Dodaj do ulubionych

Ktos wie dlaczego 80 % "uchodzcow" to mlode BYKI ?

18.09.15, 15:55
mlodez drowe byki ?

a kobiet - jak na lekarstwo...


Znaczy sie - kobiety wojny i nedzy sie nie boja ?
wpolityce.pl/spoleczenstwo/244353-najwiecej-imigrantow-z-afryki-trafi-do-polski-komisja-europejska-chce-systemu-rozdzielania-uchodzcow-w-krajach-ue
Obserwuj wątek
    • ruspiter To akurat proste 18.09.15, 16:08
      hansii napisał:
      > mlodez drowe byki ?
      > a kobiet - jak na lekarstwo...


      To armia wtargecia, desant, obozy z markietankami pojada pozdniej.



      • j-k a to dziekuje... za wyjasnienie... 18.09.15, 16:17
        ruspiter napisał(a):
        > To armia wtargecia, desant, obozy z markietankami pojada pozdniej.


        a to dziekuje... za wyjasnienie...
        - tylko po hollere nazywac ich uchodzcami ?
        - zamiast po prostu brygada desantowa ?

        bo myslalem, ze uchodzcy to tak wygladaja...:
        konflikty.wp.pl/kat,127354,title,Egipt-nie-moze-przetrzymywac-i-deportowac-uchodzcow-z-Syrii-apel-Amnesty-International,wid,16084152,wiadomosc.html?ticaid=1159b8
        • ruspiter Panie Doktorze, musi Pan wiedziec, ze juz od dawna 18.09.15, 16:35
          j-k napisał:
          > a to dziekuje... za wyjasnienie...
          > - tylko po hollere nazywac ich uchodzcami ?
          > - zamiast po prostu brygada desantowa ?
          >
          > bo myslalem, ze uchodzcy to tak wygladaja...:
          > konflikty.wp.pl/kat,127354,title,Egipt-nie-moze-przetrzymywac-i-deportowac-uchodzcow-z-Syrii-apel-Amnesty-International,wid,16084152,wiadomosc.html?ticaid=1159b8

          ...nie wolno nazywac rzeczy po imeniu.

          Nie pedal tylko zwolennik LGBT, nie Cygan tylko Rom, nie Murzyn tylko Afro-cos-tam, etc.

          Co do artykulu, to Egypt nie ma racji.

          "- Zamiast oferować niezbędną pomoc i wsparcie uchodźcom z Syrii egipskie władze ich aresztują i deportują, naruszając standardy praw człowieka - oświadczył szef AI ds. praw uchodźców i imigrantów Szerif Elsajed-Ali."


          Rzad Egyptu musi troche poczekac i bedzie mozna ich wysylac nie z powrotem do Syrii, tylko do Europy. Jakis niecierpliwy sa ci Egipcjanie.
    • brat_kryzysa W Szwecji znow sie leja po mordach 18.09.15, 16:45
      www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JdXUmIoP768
      • j-k U nasz tesz jusz sie lali :))) 18.09.15, 16:59
        Czarnuszki z islamuskami:

        - trzeba bylo ich rozdzielic na dwa osobne Domy Azylantow (Asylantenheime)

        w tym celu Panstwo zarekwirowalo dwie szkoly...

        islamuski pichca u siebie na okraglo...
        a Czarnuszki biegaja bez sensu po ulicach - w te i spowrotem...
        (kazdy z najnowszym smartfonem...)

        gotowac nie umieja - czy im sie nie chce ???

      • terlichujski Re: W Szwecji znow sie leja po mordach 18.09.15, 17:01
        Nudza sie muslimy ,oj przepraszam - uchodzcy, w tym dobrobycie.
    • polski_francuz Trud emigracji 18.09.15, 17:08
      Mezczyzni biora trud emigracji tj. pierepalki z policjantami, przechodzenie przez druty kolczaste itp. na siebie. Kobiet albo jeszcze nie maja albo przyjada pozniej w ramach laczenia rodzin.

      Laczenie rodzin bylo juz przerabiane we Francji m.in. gdzie rodziny pozwolil polaczyc Giscard d'Estaign. Wywolujac protest prostytutek, ktorych dochody gwaltownie zmalaly:)

      PF
      • danillko Hunowie, Wizygoci też puszczali mężczyzn przodem 18.09.15, 17:25
        ... tabory podjeżdżały na końcu. Po puszczeniu obcych miast z dymem...

        polski_francuz napisał:

        > Mezczyzni biora trud emigracji tj. pierepalki z policjantami, przechodzenie prz
        > ez druty kolczaste itp. na siebie. Kobiet albo jeszcze nie maja albo przyjada p
        > ozniej w ramach laczenia rodzin.
        >
        > Laczenie rodzin bylo juz przerabiane we Francji m.in. gdzie rodziny pozwolil po
        > laczyc Giscard d'Estaign. Wywolujac protest prostytutek, ktorych dochody gwalto
        > wnie zmalaly:)
        >
        > PF
      • j-k No to jusz bez zartow, PF... 18.09.15, 17:26
        polski_francuz napisał:
        Kobiet albo jeszcze nie maja albo przyjada pozniej w ramach laczenia rodzin.


        No to jusz bez zartow, PF...
        - i o to mi chodzilo.


        Liczbe przyjetych uchodzcow pomnoz przez CZTERY...

        1 mln (uchodzcow - na ten rok...)) x cztery - to ile to jest ?

        CZTERY MILIONY - czy nie umiem liczyc ?
        • danillko Jakie "cztery"? 18.09.15, 17:36
          Cztery to chyba na pierwszy rzut...

          j-k napisał:

          > polski_francuz napisał:
          > Kobiet albo jeszcze nie maja albo przyjada pozniej w ramach laczenia rodzin.
          >
          >
          > No to jusz bez zartow, PF...
          > - i o to mi chodzilo.
          >
          >
          > Liczbe przyjetych uchodzcow pomnoz przez CZTERY...
          >
          > 1 mln (uchodzcow - na ten rok...)) x cztery - to ile to jest ?
          >
          > CZTERY MILIONY - czy nie umiem liczyc ?
          • j-k Nie chce przyprawiac slabowitych o atak serca. 18.09.15, 17:39
            - podalem minimalne wyliczenia...

            dla Polski - 7 % kontyngentu UE (w/g Planow Komisji Europejskiej)

            oznacza to liczbe 250-300 tysiecy...
            • danillko Re: Nie chce przyprawiac slabowitych o atak serca 18.09.15, 17:41
              j-k napisał:

              > - podalem minimalne wyliczenia...
              >
              > dla Polski - 7 % kontyngentu UE (w/g Planow Komisji Europejskiej)
              >
              > oznacza to liczbe 250-300 tysiecy...

              Czyli 2,5 - 3 miliony przybyszy.
              To tylu, ilu naszych wyjechało na Zachód pod przymusem ekonomicznym.
              • swiblowo Przyroda lubi rownowage? 18.09.15, 23:23
                Tylko w odroznieniu od ludzi nie zapomina o jakosci.
                • europitek Re: Przyroda lubi rownowage? 18.09.15, 23:31
                  A co by to zmieniło, gdyby ci wszyscy imigranci byli profesorami filozofii?
                  • swiblowo Re: Przyroda lubi rownowage? 18.09.15, 23:58
                    Nie o to chodzi. Natura ma uczciwe prawa, zjada slabszych, zas silniejszym ludziom wmawia sie, ze powinni taszczyc na sobie cala armie darmozjazdow i bekartow. Jednoczesnie sciagajac tym silniejszym lejce. A przybyszom rozdaja ostrogi.
                    • europitek Re: Przyroda lubi rownowage? 19.09.15, 00:20
                      Ostra konkurencja wewnątrzspołeczna ma nie tylko dobre strony, ale też i złe. Obecna fali migracji jest właśnie skutkiem jej "przerostu".

                      > zas silniejszym ludziom wmawia sie, ze powinni taszczyc
                      > na sobie cala armie darmozjazdow i bekartow

                      Dzięki temu ci "silniejsi" mogą zarobić coś ekstra. Gdyby całe społeczeństwo stanowili tylko "silniejsi", to pozdychaliby z głodu bo byłaby totalna "urawniłowka". Dzięki istnieniu tych "słabych", ci "silniejsi" mogą wykorzystać swoją "siłę".
                      • j-k Rozwine temat... 19.09.15, 00:30
                        Wstep dales dobry.
                        zatem dokoncze: - przyjezdzaja mlodzi, zdrowi, dobrze ubrani i dobrze wyksztalceni
                        (na ulicy zaczepilo mnie dwoch - mowili i po franusku i po angielsku)...

                        W swoich krajach nie moga znalezc odpowiedniej pracy i licza, ze znajda ja tu...

                        Tylko tu tez jest za duzo ludzi wyksztalconych - a za malo pracy.
                        Tego Imigranci nie wiedza - wiec szybko sie rozczaruja...

                        J.K. - Trybik Machiny ksztalcacej "Wyksztalciuchow" :)
                        • europitek Re: Rozwine temat... 19.09.15, 00:43
                          j-k napisał:
                          > Wstep dales dobry. zatem dokoncze:

                          Napięcie trzeba dawkować...

                          Co do reszty masz rację, ale dużo będzie zależać od indywidualnych aspiracji. Kto się "nie spełni" będzie krążył po Europie. Znajdą się i tacy, którym wystarczy dożywotni zasiłek.
                      • swiblowo Re: Przyroda lubi rownowage? 19.09.15, 01:11
                        Obecna fala imigracji jest skutkiem konkurencji wewnatrzspolecznej.
                        Przyznam, ze czytam to zdanie 10 raz i nie rozumiem.
                        To znaczy, ze ci imigranci nie wytrzymali konkurencji, czy ja wygrali?

                        > Dzięki temu ci "silniejsi" mogą zarobić coś ekstra.
                        - A na czym? Na budowaniu nowej strefy Schengen? Bo stara to chyba...dupa blada.
                        • j-k dopoviem... 19.09.15, 01:14
                          swiblowo napisała:
                          To znaczy, ze ci imigranci nie wytrzymali konkurencji, czy ja wygrali?

                          Wygrali ja. i Poszli dalej - gdyz w swoich krajach nie mieli juz nic do ugrania.
                        • europitek Re: Przyroda lubi rownowage? 19.09.15, 21:20
                          swiblowo napisała:
                          > Obecna fala imigracji jest skutkiem konkurencji wewnatrzspolecznej.
                          > Przyznam, ze czytam to zdanie 10 raz i nie rozumiem.

                          Chodzi nie tylko o sytuację w krajach ich pochodzenia (do czego odniósł się j-k), ale również o stan rzeczy w krajach docelowych. Społeczeństwo to kocioł wzajemnych powiązań różnych dziedzin ludzkiej aktywności. W tym konkretnym przypadku dominujący system gospodarczy w UE produkuje kryzys rozrodczości i ogólnie problemy demograficzne. Wszystkie państwa gospodarki wolnorynkowej borykają się z problemami demograficznymi - nawet Chiny to mocno odczuły. Ekonomia tego typu wywołuje spadek rozrodczości i dość szybko pojawia się problem niedoboru ludzi.
                          I wiele państw próbuje "łatać" swoją demografię importem ludzi na dużą skalę. W Niemczech problem demografii szybko się ujawnił z powodu ich dużych strat wojennych (zwłaszcza wśród mężczyzn). W latach 50. i na początku pierwszej połowy 60. do Niemiec napływali przede wszystkim Hiszpanie, Włosi, Grecy. Tego jednak było za mało i w pierwszej połowie lat 60. masowo pojawili się też Turcy, a potem Jugosłowianie. I zaczęło się dorabianie ideologii do nowej sytuacji, więc wymyślono "multikulti", żeby imigrantów włączyć w główny nust życia społecznego i gospodarczego.
                          Sekwencja zdarzeń była taka, że gospodarka (oparta na powszechnej konkurencji) wywołała kryzys demograficzny, którego rozwiązaniem miało być masowe sprowadzanie osiedleńców.

                          > Na budowaniu nowej strefy Schengen?

                          Swobodny przepływ ludzi to tylko jeden ze sposobów i nie najważniejszy. Tym jest swobodny przepływ towarów i kapitału.
                          A jeśli uważasz, że Schengen nie działa, to powiedz to tym prawie 2 mln Polaków z najnowszej emigracji. Dzisiejszy problem z imigrantami to bardziej medialna wydmuszka na sezon poogórkowy niż realny kłopot dla Unii jako całości. Nie tak dawno bidna Polska przyjęła samodzielnie 80-90 tys. Czeczeńców, a teraz jeszcze mamy u nas od 500 tys. do 1 mln Ukraińców. Coś się z tego powodu zawaliło?
                          Unia tylko na tym skorzysta, ponieważ ta gazetowa wrzawa zaowocuje wypracowaniem jakiegoś sposobu radzenia sobie z tego typu problemami ma przyszłość, gdy rzeczywiście mogą one być w skali już nieprzyjemnej.
                • danillko Przyroda nie znosi próżni... 19.09.15, 08:24
                  swiblowo napisała:

                  > Tylko w odroznieniu od ludzi nie zapomina o jakosci.
                  Jakość nie ma tu nic do rzeczy.
        • europitek Re: No to jusz bez zartow, PF... 18.09.15, 19:48
          j-k napisał:
          > 1 mln (uchodzcow - na ten rok...)) x cztery - to ile to jest ?

          Jak na razie to spotykam tylko informacje o 400-450 tys. imigrantów od początku tego roku. Skąd wziąłeś ten okrągły milion?

          A druga sprawa to pewnośc, że wszyscy oni zostaną w Unii, mają rodziny i będzie pogłówne łączenie rodzin. A już wyliczanie ile z tego spadnie na Polskę to wróżenie z fusów, ponieważ przydzeieleni nam imigranci będą z Polski wiać na potęgę, jak syryjscy chrześcijanie, których na 200 osób 80 dało dyla po miesiącu.
          • j-k czy polska prasa zamiata problem pod dywan ? 18.09.15, 22:35
            europitek napisał:

            > j-k napisał:
            > > 1 mln (uchodzcow - na ten rok...)) x cztery - to ile to jest ?
            >
            > Jak na razie to spotykam tylko informacje o 400-450 tys. imigrantów od początku
            > tego roku. Skąd wziąłeś ten okrągły milion?

            czy polska prasa zamiata problem pod dywan ?
            - gdyz tu sie pisze wyraznie ze DO KOCA ROKU bedzie ich ok. MILIONA.
            • europitek Re: czy polska prasa zamiata problem pod dywan ? 18.09.15, 23:09
              Nie wiem, gdzie to m a być to "tu", ale nasi dziennikarze i różni fachowcy wystepujący w programach telewizyjnych podają 400-450 tys. na mniej więcej dziś. Takie wielkości wymieniają też politycy - ci którzy jeszcze nie powariowali. Takie wielkości podał też któryś z brukselskich eurobossów.
              Te liczby wyglądają sensownie, ponieważ ulegają pewnemu wzrostowi w czasie co sugeruje, że są to jakieś sumaryczne dane. Parę tygodni temu podawali ilość imigrantów od początku roku w wysokości 300-350 tys.
              Same w sobie to nie są duże liczby, jeśli porównać to z "wschodnioeuropejskim najazdem" na Zachód parę lat temu. Problemem jest raczej nie ilość, ale charakterystyka przybyszów, którzy nie wtopią się samoczynnie w kraj docelowy. Ponad pół miliona Polaków - a niektórzy twierdzili, że prawie milion - w Wlk. Brytanii nie wywołało krachu systemu socjalnego tego państwa, ale to byli zupełnie inni imigranci niż obecna fala. Największe zawirowania w związku z Polakami miały miejsce w sprawie skasowania języka polskiego na maturze... czyli generalnie problem typu "pryszczowego".
              Podobnie było z przypadku Islandii, na której Polacy stali się mniejszością narodową (kilka procent ogółu ludności), a żadnej "rewolucji" nie było.
              • j-k Boszsz... nie tworze informacji - tylko komentuje 18.09.15, 23:51
                Tylko Niemcy licza sie z tym, ze do konca roku tylko do nich przyjedzie 800.000

                dla calej Europy licza sie z MILIONEM:
                "Die Bundesrepublik sticht da neben Schweden sehr positiv hervor. Sie hat im ersten Halbjahr allein 180.000 Asylsuchende aufgenommen, und sie richtet sich darauf ein, dass es bis zum Jahresende 800.000 sein werden"
                • europitek Re: Boszsz... nie tworze informacji - tylko komen 19.09.15, 00:06
                  Nie twierdzę, że tworzysz - to raczej Helmuty panikują i imigranci dwiją się im w oczach. Po przymknięciu austriackich i niemieckich "drzwi" ilość imigrantów będzie rosnąć powoli, ponieważ kraje tranzytowe też "opuszczają szlabany" by nie zostać z masą ludzką miotającą się po ich terytorium.
                  Ale oczywiście różnie może być, bo takie wędrówki w nieznane to przedsięwzięcia nieledwie mistyczne i ludzikom wszystko może się przywidzieć... Na razie jednak do tego miliona jest daleko.
    • dawaj-mama A Polacy wyjeżdżający do GB to emeryci? 18.09.15, 17:43
      • wasyl_szuja Ktoś za te GB... 18.09.15, 18:37
        ...walczył w II wojnie.
    • wasyl_szuja Bo... 18.09.15, 18:35
      ...z kobiet i dzieci zrobili sobie tratwy.

      A na poważnie, ten Syryjczyk, co mu się potopiły dzieci i żona, normalnie wrócił do Damaszku samolotem pasażerskim. Damaszek nie jest pod ostrzałem jak Sajgon.
      Młode byczki deportować, wręczyć hełm i kałacha i niech pomogą rosyjskim chłopcom bić islamistów.
      • mara571 Re: Bo... 18.09.15, 20:17
        wasyl_szuja napisał:
        > A na poważnie, ten Syryjczyk, co mu się potopiły dzieci i żona, normalnie wróci
        > ł do Damaszku samolotem pasażerskim. Damaszek nie jest pod ostrzałem jak Sajgon
        > .

        To byla rodzina kurdyjska z Kobane. On nie wrocil samolotem do Damaszku, ale przewiozl zwloki do Kobane i tam pochowal.
        Postanowil zostac i wziac udzial w odbudowie miasta. A to wlasnie ma miejsce.
    • danillko Przemytnicy obiecują Arabom, że w Szwecji czekają 18.09.15, 19:01
      Przemytnicy obiecują Arabom, że w Szwecji czekają na nich blond niewolnice seksualne
      Jak odkryła szwedzka prasa, przemytnicy, którzy zajmują się transportem migrantów z Bliskiego Wschodu, wskazują na Szwecję jako najbardziej przyjazny i atrakcyjny dla nich kraj, gdzie najszybciej dostaje się azyl.
      Przemytnicy obiecują ludziom, że w Szwecji czekają na nich darmowe miejsca w hotelach, darmowe pieniądze, a nawet miejscowe blondynki na własność.

      "Można powiedzieć, że młodzi Syryjczycy są zwabiani do Szwecji przez stare sztuczki – na pieniądze i dziewczyny. Publikowane są zdjęcia blond piękności i wypowiedzi smutnych szwedzkich kobiet, które potrzebują mężczyzny" – piszą szwedzkie serwisy.

      Kiedy nielegalni imigranci przybywają do Szwecji, okazuje się, że wcale nie są traktowani jak bogowie i wywołuje to u nich frustrację –zauważają Szwedzi.

      whitegenocideproject.com/friatider.se/KRESY.PL

      www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/przemytnicy-obiecuja-arabom-ze-w-szwecji-czekaja-na-nie-blond-niewolnice-seksualne
      hansii napisał:

      > mlodez drowe byki ?
      >
      > a kobiet - jak na lekarstwo...
      >
      >
      > Znaczy sie - kobiety wojny i nedzy sie nie boja ?
      > wpolityce.pl/spoleczenstwo/244353-najwiecej-imigrantow-z-afryki-trafi-do-polski-komisja-europejska-chce-systemu-rozdzielania-uchodzcow-w-krajach-ue
    • europitek Re: Ktos wie dlaczego 80 % "uchodzcow" to mlode B 18.09.15, 23:25
      Jeśli jest to czoło przepowiadanej wielkiej fali, to normalne, ze najsilniejsi i najszybsi są na czele.
      Poza tym to efekt kulturowy - to mężczyźni są od ryzykownych przedsięwzięć.
      • j-k To doskonale wiem. 18.09.15, 23:56
        a tytul wontku jest celowo prowokacyjny.

        Tylko zeby mi i ch do hollery nie nazywac "uchodzcami".
        Uchodzcow jest 20 % - jak szacuja specjalisci.

        80 % - to zwykli IMIGRANCI EKONOMICZNI.

        gdy Niemcy ich (w takiej ilosci ?) potrzebuja - to niech sobie ich biora.

        Polska Imigrantow Ekonomicznych nie potrzebuje.
        - Dla samych Polakow nie starcza pracy.

        • europitek Re: To doskonale wiem. 19.09.15, 00:33
          > Polska Imigrantow Ekonomicznych nie potrzebuje.

          Emigrantów zarobkowych potrzebują tylko te kraje, które są w stanie włączyć ich w główny nurt swojej gospodarki. Być może nawet dla Niemiec są oni nieprzydatni, ale Niemcy żyją jeszcze wspomnieniami po Turkach i Jugosłowianach sprzed kilkudziesięciu lat i brną w ślepą uliczkę. To się niedługo okaże.
          No i trzeba też przypomnieć, że imigranci nie naprawią demografii kraju docelowego, ponieważ szybko przyjmują wzorce rozrodcze gospodarzy.

          Warto też zauważyć, że sami imigranci ekonomiczni Polski też nie potrzebują, gdyż nasz system socjalny jest dziadowski, a pracy niewiele. Okazuje isę, że czasami dziadostwo może być przydatne.
          • j-k Milo sie czasem 19.09.15, 00:38
            moc z kims kompletnie zgodzic.

            i to od "A" do "Z"

            J.K.
            ekonomista
            • europitek Re: Milo sie czasem 19.09.15, 21:22
              Miło, ale nudno, bo nie ma się z kim "naparzać" na sensowny temat.
      • nachlany_wolak Dlaczego do GB wyjeżdżają młodzi Polacy? 19.09.15, 00:34
        • j-k bo byla tam praca. 19.09.15, 00:41
          czyli kasa do zrobienia.
          - ale to juz dobiega koncowi - w obecnej sytuacji.
          - chyba ze wystapia z UE.
    • xystos Re: Ktos wie dlaczego 80 % "uchodzcow" to mlode B 20.09.15, 10:16
      Arabia Saudyjska – W wieku 17 lat brał udział w protestach przeciwko monarchii, teraz zostanie ścięty, a zwłoki przywiązane do krzyża, żeby zgniły
      sobota, 19.09.2015 13:01 wibi. Kategorie: Konflikty i zagrożenia, Świat i Wszechświat
      Młody obywatel Arabii Saudyjskiej stracił ostatnią szansę na uniknięcie okrutnej egzekucji. Sąd oddalił apelację Ali Mohammeda al-Nimra, który został skazany na śmierć przez ukrzyżowanie, które w królestwie Saudów polega na ścięciu, a następnie przywiązaniu zwłok do krzyża, aby tak zgniły. Zbrodnią Nimra było to, że w wieku 17 lat wziął udział w protestach przeciw monarchii.

      Ali Mohammeda al-Nimra

      Ali Mohammed został aresztowany w 2012 roku, niedługo po fali protestów, które przetoczyły się przez Arabię Saudyjską na fali arabskiej wiosny. Demonstrowali głównie szyici, czyli wyznawcy odłamu islamu, którzy są mniejszością w ortodoksyjnie sunnickim królestwie. Traktująca ich jako piątą kolumnę wrogiego Iranu (największe państwo szyickie na świecie) monarchia zareagowała brutalnymi represjami.



      Egzekucja za demonstrowanie i „terroryzm”

      Brytyjska organizacja Reprieve, walcząca przeciw karze śmierci i torturom, wiążę sprawę Ali Mohammeda z tym, że jest kuzynem Szejka Nimra al-Nimira. Ten 53-letni mężczyzna jest ważnym przywódcą duchowym saudyjskich szyitów i miał duży udział w fali stłumionych protestów. Jego również już skazano na śmierć przez ukrzyżowanie. Uznano go winnego między innymi „obrazy króla”, „naruszania jedności narodowej” i „przerywania modlitw”. Starszy mężczyzna ma zostać ścięty w najbliższym czasie. Wobec odrzucenia apelacji Ali Mohammeda jest możliwe, że on zostanie również niedługo ścięty. Jak podaje Reprieve, zgodnie z saudyjskimi zasadami władze nie muszą informować skazańca i rodziny zawczasu o egzekucji. Skazaniec miał w ogóle nie wiedzieć, że sąd rozpatruje jego apelację.

      Przypadek młodego mężczyzny jest tym bardziej bulwersujący, że aresztowano go, gdy był jeszcze nieletni i bez formalnego nakazu. Brytyjczycy twierdzą, że Ali Mohammed był w więzieniu torturowany i w ten sposób wymuszono na nim przyznanie się do szeregu zarzutów, od takich oczywistych jak udział w nielegalnych demonstracjach przez terroryzm i napaść na funkcjonariuszy po te bardziej niecodzienne jak „instruowanie demonstrantów, jak udzielać pierwszej pomocy”. Co więcej, mężczyzna miał nie mieć ani razu możliwości skontaktować się ze swoim adwokatem, zobaczyć dowodów, a dokładne zarzuty poznał w połowie procesu.



      Karząca ręka monarchii

      Saudyjskie standardy „sprawiedliwości” są powszechnie krytykowane przez obrońców praw człowieka na świecie. Sędziowie w królestwie łatwo skazują na śmierć, w tym za przewinienia, które w Europie nawet nie byłyby karalne, jak np. krytyka władz czy religii. Nie jest jasne, ile egzekucji wykonuje się rocznie. Według Amnesty International w 2014 roku było ich 175, według władz 87. W tym roku oficjalnie wykonano już 79 wyroków ostatecznych. Standardową metodą egzekucji w Arabii Saudyjskiej jest publiczne ścięcie przy pomocy miecza.

      ------------------

      a tyle sie mowi o okrutnym Assadzie w Syri






      ZEN
    • kylax1 To są młode społeczeństwa, gdzie mediana wieku 20.09.15, 12:16
      nie przekracza 25 roku życia, a czasami nawet 20.

      Ponadto w tych krajach, panuje bieda, a jeżeli nie ma się pieniędzy, nie można liczyć na małżeństwo i znalezienie partnerki. Zatem nic tych młodych i licznych osób nie trzyma w swoich krajach.
      • danillko Dlatego jadą do Europy po partnerki? 20.09.15, 12:29
        Znany muzułmański imam: będziemy mieć dzieci z Europejczykami! Podbijemy Europę! [VIDEO]
        http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/znany-muzulmanski-imam-bedziemy-miec-dzieci-z-europejczykami-podbijemy-europe-video

        Przemytnicy obiecują Arabom, że w Szwecji czekają na nie blond niewolnice seksualne
        www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/przemytnicy-obiecuja-arabom-ze-w-szwecji-czekaja-na-nie-blond-niewolnice-seksualne----------------------------

        To niech ci młodzi muzułmanie zlikwidują u siebie poligamię i bzykają swoje, miejscowe panie, a nie jadą szwendać się za babami po obcych krajach.
        kylax1 napisał:

        > nie przekracza 25 roku życia, a czasami nawet 20.
        >
        > Ponadto w tych krajach, panuje bieda, a jeżeli nie ma się pieniędzy, nie można
        > liczyć na małżeństwo i znalezienie partnerki. Zatem nic tych młodych i licznych
        > osób nie trzyma w swoich krajach.
        • kylax1 Nie Twój interes z kim sypiają kobiety. 20.09.15, 14:55
          Skoro wolą muzułmanów, bo oni się myją i nie są alkoholikami, to ich wybór. Krytykujesz muzułmanów za stosunek do kobiet, a sam chcesz je traktować jak swoją (polakokatolicką) własność.
          • j-k bicie kobiety, hloopcze - u muzulkow... 20.09.15, 17:53
            kylax1 napisał:
            Krytykujesz muzułmanów za stosunek do kobiet, a sam chcesz je traktować jak swoją
            > (polakokatolicką) własność.


            bicie kobiety, hloopcze - jest u nas patologia i przestepstwem.

            u muzulkow - moze byc sluszna kara za nieposluszenstwo.
            • kylax1 A bicie konia? 20.09.15, 22:11

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka