Gość: Panek IP: 212.150.0.* 10.04.02, 23:42 mordowac to potraficie ale gemby pokazac tam gdzie trzeba to juz wam wstyd szmaki sraki podpalaki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tir Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.02, 23:45 Jestem przekonany że takie posty wysyłają debilni antysemici Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Panek Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: 212.150.0.* 11.04.02, 01:16 Gość portalu: tir napisał(a): > Jestem przekonany że takie posty wysyłają debilni antysemici precz faszysto. Twoj dziadek pewnie byl szmalcownikiem i donosil na Zydow do gestapo za kilo cukru!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nobody Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.net.pulawy.pl / 10.7.12.* 11.04.02, 01:55 sluchaj dzbanie z twojego posta widze ze twoj narod sprzedla chrystusa, wiec mi qurwa nie mow ze wszyscy polacy to szmalcownicy, bo czesc z nich to za was zydzi stracilo zycie przechowujac was poto zebyscie pierdolili jacy to wy niejestescie git, jakby nie usa to juz dawno by was nie bylo i by byl spokoj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nobody Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.net.pulawy.pl / 10.7.12.* 11.04.02, 01:58 ps. moja wczesniejsza odpowiedz dotyczy tez posta odpowiedz cytując ___JAK______WYLECZYC______NIEJAKIEGO___"JEWHATER": Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3 Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! 11.04.02, 02:14 pojawil sie znowu jakies debilowany z nienawisci panek-jebanek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwajaja Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.nyc.rr.com 11.04.02, 02:18 Byc moze jak pisza niektorzy zdegenerowani intelektualnie dyskutanci, ze gdyby nie USA to by zydow juz dawno nie bylo? Tymniemniej spiesze dodac, Ze gdyby nie USA, ZSRR istnial by do dzis i byc moze w Polsce zamiast prezydenta Kwasniewskiego rzadzilby towarzysz I-szy sekretarz Kwasniewski wraz z premierem towarzyszem Millerem. Nie byloby tez tego forum, gdzie osobnicy typu jewhater, nobody i im podobni wylewaja swoja ninawisc do wszystkich i wszystkiego. Wolnosc ma slodki smak i na niektorych dziala jak opium. Logiczne myslenie ciagle ma przyszlosc. This part is dedicated specifically to NOBODY. You are a fucking moron. Thank you. from noo yawk tooeggz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jster do ny-kera IP: 147.222.33.* 11.04.02, 02:56 Mozna tez dodac ze gdyby nie interes USA w wojnie z Japonczykami to moze komunizmu bysmy wcale nie mieli. Ale tego to moze w NY nie ucza. To samo dotyczy sie tez terrorystow z Afganistanu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Exorcist Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.clvhoh.adelphia.net 11.04.02, 03:02 Polacy to bardzo glupi i nie rozsadny narod. Zamiast pomagac Niemcom palic Zydow to ich bronili, chowali, wysylali do Rumunii. A teraz zydowskie wyskrobki i wyperdki, jak Ariel Szaron, morduja niewinnych Palestynczykow. Wszystko przez to ze Polacy nie poznali sie na parszywym plemieniu. Nastepnym razem, jesli bedzie nastepny raz, musimy nauczyc Polakow zeby sie nie litowali nad parszywcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polishAM Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: *.nas20.new-york1.ny.us.da.qwest.net 11.04.02, 03:10 Rowniez nastepny punkt to w pierwszym marszu bylo 6 tys. uczestnikow. Teraz tylko tysiac. To mowi chyba za siebie. Role panow z trupimi czaszkami na czapeczce przejeli teraz zydki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ethanol Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: 151.112.27.* 11.04.02, 03:16 powiadasz polaczkow nie bylo ???? moze sie pszestraszyli jew-SSmanow ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: MARSZ ZYWYCH. polaczkow tam nie bylo !!!! IP: 206.55.157.* 11.04.02, 03:23 Nie uczestniczymy w marszach ZYWYCH TRUPOW!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś