Dodaj do ulubionych

Fiszer: III wojna światowa już trwa

20.11.23, 17:41
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30422174,plan-rosji-to-mielonka-gdzies-na-wisle-po-ukrainie-chca-z.html#s=BoxOpMT

Wg Fiszera przywódcy już wiedzą że Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie, że to pewne, i to nie po iluś latach, gdy Rosja odbuduje swój potencjał wojskowy po pokonaniu Ukrainy, lecz natychmiast, zanim Zachód przygotuje się do wojny.
Obserwuj wątek
    • bmc3i Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 17:42
      bmc3i napisał:

      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30422174,plan-rosji-to-mielonka-gdzies-na-wisle-po-ukrainie-chca-z.html#s=BoxOpMT
      >
      > Wg Fiszera przywódcy już wiedzą że Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie, że to pe
      > wne, i to nie po iluś latach, gdy Rosja odbuduje swój potencjał wojskowy po pok
      > onaniu Ukrainy, lecz natychmiast, zanim Zachód przygotuje się do wojny.


      Prosze o skasowanie tego dublującego wątku.
      • szwampuch58 Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 19:15
        Bez otwierania,zgaduje: nadwislanski general?
        • bmc3i Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 19:19
          szwampuch58 napisał:

          > Bez otwierania,zgaduje: nadwislanski general?

          Nie, cywilny dziś analityk.
          • szwampuch58 Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 19:53
            majorem rezerwy Michałem Fiszerem rozmawia Grzegorz Sroczyński........Grzesiu pisowska wywloka,fuj
            • prze.nick Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 20:21
              ha ha ha
              kilka postów niżej masz link do wiki a tam jak byk jest:
              "Michał Fiszer występował w Faktach TVN i TVN24 jako ekspert m.in. w czasie inwazji wojsk sprzymierzonych na Irak w 2003, po katastrofie C-295M pod Mirosławcem oraz po katastrofie polskiego Tu-154M w Smoleńsku."


              i to jest według ciebie pisior?!
              • szwampuch58 Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 20:24
                Grzesiu, napisalem wyraznie
                • prze.nick Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 20:28
                  Twój Grzesio to obawiam się też nie pisior :D
                  pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Sroczyński
                  "W latach 1999–2017 pracował w „Gazecie Wyborczej”, gdzie zaczynał w dziale reportażu, potem przez około dwa lata był szefem marketingu i działu promocji nakładu, następnie redaktorem w działach gospodarczym i krajowym, a przez ostatnie sześć lat spędzonych w tej redakcji pisał felietony i przeprowadzał wywiady do dodatków GW – „Dużego Formatu” oraz „Magazynu Świątecznego”. Jest autorem audycji Świat się chwieje w Radiu Tok FM i podcastu „Sabat symetrystów”. Po odejściu z „Gazety Wyborczej”, które motywował znaczącym poróżnieniem z redakcją w sprawach ideowych, rozpoczął współpracę z portalem Gazeta.pl."
                  • szwampuch58 Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 21:09
                    Czytalem kilka jego tzw wywiadow,pisior jak malowany
                    • bmc3i Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 22:35
                      szwampuch58 napisał:

                      > Czytalem kilka jego tzw wywiadow,pisior jak malowany

                      A Niemiecka Rada Spraw Zagranicznych, ostrzegająca dzisiaj że Rosja będzie gotowa do wielkiej wojny z NATO w ciągu 6 lat, i że NATO musi przygotować się do niej tak, aby skończyć własne przygotowania najpóźniej na rok przed osiągnieciem gotowości przez Rosję, to też PiSowcy?
                    • petronella.kozlowska szwampuch58 napisał: 21.11.23, 10:58
                      durne niemieckie pisiory


                      Jak wynika z przeprowadzanego badania opinii publicznej, większość niemieckiego społeczeństwa opowiada się za zwiększeniem budżetu obronnego o 11,5 miliarda euro, a także zwiększenia wielkości Bundeswehry o 25 procent – czytamy w badaniu opublikowanym na HWR Berlin.


                      Wojna na Ukrainie doprowadziła do wielu zmian, nie tylko w myśleniu na temat zagrożenia ze strony Rosji ale także potrzeby zwiększenia wydatków na armię. W Polsce mamy tego świadomość czując zagrożenie rosyjskie i widząc na Ukrainie barbarzyńskie działania Rosji.

                      Społeczeństwo niemieckie też zaczyna rozumieć, że postawienie na mocne relację z Rosją i taktyka liczenia, że z Putinem można się dogadać w zamian za handel, nie przynosi efektów. Dlatego należy zwiększać wydatki na armię oraz zastanowić się poważnie nad zwiększeniem liczebności armii.


                      Niemieckie społeczeństwo popiera także zwiększenie liczebności wojsk o 25 procent. Jak wynika z badania za 25-procentowym zwiększeniem liczebności wojsk szczególnie opowiadają się zwolennicy partii SPD i Zielonych, a także CDU. Liberalni zwolennicy opowiadają się głównie za podwyżką o 50 procent.


                      defence24.pl/polityka-obronna/niemcy-chca-sie-zbroic
          • a.jej.rkoniak Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 21.11.23, 00:34
            dawniej pilot odrzutowca, analny analityk
    • j-k paranoja Fiszera i "tfoja" tez już trwa :) 20.11.23, 19:15
      Rosja, kraj liczacy 143 mln ludzi - z tego 120 mln - to etniczni Rosjanie

      ma napasc na Europe liczaca ca. 500 mln ludzi.

      - jak onegdaj Mongolowie ? - by zebrac lupy i uciec ?

      Juz predzej uwierze, ze Chinski Smok napije sie wody w Sekwanie :)))


      Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.

      w 1981 dzialacz "S" w warszawie.
      • bmc3i Re: paranoja Fiszera i "tfoja" tez już trwa :) 20.11.23, 19:20
        j-k napisał:

        > Rosja, kraj liczacy 143 mln ludzi - z tego 120 mln - to etniczni Rosjanie
        >
        > ma napasc na Europe liczaca ca. 500 mln ludzi.
        >
        > - jak onegdaj Mongolowie ? - by zebrac lupy i uciec ?
        >
        > Juz predzej uwierze, ze Chinski Smok napije sie wody w Sekwanie :)))


        10 lat temu pisałeś "Kogo chcemy napaść? Na wojnę z kim się szykujemy?" - gdy media donosiły o zakupach uzbrojenia przez Polskę.
        • j-k a 15 lat temu pisalem: 20.11.23, 19:45
          bmc3i napisał:
          > 10 lat temu pisałeś "Kogo chcemy napaść? Na wojnę z kim się szykujemy?"
          - gdy media donosiły o zakupach uzbrojenia przez Polskę.


          a 15 lat temu pisalem: - po agresji Rosji na Gruzje (Gruzji nikt wtedy poza mna politycznie nie bronil)

          - "Nie broniliscie Gruzji - to bedziecie mieli Ukraine". (tu akurat zgadzalem sie ze zmarlym Lechem Kaczynskim)

          moje wpisy n/t Gruzji z roku 2008 latwo znalezc w historii forum.

          J.K.
          • bmc3i Re: a 15 lat temu pisalem: 20.11.23, 20:28
            j-k napisał:

            > bmc3i napisał:
            > > 10 lat temu pisałeś "Kogo chcemy napaść? Na wojnę z kim się szykujemy?"
            > - gdy media donosiły o zakupach uzbrojenia przez Polskę.
            >
            >
            > a 15 lat temu pisalem: - po agresji Rosji na Gruzje (Gruzji nikt wtedy poza mna
            > politycznie nie bronil)
            >
            > - "Nie broniliscie Gruzji - to bedziecie mieli Ukraine". (tu akurat zgadzalem s
            > ie ze zmarlym Lechem Kaczynskim)
            >
            > moje wpisy n/t Gruzji z roku 2008 latwo znalezc w historii forum.

            I jeszcze pisałeś "Kogo chcemy napaść, ze kupujemy broń? A dzieci mleka w szkole nie mają."
            • j-k belkot 25.11.23, 16:26
              bmc3i napisał:

              > I jeszcze pisałeś "...A dzieci mleka w szkole nie mają."

              jestes publicznym klamca - skoro nie potrafisz udowodnic tego - czego nie pisalem
    • amg10 Czy tu chodzi o tego Fiszera ? 20.11.23, 19:38
      pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Fiszer

      Warto by sie dowiedziec na czym Fiszer opiera swoje tezy o planach Rosji wobec Europy.

      Czy wiesz cos bmc3i w tej kwestii ?
      • bmc3i Re: Czy tu chodzi o tego Fiszera ? 20.11.23, 20:35
        amg10 napisał(a):

        > pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Fiszer
        >
        > Warto by sie dowiedziec na czym Fiszer opiera swoje tezy o planach Rosji wobec
        > Europy.
        >
        > Czy wiesz cos bmc3i w tej kwestii ?

        Wiem że dzień po dniu od początku ruskiej inwazji na Ukrainę relacjonuje m.in. w Polityce, co dzieje się na froncie podając bardzo szczegółowe informacje na ten temat, jakich nie ma w żadnych innych polskich mediach, i analizuje to.
        • amg10 Re: Czy tu chodzi o tego Fiszera ? 20.11.23, 21:40
          bmc3i napisał:

          > Wiem że dzień po dniu od początku ruskiej inwazji na Ukrainę relacjonuje m.in.
          > w Polityce, co dzieje się na froncie podając bardzo szczegółowe informacje na t
          > en temat, jakich nie ma w żadnych innych polskich mediach, i analizuje to.

          Ok, jak napisales powyzej zajmuje sie on zaistnialymi juz wydarzeniami (przeszlosc).

          Ale on robi cos wiecej !! On prognozuje wydarzenia na przyszlosc (atak Rosjii na Europe po zalatwienu sprawy Ukrainy) - i nie wiemy ciagle w oparciu o co produkuje on swoje tezy.

          Mozna wiec zapytac: ten Fiszer to geniusz czy moze szarlatan ?
          • bmc3i Re: Czy tu chodzi o tego Fiszera ? 20.11.23, 21:45
            amg10 napisał(a):


            >
            > Ok, jak napisales powyzej zajmuje sie on zaistnialymi juz wydarzeniami (przeszl
            > osc).
            >
            > Ale on robi cos wiecej !! On prognozuje wydarzenia na przyszlosc (atak Rosjii n
            > a Europe po zalatwienu sprawy Ukrainy) - i nie wiemy ciagle w oparciu o co prod
            > ukuje on swoje tezy.
            >
            > Mozna wiec zapytac: ten Fiszer to geniusz czy moze szarlatan ?


            Całe sztaby ludzi pracujących dla rządów, uniwersytetów i think tanków zajmują się tym na co dzień, i biorą za to pieniądze.
            • amg10 Re: Czy tu chodzi o tego Fiszera ? 20.11.23, 22:09
              bmc3i napisał:

              > Całe sztaby ludzi pracujących dla rządów, uniwersytetów i think tanków zajmują
              > się tym na co dzień, i biorą za to pieniądze.

              Masz racje. Te sztaby ludzi pracujących dla rządów, uniwersytetów i think tanków to zarobkowi spekulanci i nic wiecej.
              • bmc3i Re: Czy tu chodzi o tego Fiszera ? 20.11.23, 22:11
                amg10 napisał(a):

                > bmc3i napisał:
                >
                > > Całe sztaby ludzi pracujących dla rządów, uniwersytetów i think tanków za
                > jmują
                > > się tym na co dzień, i biorą za to pieniądze.
                >
                > Masz racje. Te sztaby ludzi pracujących dla rządów, uniwersytetów i think tankó
                > w to zarobkowi spekulanci i nic wiecej.


                Dzięki takim spekulantom Amerykanie wygrali bitwę pod Midway.
    • bmc3i Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 20.11.23, 23:40
      jorl11 napisał:

      > bmc3i napisał:
      >
      >
      > > Całe sztaby ludzi pracujących dla rządów, uniwersytetów i think tanków za
      > jmują
      > > się tym na co dzień, i biorą za to pieniądze.
      >
      >
      > A co to ma wspolnego z wypowiedziami tego palanta? te sztaby?


      Dokładnie biały wywiad. Tak jak Rosheford z hawajskiego HYPO z pojedynczych rozszyfrowanych słów japońskich przekazów radiowych - wbrew całemu Waszyngtonowi - wydedukował cały japoński plan ataku na Midway, tak samo one dzisiaj pracują.

      Jak tłumaczył to Rosheford adm. Nimitzowi gdy ten domagał się od niego dowodów "może nie widziałem zaproszenia na wesele, ale wiem ze sala jest wynajęta, zakontraktowana najlepsza orkiestra w miejscowości, kwiaty kupione.... - to daje Ci signal inteligence, wskazówki, nie dowody". Na co Nimitz mu odpowiedział - dobrze, to teraz musisz się jeszcze dowiedzieć, ilu gości ma przyjść, i kiedy planują przybyć.

      Dzięki temu że Nimitz uwierzył jednemu człowiekowi, bazującemu na strzępach informacji, bo HYPO było w stanie rozszyfrowywać jedynie pojedyncze słowa z niektórych japońskich wiadomości, wbrew swoim szefom w Waszyngtonie, był w stanie zmiażdżyć okręty adm. Yamamoto.

      > niego Ukrainca najlepiej bo Rosja po wygraniu popylacza te wszystkie byle repul
      > iki i za generacje bedzie miala zamiast 150 milionow ludnosci 250 milionow. I t
      > o jest grozna dla Zachodu.


      Tak samo jak Amerykanom zależało aby Rosjanie walczyli do ostatniego Rosjanina w wojnie przeciw Twojemu Hitlerowi, zasypując Sowiety tysiącami ciężarówek, tonami aluminium i innych materiałów wojennych. Mimo że tylko nieco wcześniej, Rosjanie miesięcznie dostarczali Hitlerowi więcej ropy, niż Niemcy byli w stanie nakraść z podbitych przez siebie terytoriów przez cały rok.

      Nie, celem Zachodu, jest pokonanie przez Ukrainę Putina, aby Rosja nie mogła zaatakować Warszawy i Berlina.
    • a.jej.rkoniak Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 21.11.23, 00:33
      facet pierdoli jak potłuczony
      a do 2027 to putina już może nie być
      zlewaczona Europa się obudzi i zacznie produkować uzbrojenie, a kacapia się zesra
      to wszystko, to szyta grubymi nićmi, to propaganda obliczona na wystraszenie społeczeństwa
      • bmc3i Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 21.11.23, 00:51
        a.jej.rkoniak napisał(a):

        > facet pierdoli jak potłuczony
        > a do 2027 to putina już może nie być
        > zlewaczona Europa się obudzi i zacznie produkować uzbrojenie, a kacapia się zes
        > ra
        > to wszystko, to szyta grubymi nićmi, to propaganda obliczona na wystraszenie sp
        > ołeczeństwa.


        Niemiecka Rada Stosunków Zagranicznych: Rosja będzie gotowa do ataku na NATO w ciągu 6 lat. Nato musi ukończyć przygotowania do obrony najpóźniej na rok przed osiągnięciem przez Rosję gotowości.
        • a.jej.rkoniak Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 21.11.23, 10:57
          najpierw zjednoczymy Europę, wtedy wyślemy Polaków by obronili nas .....
          jak się komitet obrony zbierze i uradzi, to wyjdzie wielbłąd ...
          kto niby ma dyrygować w zintegrowanych siłach zbrojnych Europy?
          właśnie zaczęli przepychankę w sprawie budowy samolotów szóstej generacji - samodzielnie...
          mam przypomnieć zachowanie Scholza i Macrona po najeździe ruskich na Ukrainę?
          Skończy się bojem , kto ma trzymać patyk z białą szmatą....
        • jorl11 Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 21.11.23, 16:16
          bmc3i
          > Niemiecka Rada Stosunków Zagranicznych: Rosja będzie gotowa do ataku na NATO w
          > ciągu 6 lat. Nato musi ukończyć przygotowania do obrony najpóźniej na rok przed
          > osiągnięciem przez Rosję gotowości.

          Pizdzisz z ta Rada, z wlasnego nosa wydlubales
    • a.jej.rkoniak Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 21.11.23, 00:47
      gdyby ruska armia była taka liczna i taka dobra, to już dawno mogli stać za Lwowem .....
      a na początku wojny wywiad amerykański dostarczył informacji Ukraińcom do unieszodliwienia sporej części czołgó, pojazdów..... pomimo przewagi w powietrzu nadal kacapia stoi w miejscu...
      dlaczego nie rzucą więcej mięsa? ilu ruskich da się nabrać na nową wojnę ojczyźnianą "za potoksowicza"?
    • privus Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 21.11.23, 01:43
      A co na to Szwejkowy feldkurat Otto Katz?
    • senioryta13 Re: III wojna światowa już trwa-glupoty 21.11.23, 13:28
      bmc3i napisał:
      > Wg Fiszera przywódcy już wiedzą że Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie, że to pe
      > wne, i to nie po iluś latach, gdy Rosja odbuduje swój potencjał wojskowy po pok
      > onaniu Ukrainy, lecz natychmiast, zanim >Zachód przygotuje się do wojny.

      Wczoraj, general L. Austin, minister obrony, zlozyl sekretna wizyte w Kijowie. Zapewnil o nieskonczonej pomocy dla Ukrainy az do jej zwyciestwa. Artykul wiec na czasie, aby ludzi postraszyc, wtedy chetniej otwieraja swoje sakiewki i godza sie na wszystko.
      • bmc3i Re: III wojna światowa już trwa-glupoty 21.11.23, 13:51
        senioryta13 napisał:

        > bmc3i napisał:
        > > Wg Fiszera przywódcy już wiedzą że Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie, że
        > to pe
        > > wne, i to nie po iluś latach, gdy Rosja odbuduje swój potencjał wojskowy
        > po pok
        > > onaniu Ukrainy, lecz natychmiast, zanim >Zachód przygotuje się do woj
        > ny.
        >
        > Wczoraj, general L. Austin, minister obrony, zlozyl sekretna wizyte w Kijowie.
        > Zapewnil o nieskonczonej pomocy dla Ukrainy az do jej zwyciestwa. Artykul wiec
        > na czasie, aby ludzi postraszyc, wtedy chetniej otwieraja swoje sakiewki i godz
        > a sie na wszystko.

        Tak "artykuł na czasie", że od początku ruskiej inwazji mówią dokładnie to samo "as long as it takes".
    • senioryta13 Re: III wojna światowa już trwa-glupoty 21.11.23, 14:38

      > sekretna wizyta, o której została poinformowana swietłana ;)
      > zamiast łykać ruską propagandę

      Tak wlasnie okreslaja Jego wizyte w naszej tv. ale dla ciebie to za trudne aby pojac.
    • senioryta13 Re: III wojna światowa już trwa-glupoty 21.11.23, 16:13

      >a ty mi opowiadasz,
      > że naoglądałaś się ruskiej tv


      W naszej, czyli amerykanskiej, twoja 'prawda' ukrywa przed toba?
      • bmc3i Re: III wojna światowa już trwa-glupoty 22.11.23, 01:09
        senioryta13 napisał:

        >
        > >a ty mi opowiadasz,
        > > że naoglądałaś się ruskiej tv
        >
        >
        > W naszej, czyli amerykanskiej, twoja 'prawda' ukrywa przed toba?
        >

        Masz na myśli tą samą amerykańską telewizję, która mówiła Ci że 3 listopada 2020 Biden siedział we wnętrzu wielkiej budy z napisem Biden/Harris na ciężarówce pod samym lokalem wyborczym, i zmieniał karty do głosowania z głosu na Trump na głos na Biden?
    • 1.melord Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 25.11.23, 11:36
      >>Wg Fiszera przywódcy już wiedzą że Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie.

      Ten Fiszer zaczyna fantazjowac/swirowac jak wiekszosc wyzszej rangi oficerow,ktorzy swe dorosle zycie spedzili w koszarach,majac strzelanie z broni osobistej/sluzbowej raz na pare lat.....tesknia za wojna wiedzac,ze beda dowodzic z glebokiego zaplecza w miare bezpieczni,nie majac bladego pojecia jak okrutna jest prawdziwa wojna.
      W przypadku Fiszera dzieci na wszelki wypadek wywiezie poczatkowo do Niemiec.

      To zenujace ,ze z takimi ludzmi prowadzi sie wywiad

      The Russians Are Coming, the Russians Are Coming...tym straszyli Amerykanow przez lata,teraz w/w i podobni strasza Polakow


      • szwampuch58 Re: Fiszer: III wojna światowa już trwa 25.11.23, 11:45
        10/10
        • petronella.kozlowska 1.melord 25.11.23, 12:57
          1.melord

          W przypadku Fiszera dzieci na wszelki wypadek wywiezie poczatkowo do Niemiec.


          szwampuch58 napisał:

          > 10/10
          >


          Kto zna najlepiej mentalność niemiecką? Niemiec szwampuch.

          Minister obrony von der Leyen.

          W przypadku gdyby moje dzieci byłyby w Bundeswehrze i za granicą to bym też była w trosce o moje dzieci.
          Czy któreś z pani dzieci jest w Bundeswehrze?
          Natürlich nicht.

          tps://www.youtube.com/watch?v=peAnEH4-T38

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka