23.10.04, 14:58
Ile aniołów mieści się na główce szpilki?
Obserwuj wątek
    • Gość: Cep Odpowiedź IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:08
      superspec napisał:

      > Ile aniołów mieści się na główce szpilki?


      4721.

      Jeśli nie wierzysz, możesz sam policzyć.
      • Gość: . A wg. jakiego zrodla, bo nie wiadomo, czy dosc IP: *.range81-156.btcentralplus.com 23.10.04, 15:12
        wiarygodne...W Google nie ma! A moze by tak link do jakiejs NGO?
        • Gość: Cep Re: A wg. jakiego zrodla, bo nie wiadomo, czy dos IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:21
          Rozpoznałem eksperymentalnie. Tzn. tego -
    • wojcd 5040 /nt 23.10.04, 15:14

    • Gość: z daleka Re: Cep IP: 5.5R* / *.inter.net.il 23.10.04, 15:27
      A co z djablami? One tez maja swoje miejsce na lepku szpilki. Z prawej srtony,
      troche nizej.
      • wojcd diablow zmiesci sie takze 5040 /nt 23.10.04, 15:31
      • Gość: Cep Diabły? IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:49
        Takich ja nie zauważam. Jako lewicowiec (czyli komunistyczny agitator) jestem na ich istnienie ślepy. Dostrzegam -
        • Gość: z daleka Re: Anioly? IP: *.inter.net.il 23.10.04, 15:56
          Komunistyczny agitator zauwaza anioly? Czy Lenin cos o tym wspominal?
          • Gość: Cep Re: Anioly? IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:59
            Lenin? A kto to taki?

            Nie mam takiego w spisie dopuszczonych do łebka szpilki. No chyba żeby próbował jakiś taki włazić na łebka.

            Już ja mu pogonię kota ---
            • Gość: z daleka Re: Anioly? IP: *.inter.net.il 23.10.04, 16:07
              Boj sie Boga Cepie. Lenin to jeden z glownych aniolow, odpowiedzialny za
              elektryfikacje nieba.
              • Gość: Cep Re: Anioly? IP: *.aster.pl 23.10.04, 16:10
                Gość portalu: z daleka napisał(a):

                > Boj sie Boga Cepie. Lenin to jeden z glownych aniolow, odpowiedzialny za
                > elektryfikacje nieba.

                E tam. W niebie nadal używa się tylko świeczek. Widziałeś kiedy Anioła z żarówką czy żyrandolem? Takie teoryjki to czysty wymysł wrogich niebu sił.
                • Gość: z daleka Re: Anioly? IP: *.inter.net.il 23.10.04, 16:13
                  Coz. Widocznie rozmawiamy o dwoch roznych niebach.
                  • Gość: Cep Re: Anioly? IP: *.aster.pl 23.10.04, 20:16
                    Gość portalu: z daleka napisał(a):

                    > Coz. Widocznie rozmawiamy o dwoch roznych niebach.


                    O to to to.

                    To moje jest jakieś takie staromodne. W Twoim już neony i kasyna gry?
      • Gość: rachelka Re: Cep IP: *.twcny.rr.com 23.10.04, 16:23
        Gość portalu: z daleka napisał(a):

        > A co z djablami? One tez maja swoje miejsce na lepku szpilki. Z prawej srtony,
        > troche nizej.

        djably siedzo cholery w jednym miejscu tylko, a inne diabelki to rajcuja i to
        nie na szpilce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka