superspec 23.10.04, 14:58 Ile aniołów mieści się na główce szpilki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Cep Odpowiedź IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:08 superspec napisał: > Ile aniołów mieści się na główce szpilki? 4721. Jeśli nie wierzysz, możesz sam policzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . A wg. jakiego zrodla, bo nie wiadomo, czy dosc IP: *.range81-156.btcentralplus.com 23.10.04, 15:12 wiarygodne...W Google nie ma! A moze by tak link do jakiejs NGO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cep Re: A wg. jakiego zrodla, bo nie wiadomo, czy dos IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:21 Rozpoznałem eksperymentalnie. Tzn. tego - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: Cep IP: 5.5R* / *.inter.net.il 23.10.04, 15:27 A co z djablami? One tez maja swoje miejsce na lepku szpilki. Z prawej srtony, troche nizej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cep Diabły? IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:49 Takich ja nie zauważam. Jako lewicowiec (czyli komunistyczny agitator) jestem na ich istnienie ślepy. Dostrzegam - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: Anioly? IP: *.inter.net.il 23.10.04, 15:56 Komunistyczny agitator zauwaza anioly? Czy Lenin cos o tym wspominal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cep Re: Anioly? IP: *.aster.pl 23.10.04, 15:59 Lenin? A kto to taki? Nie mam takiego w spisie dopuszczonych do łebka szpilki. No chyba żeby próbował jakiś taki włazić na łebka. Już ja mu pogonię kota --- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: Anioly? IP: *.inter.net.il 23.10.04, 16:07 Boj sie Boga Cepie. Lenin to jeden z glownych aniolow, odpowiedzialny za elektryfikacje nieba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cep Re: Anioly? IP: *.aster.pl 23.10.04, 16:10 Gość portalu: z daleka napisał(a): > Boj sie Boga Cepie. Lenin to jeden z glownych aniolow, odpowiedzialny za > elektryfikacje nieba. E tam. W niebie nadal używa się tylko świeczek. Widziałeś kiedy Anioła z żarówką czy żyrandolem? Takie teoryjki to czysty wymysł wrogich niebu sił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z daleka Re: Anioly? IP: *.inter.net.il 23.10.04, 16:13 Coz. Widocznie rozmawiamy o dwoch roznych niebach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cep Re: Anioly? IP: *.aster.pl 23.10.04, 20:16 Gość portalu: z daleka napisał(a): > Coz. Widocznie rozmawiamy o dwoch roznych niebach. O to to to. To moje jest jakieś takie staromodne. W Twoim już neony i kasyna gry? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: Cep IP: *.twcny.rr.com 23.10.04, 16:23 Gość portalu: z daleka napisał(a): > A co z djablami? One tez maja swoje miejsce na lepku szpilki. Z prawej srtony, > troche nizej. djably siedzo cholery w jednym miejscu tylko, a inne diabelki to rajcuja i to nie na szpilce. Odpowiedz Link Zgłoś