Dodaj do ulubionych

Trump wykręca palec Menanii.

12.07.17, 01:33
www.youtube.com/watch?v=F2K3Bsf-7ds
Niech mi tutaj felusiak i malkontent nie piszą, że to normalne zachowanie. Nikt zdrowy na umyśle nie wykręca palców swojej żonie, no chyba że lubią BDSM.

Ale raczej nie o BDSM tutaj chodzi. Albo Trump bije Melanię, albo jest tam jakaś inna emotional abuse.

To nie jest normalne.
Obserwuj wątek
    • kylax4 Melanii n/t 12.07.17, 01:33



    • felusiak1 Re: Trump wykręca palec Menanii. 12.07.17, 06:58
      Teraz czekam kiedy znajdziesz youtube i napiszesz, ze drapie ją za cipke.
      • kylax4 Felusiak, odpowiedz na proste pytanie. 12.07.17, 13:04
        Czy wykręcanie palców swojej żonie jest normalne?

        A jeśli nie, to co to oznacza?
        • felusiak1 Re: Felusiak, odpowiedz na proste pytanie. 12.07.17, 13:20
          lecz swoje oczy
          • kylax4 Nie felusiak. To Ty masz problem z oczami. 12.07.17, 13:54
            Albo jesteś tak zapatrzony w swego idola, że celowo tego nie dostrzegasz.
            • j-k A ty masz problem z Trumpem , co ? 12.07.17, 15:48
              mimo braku jakiejs szczegolnej sympatii dla Trumpa - wole go od Clintonowej.

              Ta chodzila calkowicie na pasku establishmentu - a Trump mu sie przynajmniej troche stawia...
              • kylax4 Jasiu, ale to nie jest wątek o establishmencie. 12.07.17, 17:18
                Tytuł jest dość jasny. Trump wykręca palce swojej żonie. Czy to wg Ciebie jest normalne? I o czym to świadczy?
                • j-k ale jest o Trumpie... wiec uswiadamiam ci, ze... 12.07.17, 17:42
                  Clintonowa bylaby dla zwyklego Amerykanina jeszcze gorsza, a ty sie uczepiles Trumpa,
                  jak pijany slepej kobyly - zajmujac sie palcami jego zony - a nie jego pogladami
                  n/t ekonomii i polityki.

                  J.K.
                  ekonomista.
                  • kylax4 Nie byłaby gorsza. Byłaby lepsza. 12.07.17, 18:03
                    Trump jest dobry tylko dla miliarderów.
                    • j-k bzdety... 13.07.17, 09:34
                      przypomnij sobie krytyke jej wlasnego meza - pod adresem jej programu wyborczego:

                      - "nie reagujesz na oczekiwania zwyklych ludzi"...
                      • kylax4 Trump też nie reaguje. On tylko gada. 14.07.17, 12:15
                        A cały jego program polepszy tylko poziom życia miliarderów. Biedni pozostaną biedni.
                        • j-k Niezyciowy Optymisto... 14.07.17, 16:35
                          kylax4 napisał:
                          > A cały jego program polepszy tylko poziom życia miliarderów.
                          Biedni pozostaną biedni.


                          Niezyciowy Optymisto...
                          To stalo sie juz za Rzadow Obamy, ktory to chetnie, ale tylko WERBALNIE, pochylal sie
                          nad losem biednych i kolorowych...
                          Clintonowa jest bardziej na prawo od Obamy - wiec ochoczo kontynuowalaby ten trend...
                          - trend bogacenia sie... bogatych...
            • felusiak1 Re: Nie felusiak. To Ty masz problem z oczami. 14.07.17, 13:33
              trudno jest dostrzec coś czego nie widać
              wam odbiło bardzo mocno i macie przywidzenia.
    • szwampuch58 Re: Trump wykręca palec Menanii. 12.07.17, 13:08
      Natalia Veselnitskaja,Rob Goldstone,Emin Agalarow,Donald Trump Jr,Jared Kushner,Paul Manafort tym osobom najchetniej by bufon palce powykrecal,pikna Melania to tylko trening dla Narcyza
    • szwampuch58 Re: Trump wykręca palec Menanii. 14.07.17, 12:28
      polskie ulanki nadwislanskie go uwielbiaja
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22093041,trump-jest-nasz-i-koniec-polska-prawica-za-wszelka-cene-broni.html#MT2
    • kylax4 Nie udawaj ślepego, felusiak. 14.07.17, 13:39
      Ty chyba sobie żarty robisz. Przecież wyraźnie widać, jak łapie ją za palec, jak go wykręca, jak naprężają się mięśnie Melanii i jak szybko chce uwolnić się z tego uścisku, rodem z dziecinnego placu zabaw.

      Toddler in chief...
      • 5magna Re: Nie udawaj ślepego, felusiak. 14.07.17, 14:52
        Jak swiat swiatem of dawna jest wiadomo ze najbezpieczniej to trzymac palec w dupie.....
      • felusiak1 Re: Nie udawaj ślepego, felusiak. 14.07.17, 23:02
        nic nie widać chyba, że jest się ofiarą trump derangement syndrom
    • amg10 Menanii to jest OK. Ale Melanii 14.07.17, 16:59
      to niechby tylko sprobowal ............
    • jorl Re: Trump wykręca palec Menanii. 14.07.17, 21:42
      Dlaczego nie ma jej palca wykrecac? Przeciez q..e mozna (prawie) wszystko zrobic. Ma Trump podpisana umowe z Melania ze jak sie maja rozwiesc nic ona nie dostanie, jak jest niegrzeczna teraz obciete kieszonkowe i co ma zrobic?
      Sam mam q..y, co prawda nie wykracam palcow im ani nie bije, ale jakbym chcial moglbym. I by siedziala cicho bo najgorsze dla takiej to jak sobie pojde. A z ta Melania jak Trump ja wygoni. Wpadnie wtedy do rynsztoku. Takie zycie wybrala to i ma.
      • 5magna Re: Trump wykręca palec Menanii. 15.07.17, 00:42
        Juz mowia Trumpowi, wypie...j z tymi swoimi dziecmi, zonami, przydupasami itd.....

        www.msn.com/en-ca/news/world/donald-trump-told-to-remove-his-children-from-the-white-house/ar-BBEpbTF?li=AAacUQk&ocid=spartandhp
      • lecavalier Re: Trump wykręca palec Menanii. 15.07.17, 10:09
        jorl napisał:

        > Dlaczego nie ma jej palca wykrecac? Przeciez q..e mozna (prawie) wszystko zrobi
        > c. Ma Trump podpisana umowe z Melania ze jak sie maja rozwiesc nic ona nie dost
        > anie, jak jest niegrzeczna teraz obciete kieszonkowe i co ma zrobic?
        > Sam mam q..y, co prawda nie wykracam palcow im ani nie bije, ale jakbym chcial
        > moglbym. I by siedziala cicho bo najgorsze dla takiej to jak sobie pojde. A z
        > ta Melania jak Trump ja wygoni. Wpadnie wtedy do rynsztoku. Takie zycie wybrala
        > to i ma.

        Zawsze zadziwia mnie Twój brak znajomości realiów.
        Zupełnie jakbyś żył w alternatywnej rzeczywistości.
        Gdyby Melania rozeszła się z Trumpem na pewno dostanie
        bardzo godziwe pieniądze (liczone w setkach milionów USD).
        I jego syn Baron również.

        Gdyby Trump ją "wygonił" (cokolwiek miałoby to znaczyć)
        dostanie mnóstwo komercyjnych ofert (z wydawnictw, telewizji,
        filmu, świata mody na całym świecie etc...) i za KAŻDY taki
        projekt będzie kasowała szmal o jakim Ci się nie śniło.

        Aha - nie jest żadną q.wą. Jest wykształcona, włada wieloma
        językami, była (i jest) topową modelką. Potrafi o siebie zadbać
        i zawalczyć. I kasuje wszystkie dotychczasowe "Pierwsze damy".
        • gosc88 Re: Trump wykręca palec Menanii. 15.07.17, 14:47
          Bardzo dobry wpis.
        • kylax4 Nie do końca. Trump zawarł z nią tzw. 16.07.17, 13:34
          umowę, która zakazuje jakiegokolwiek ujawniania spraw małżeńskich z czasów małżeństwa. Gdyby Melania to zrobiła, to sama będzie musiała zabulić Trumpowi miliony.
          • gosc88 Re: Nie do końca. Trump zawarł z nią tzw. 16.07.17, 19:53
            kylax4 napisał:

            > umowę, która zakazuje jakiegokolwiek ujawniania spraw małżeńskich z czasów małż
            > eństwa.

            Mozesz powiedziec skad masz te informacje ??
            • jorl Re: Nie do końca. Trump zawarł z nią tzw. 18.07.17, 10:06
              gosc88 napisał:

              > kylax4 napisał:

              > > umowę, która zakazuje jakiegokolwiek ujawniania spraw małżeńskich z czasó
              > w małż
              > > eństwa.
              >
              > Mozesz powiedziec skad masz te informacje ??

              Widze ze w moich quizie jakos sie i lec i np. Ty drogi g88 nie chcecie sie wypowiedziec. Nawet rozumiem bo sie okaze ze wasze myslenie o Trumpie, Melanii sa denne.
              Ale tylko ten aspekt ewentualnej umowy pomiedzy Trumpem i jego zona o zachowaniu tajemnicy z zachowan w czasie malzenstwa.

              Jak wiadomo pierwsza zona Trumpa byla ta tez Osteuropejska, ta akurat z Czech, q..a, Ivana. I z nia mial umowe przed slubem.

              Link

              www.bunte.de/panorama/politik/ivana-trump-schluss-mit-schweigen-jetzt-packt-sie-ueber-ihren-ex-mann-aus.html
              Tam pisza o tym ze ta Ivana zamierza napisac ksiazke o Trumpie, niedawno czyli dawno po rozwodzie. Moze wyjda wstretne sprawy o Trumpie? palce wykrecal juz Ivance? I nie tylko palce?
              Cytat stamtad:

              Doch wirklich Sorgen braucht sich Trump nicht zu machen: Wie der Verlag bekannt gab, wird Ivana sich nicht kritisch über ihren Ex, dessen Kandidatur sie unterstützt hat, äußern. Möglicher Hintergrund: Ivana und Donald haben bei ihrer Scheidung eine Stillschweigevereinbarung getroffen



              Po hitlerowsku wiec przetlumacze

              Naprawe Trump nie musi sie martwic o tym ze cos wyjdzie. Wydawnictwo (tej ksiazki) podalo ze Ivana nie bedzie zle pisala o Ex ktorego kandydature (na prezydenta) popiera. Mozliwy powod: Ivana i Donald przy rozwodzie umowili sie na milczenien o sprawach malzenskich.

              A wiec drogi g88, jak jeszcze mlody Trump z pierwsza swoja zona takie umowy mial wiec jest pewne ze juz duza starszy Trump z Melania od poczatku, przed slubem, tez na cos takiego sie umowil. Naturalnie prawnie z konsekwencjami.

              Wroce do Ivanki jeszcze, ale na teraz starczy.


              PS. okreslilem Ivane Trump q..a, moze nieslusznie drogi g88? Chcesz podobny dowod przeprowadzic jaki juz z Melania w tym watku zrobilem?
    • jorl lec 16.07.17, 14:07
      lecavalier napisała:


      > Zawsze zadziwia mnie Twój brak znajomości realiów.
      > Zupełnie jakbyś żył w alternatywnej rzeczywistości.
      > Gdyby Melania rozeszła się z Trumpem na pewno dostanie
      > bardzo godziwe pieniądze (liczone w setkach milionów USD).


      A mnie zadziwia Twoje drogi lec denne rozumowanie. A wiec moze tak krok po kroku dla wyjasnienia sprawy. Realne.

      Powiedz czy slyszales o tym ze mozna:
      1. Bierze sie slub i w razie rozwodow itp obowiazuje ogolne prawo co do podzialow majatkow ewentualnych placen dla drugiej strony itp
      2. Ale mozna przed slubem napisac i podpisac przez obie strony umowe ktora te wszystkie sprawy po rozwodzie reguluje inaczej jak ogolnie obowiazujace prawo. Dosyc dowolnie.

      Jak tego nie slyszales to sie z tym zapoznaj i jak juz bedziesz wiedzial wroc do tego watku i odpowiedz na pytanie

      1.Podpisala Melania taka umowe ktora Trump, jego prawnicy naturanie, napisali? I wtedy co bedzie po rozwodzie jest zalezne od tresci tej umowy?
      2.Czy nie podpisala jakiekolwiek umowy i w razie rozwodu obowiazylaby ich prawo ogolne?

      Skup sie drogi lec i odpowiedz. Jest taka umowa czy nie?
    • jorl lec 16.07.17, 14:17
      lecavalier napisała:


      > Aha - nie jest żadną q..wą.

      Acha, uwazasz drogi lec ze ta Melania nie jest q..a. Wiec moze dokladniej przeanalizowac?


      A wiec ja tak jakos mysle ze malzenstwa bedace efektem zakochania sie w sobie obu stron sa te normalne. Zgadzasz sie drogi lec? Inne kombinacje podczas zawierania malzenstw juz sa z interesu a wiec mozna je okreslic jako q..skie. Bo d.. za kase to przeciez q..wo, prawda?

      A wiec pytanie co do mozliwosci w ich malzenstwie, wiedze cztery:

      1. Wychodzac za Trumpa Melania byla w nim zakochana i Trump w niej tez?

      2. Byl Trump w niej zakochany a Melanie nie?

      3. Byla Melania w Trumpie zakochana a Trump w niej nie?

      4. Ani Trump ani Melania nie byli w sobie zakochani?

      Mysle ze te 4 mozliwosci wyczerpuja wszystkie mozliwe kombinacja w tym ukladzie.

      Skup sie i odpowiedz jaka mozliwosc z tych czterech odpowiada prawdzie i wtedy mozemy jej q..wo, albo i nie, dalej pobadac.

      Do roboty lec!
      Mile sa widziani trz inni do okreslenia ktora z tych mozliwosci jest rzeczywistoscia, np. ola z opola, g88, moze w2345?
      Taki quiz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka