11.11.05, 19:29
Polskie swieta nie lubia konkurencji:)))

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=31821579

Czy tu jest forum "Swiat" czy "Polski Grajdolek"?
Obserwuj wątek
    • antek_cukierman Re: cool :))) 11.11.05, 19:34
      Kolejny dowód na to, ze cenzorka tego forum jest osobą nie nadającą się do
      pełnienia funkcji admina.
    • z_daleka Re: cool :))) 11.11.05, 19:34
      to jest Rzeczywistosc...
    • kropka Re: cool :))) 11.11.05, 19:44
      a co chciałaś powiedzieć samym linkiem do wyszukiwarki w googlach?
      I co to ma wspólnego z polskim świętem, konkurencja itp?
      • manny_ramirez Re: cool :))) 11.11.05, 19:47
        kluczem byl ten mak w guglu;)
        • kropka Re: cool :))) 11.11.05, 19:51
          w polskiej wersji go nie ma, a mnie sie otworzyło na polskiej.
          O.K. przepraszam, przywracam :)
          • manny_ramirez Re: cool :))) 11.11.05, 19:54
            dzieki:)
          • dritte_dame Re: cool :))) 11.11.05, 20:31
            kropka napisała:

            > O.K. przepraszam, przywracam :)

            Nie ma za co.
            Cala przyjemnosc po mojej stronie:

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=18384892&a=18384892
            • kropka Re: cool :))) 11.11.05, 20:53
              Jezu! młodszych nie znalazłas? :)))
              tak. To sa tzw puste posty: sam tytuł, lub sam cytat innego postu, lub sam
              link. I są usuwane. Kolokwialnie to sie nazywa "zasmiecanie". Chodzi o to, ze
              normalnie otwierasz watek i czytasz post. Jesli to cytat, to musisz szukac o co
              autorowi chodziło. I albo znajdujesz odpowiedź w tytule albo nie, bo czesto nie
              zwraca sie uwagi na tytuły postów. Głupio wychodzi.
              Inna przyczyną usuwania sa wersaliki. W "języku" internetowym drukowane litery
              oznaczają krzyk. Jesli ktos wrzeszczy bez potrzeby, to go sie wywala za brak
              kultury :) Czasem robi sie wyjątki z ważnych przyczyn. Ale to juz temat na inne
              opowiadanie :)
              • dritte_dame Re: cool :))) 11.11.05, 22:26
                kropka napisała:

                > Jezu! młodszych nie znalazłas? :)))

                Widac nie dosc mnie pilnujecie :)


                > tak. To sa tzw puste posty: sam tytuł, lub sam cytat innego postu, lub sam
                > link. I są usuwane. Kolokwialnie to sie nazywa "zasmiecanie".

                Ja w kwestii formalnej:
                W jaki sposob PUSTY post moze byc spamem?


                > czesto nie
                > zwraca sie uwagi na tytuły postów.

                Zauwazylam.
                Regula na FS jest niezwracanie uwagi nie tylko na tytuly ale i na cala reszte
                tego co pisza inni.

                Aby tylko odtrąbić swoje.
                • kropka Re: cool :))) 11.11.05, 22:37
                  dritte_dame napisała:

                  > Regula na FS jest niezwracanie uwagi nie tylko na tytuly ale i na cala reszte
                  > tego co pisza inni.
                  > Aby tylko odtrąbić swoje.

                  cos w tym jest. A szkoda, bo czasem bardzo mądre rzeczy piszecie :))
      • polski_francuz Kropka 11.11.05, 20:20
        nie ciebie jedna D_D desperuje. Ma juz taki super oszczedny styl. Ale
        desperowanie innych to nie grzech przeciwko netykiecie.

        To grzech przeciwko spokojowi ducha.

        PF


        • dritte_dame Re: Kropka 11.11.05, 20:26
          polski_francuz napisał:

          > Ma juz taki super oszczedny styl.

          Nie moge inaczej.
          Ja po prostu strrrrrasznie wolno pisze :(
          • polski_francuz Re: Kropka 11.11.05, 20:52
            Chcesz sie pewnie porozumiewac bez uzycia klawiatury, sama myszka. Stad linkow
            bez liku.

            A inteligencja powinna reszte dospiewac.

            Klawiatura to dla ciebie rzecz powazna, to muzyka. Is not it?

            PF
          • kropka Re: Kropka 11.11.05, 20:55
            O.K. masz u mnie dyspensę :)
      • dritte_dame Nie ma to jak ... 11.11.05, 20:24
        ... najpierw strzelac a potem pytac :)

        kropka napisała:

        > a co chciałaś powiedzieć samym linkiem do wyszukiwarki w googlach?
        > I co to ma wspólnego z polskim świętem, konkurencja itp?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka