dritte_dame 11.11.05, 19:29 Polskie swieta nie lubia konkurencji:))) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=31821579 Czy tu jest forum "Swiat" czy "Polski Grajdolek"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antek_cukierman Re: cool :))) 11.11.05, 19:34 Kolejny dowód na to, ze cenzorka tego forum jest osobą nie nadającą się do pełnienia funkcji admina. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: cool :))) 11.11.05, 19:44 a co chciałaś powiedzieć samym linkiem do wyszukiwarki w googlach? I co to ma wspólnego z polskim świętem, konkurencja itp? Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: cool :))) 11.11.05, 19:51 w polskiej wersji go nie ma, a mnie sie otworzyło na polskiej. O.K. przepraszam, przywracam :) Odpowiedz Link Zgłoś
dritte_dame Re: cool :))) 11.11.05, 20:31 kropka napisała: > O.K. przepraszam, przywracam :) Nie ma za co. Cala przyjemnosc po mojej stronie: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=18384892&a=18384892 Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: cool :))) 11.11.05, 20:53 Jezu! młodszych nie znalazłas? :))) tak. To sa tzw puste posty: sam tytuł, lub sam cytat innego postu, lub sam link. I są usuwane. Kolokwialnie to sie nazywa "zasmiecanie". Chodzi o to, ze normalnie otwierasz watek i czytasz post. Jesli to cytat, to musisz szukac o co autorowi chodziło. I albo znajdujesz odpowiedź w tytule albo nie, bo czesto nie zwraca sie uwagi na tytuły postów. Głupio wychodzi. Inna przyczyną usuwania sa wersaliki. W "języku" internetowym drukowane litery oznaczają krzyk. Jesli ktos wrzeszczy bez potrzeby, to go sie wywala za brak kultury :) Czasem robi sie wyjątki z ważnych przyczyn. Ale to juz temat na inne opowiadanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
dritte_dame Re: cool :))) 11.11.05, 22:26 kropka napisała: > Jezu! młodszych nie znalazłas? :))) Widac nie dosc mnie pilnujecie :) > tak. To sa tzw puste posty: sam tytuł, lub sam cytat innego postu, lub sam > link. I są usuwane. Kolokwialnie to sie nazywa "zasmiecanie". Ja w kwestii formalnej: W jaki sposob PUSTY post moze byc spamem? > czesto nie > zwraca sie uwagi na tytuły postów. Zauwazylam. Regula na FS jest niezwracanie uwagi nie tylko na tytuly ale i na cala reszte tego co pisza inni. Aby tylko odtrąbić swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: cool :))) 11.11.05, 22:37 dritte_dame napisała: > Regula na FS jest niezwracanie uwagi nie tylko na tytuly ale i na cala reszte > tego co pisza inni. > Aby tylko odtrąbić swoje. cos w tym jest. A szkoda, bo czasem bardzo mądre rzeczy piszecie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Kropka 11.11.05, 20:20 nie ciebie jedna D_D desperuje. Ma juz taki super oszczedny styl. Ale desperowanie innych to nie grzech przeciwko netykiecie. To grzech przeciwko spokojowi ducha. PF Odpowiedz Link Zgłoś
dritte_dame Re: Kropka 11.11.05, 20:26 polski_francuz napisał: > Ma juz taki super oszczedny styl. Nie moge inaczej. Ja po prostu strrrrrasznie wolno pisze :( Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Kropka 11.11.05, 20:52 Chcesz sie pewnie porozumiewac bez uzycia klawiatury, sama myszka. Stad linkow bez liku. A inteligencja powinna reszte dospiewac. Klawiatura to dla ciebie rzecz powazna, to muzyka. Is not it? PF Odpowiedz Link Zgłoś
dritte_dame Nie ma to jak ... 11.11.05, 20:24 ... najpierw strzelac a potem pytac :) kropka napisała: > a co chciałaś powiedzieć samym linkiem do wyszukiwarki w googlach? > I co to ma wspólnego z polskim świętem, konkurencja itp? Odpowiedz Link Zgłoś