Dodaj do ulubionych

Humor komsomolca

13.01.22, 19:22
Z ciekawości zajrzałem dziś na inne formum licząc, że przeczytam ich opinię na temat wydarzeń w Kazachstanie. O Kazachstanie nic nie było, znalazłem natomiast wątek o Polskim Ładzie. Autor wypowiada się o tym bardzo krytycznie ale swój wpis zakończył typowym komsomolskim dowcipem:

"I jedyny ratunek jak zawsze jest u Putina i silnej Rosji."

forum.gazeta.pl/forum/w,154812,173016229,173016229,Polski_Lad_niedowlad_i_jego_skutki.html
Obserwuj wątek
    • lubat Re: Humor komsomolca 13.01.22, 19:58
      malkontent6 napisał:

> Z ciekawości zajrzałem dziś na inne formum licząc, że przeczytam ich opinię na
      > temat wydarzeń w Kazachstanie. O Kazachstanie nic nie było, znalazłem natomias
      > t wątek o Polskim Ładzie.

Chyba nie bardzo chciałeś coś tam znaleźć, bo są tam chyba trzy wątki dotyczące Kazachstanu. Poza tym w Kazachstanie jest już raczej pozamiatane, więc chyba nie ma się czym ekscytować.

forum.gazeta.pl/forum/w,154812,172997919,172997919,Chyba_juz_mozna_oglosic_koniec_rewolucji_.html
      • malkontent6 Re: Humor komsomolca 13.01.22, 20:12
        lubat napisał:

> Chyba nie bardzo chciałeś coś tam znaleźć,

Szukałem wątków z dzisiejszą datą ale masz rację, moje lenistwo dało o sobie znać.

> w Kazachstanie jest już raczej pozamiatane

A czy to jest dla Rosji dobre czy złe?

P.S. Czy ty też uważasz, że jedyną nadzieją dla Polski jest Rosja pod władzą Putina?
        • lubat Re: Humor komsomolca 13.01.22, 20:44
          malkontent6 napisał:

> > w Kazachstanie jest już raczej pozamiatane
          >
          > A czy to jest dla Rosji dobre czy złe?

Dla Rosji jest to znakomite. Po pierwsze: zapobiegła ukrainizacji Kazachstanu. Po drugie: zademonstrowała swoim "zapadnym partnjorom", że potrafi skutecznie działać i ma do tego środki. NATO musiało by najpierw kilka tygodni uzgadniać stanowiska, a potem by się okazało, że nie ma czym przetransportować żołnierzy i sprzętu.

> P.S. Czy ty też uważasz, że jedyną nadzieją dla Polski jest Rosja pod władzą Putina?

Dla Polski nie ma żadnej nadziei. Nawet Bóg się od nas odwraca i karze nas najwyższą śmiertelnością na covid, raka i inne choroby. Może się mści, że nie ukoronowaliśmy go na króla Polski, a Maryję i owszem.
          • eva15 Ruska wredna armia 13.01.22, 23:36
            lubat napisał:

> Dla Rosji jest to znakomite. Po pierwsze: zapobiegła ukrainizacji Kazachstanu.
            > Po drugie: zademonstrowała swoim "zapadnym partnjorom", że potrafi skutecznie d
            > ziałać i ma do tego środki. NATO musiało by najpierw kilka tygodni uzgadniać st
            > anowiska, a potem by się okazało, że nie ma czym przetransportować żołnierzy i
            > sprzętu.

To prawda. Znerwicowani faktem błyskawicznego przerzutu ruskich wojsk Niemcy wymyślili, że to skutek braku demokracji w Rosji. Nikt tam się z 28- czy 30 członkami sojuszu nie naradza, kto ma pójść na 1. linię frontu i dlaczego, nikt nie dyskutuje o gender w armii, o tranwestytach, o kobietach -żołnierkach w ciąży , o żłobkach i innych ważnych problemach. Dzicz! Co to za armia, gdzie jeden podejmuje decyzję a inni ją wykonują! To jest skandal.
      • peace2u Re: przeciez to post-imperialista rosyjski 14.01.22, 00:09
        a tacy jak on po "stracie" Układu Warszawskiego żyją w głębokiej frustracji. Anglicy czy Francuzi już taką traumę utraty kolonii przeboleli ale Rosjanie jeszcze chyba nie. Putin jak Hitler marzy wciąż o odbudowie potęgi którą stracili przez innych/zdrajców.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka