i im podobni wylewaja swoja ninawisc do wszystkich i wszystkiego.
      Wolnosc ma slodki smak i na niektorych dziala jak opium. Logiczne myslenie
      ciagle ma przyszlosc.
      This part is dedicated specifically to NOBODY.
      You are a fucking moron. Thank you.
      from noo yawk
      tooeggz
      • Gość: jster do ny-kera IP: 147.222.33.* 11.04.02, 02:56
        Mozna tez dodac ze gdyby nie interes USA w wojnie z Japonczykami to moze
        komunizmu bysmy wcale nie mieli. Ale tego to moze w NY nie ucza. To samo dotyczy
        sie tez terrorystow z Afganistanu.
    • Gość: Exorcist Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.clvhoh.adelphia.net 11.04.02, 03:02
      Polacy to bardzo glupi i nie rozsadny narod. Zamiast pomagac Niemcom palic
      Zydow to ich bronili, chowali, wysylali do Rumunii. A teraz zydowskie wyskrobki
      i wyperdki, jak Ariel Szaron, morduja niewinnych Palestynczykow. Wszystko
      przez to ze Polacy nie poznali sie na parszywym plemieniu. Nastepnym razem,
      jesli bedzie nastepny raz, musimy nauczyc Polakow zeby sie nie litowali nad
      parszywcami.
    • Gość: polishAM Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.nas20.new-york1.ny.us.da.qwest.net 11.04.02, 03:10
      Rowniez nastepny punkt to w pierwszym marszu bylo 6 tys. uczestnikow. Teraz
      tylko tysiac. To mowi chyba za siebie. Role panow z trupimi czaszkami na
      czapeczce przejeli teraz zydki.
    • Gość: ethanol Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: 151.112.27.* 11.04.02, 03:16
      powiadasz polaczkow nie bylo ????
      moze sie pszestraszyli jew-SSmanow ???
    • Gość: Egon Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: 206.55.157.* 11.04.02, 03:23
      Nie uczestniczymy w marszach ZYWYCH TRUPOW!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka