Dodaj do ulubionych

Ciekawostka z zycia Zydow ...

01.03.06, 08:35
israelnationalnews.com/news.php3?id=99327
Ja sie naprawde dziwie Zydom , ze tyle spokoju i opanowania okazuja ..

PS.
Dla tych ktorzy nie znaja angielskiego ..

Zydzi zlapali 21 letnia Palestynke, ktora wlasnie sie wybierala z 9 kg bomba aby szpital wysadzic. Jej marzeniem bylo zabicie okolo 50 Zydow.

Na wiesc o tym ze ja zlapali matka w telewizji palestynskiej rozpaczala ... ze jej sie nie udalo.

A co najciekawsze ta gowniara byla regularna pacjentka tegoz szpitala w ktorym sie leczyla na oparzenia, ktorych doznala podczas wybuchy gazu w jej domu.

Surrealistyczne.

Obserwuj wątek
    • arap1 [...] 01.03.06, 08:39
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 08:48
      Takie jest zycie - Ludzie ktorym zabierzesz wszystko co mieli najdrozszego ,
      nie maja nic do stracenia , nie zapominaj o tym ,...

      uklony

      ==============================================================================

      Surrealistyczne.
      • warmi2 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 08:54


        Mowisz ze 6 milionow Zydow zyjacych na kamienistej pol-pustyni wielkosci trzech powiatow otoczone przez 300 milionow Arabow ktorzy plywaja w petro-dolarach, jest zrodlem nieszczescia Arabow ?

        Arabow byloby stac aby kazdemu Palestynczykowi wybudowac dom np w Jordan i zapewnic prace ... ale to byloby zbyt proste.


        • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:03
          Wyglada na to ze zamiast zyc na krzywy ryj za petro-dolary gdzies np w Jordan
          wola zyc z wlasnej pracy i umierac tam gdzie groby ich przodkow ,...

          uklony

          ==============================================================================

          Arabow byloby stac aby kazdemu Palestynczykowi wybudowac dom np w Jordan i
          zapewnic prace ... ale to byloby zbyt proste.
          • warmi2 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:08
            Mi sie wydaje ze to nie ma nic wspolnego z ich wyborem ( np Jordan pelen jest Palestynczykow ) a raczej faktem , ze dla Arabow Palestynczycy to tylko mieso armatnie i tak naprawde ich los sie liczy tylko jako karta przetargowa i sposob odciagniecia uwagi od problemow wewnetrznych.



            • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:19
              Sa tam bo musza , bo im zabraliscie wszystko co mieli najdrozsze - Co mieli
              robic , czekac az ich wyrzniecie ?

              Ide lulu , good night ,...

              uklony

              ==============================================================================

              ( np Jordan pelen jest Palestynczykow )
              • warmi2 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:22
                A co ty taki wojownik o wolnosc nasza i wasza ?

                Tak z czystego serca ?
          • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:23
            z jakiej pracy, rozlupaniec? przeciez jak my im nie damy pracy u nas, to umra z
            glodu. znaczy sie umra, bo przeciez jak wiesz juz od wczoraj forsa aleci do
            nich z unii i arabow, zeby mieli co jesc. za calego panowania generalissimo i
            rocznego panowania abu maazena nie zdazyli wybudowac nawet jednej fabryki, zeby
            dac ludziom prace. zwyczajnie licza na nas. przeciez po kazdym zamachu, jak
            zamykamy granice i nie wpuszczamy nikogo do pracy nawet, to po 3 dniach
            wrzeszcza, ze ich glodzimy..... fajnie to brzmi to twoje zdanie "wola zyc z
            wlasnej pracy i umierac tam gdzie groby ich przodkow", ale ono nie bardzo oddaje
            faktyczny stan w autonomii. i ty wiesz o tym dobrze, ale jak zawsze,
            przekladasz klamstwo nad prawde, byle dokopac. nu, dokopac nie jestes w stanie,
            rozlupaniec. za krotkie nozki masz.
            • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:24
              mialo byc "znaczy sie nie umra, bo.... "
              • zglaszam_sie [...] 01.03.06, 09:34
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:40
              dana33 napisała:

              > z jakiej pracy, rozlupaniec? przeciez jak my im nie damy pracy u nas, to umra z
              >
              > glodu.

              Tak to juz jest jak sie innym wzystko zabierze i zamknie w geztto. Powinnas to
              wiedziec najlepiej.
              • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 11:36
                krasnojudek napisał:

                > Tak to juz jest jak sie innym wzystko zabierze i zamknie w geztto. Powinnas to
                > wiedziec najlepiej.

                To Palestyńczycy są w gettcie zamknięci ??? A to mi nowina. Kto to getto im
                wybudował i ogrodził ? Jordańczycy ?

                S.
                • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 12:52
                  snajper55 napisał:

                  > To Palestyńczycy są w gettcie zamknięci ???

                  nie. oni dobrowolnie opuscili swoje ziemie i dobrowolnie udali sie do gazu.
                  przepraszam - do gazy.
                  • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 13:07
                    krasnojudek napisał:

                    > nie. oni dobrowolnie opuscili swoje ziemie i dobrowolnie udali sie do gazu.
                    > przepraszam - do gazy.

                    Pisałeś o gettcie. To gdzie jest w końcu to palestyńskie getto ? Jedynie w
                    Twojej głowie ?

                    S.
                    • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 13:15
                      getta byly dla krasnoudkow. dla ar snajper55 napisał:

                      > Pisałeś o gettcie. To gdzie jest w końcu to palestyńskie getto ? Jedynie w
                      > Twojej głowie ?

                      w twojej glowie nie ma niczego. to jest pewne.
                      • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 13:45
                        krasnojudek napisał:

                        > w twojej glowie nie ma niczego. to jest pewne.

                        No to co z tym palestyńskim gettem ? Gdzież ono ?

                        S.
                        • krsnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 14:17
                          w gazie. a teraz zacznij pytac od nowa.
                          • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 14:26
                            krsnojudek napisał:

                            > w gazie. a teraz zacznij pytac od nowa.

                            Nie jest to żadne getto, tylko normalny obszar taki jak na przykład województwo
                            mazowieckie. To też getto ? Po co tak głupio kłamiesz ?

                            S.
                            • antek_cukierman Kolejny troll, 01.03.06, 14:36
                              "a" zgubił w nicku. Ale zabawa przednia, fakt.
                            • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 16:39
                              snajper55 napisał:

                              > Nie jest to żadne getto, tylko normalny obszar taki jak na przykład województwo
                              >
                              > mazowieckie.

                              Obszary na ktorch tloczono zydow od wczesnego sredniowiecza po 2 wojne swiatowa
                              w europie tez nie byly gettami tylko normalnymi obszarami.

                              po co udajesz glupszego niz jestes?


                              • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 16:55
                                krasnojudek napisał:

                                > Obszary na ktorch tloczono zydow od wczesnego sredniowiecza po 2 wojne swiato
                                > wa w europie tez nie byly gettami tylko normalnymi obszarami.
                                >
                                > po co udajesz glupszego niz jestes?

                                A może byś tak nie używał słów, których znaczenia nie znasz ? Bo wychodzisz na
                                idiotę.

                                "getto - część miasta obrana lub przymusowo wyznaczona jako miejsce
                                zamieszkania dla mniejszości narodowej lub religijnej; przen. o odizolowanym
                                miejscu, środowisku, grupach społecznych izolujących się od otoczenia."
                                Słownik języka polskiego, PWN.

                                Gaza nie jest wyznaczoną dzielnicą miasta ani odizolowanym miejscem. Nie jest
                                więc żadnym gettem. Ani palestyńskim, ani żadnym innym.

                                S.
                                • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:18


                                  snajper55 napisał:

                                  > Gaza nie jest wyznaczoną dzielnicą miasta ani odizolowanym miejscem.

                                  tylko kretyn teren o jednej z najwiekszych gestosci zaludnienia na ziemi nie
                                  nie kojarzy z miastem.
                                  gdyby gaza nie byla odizolowana to jej mieszkancy mogliby zupelnie swobodnie i o
                                  kazdej porze jezdzic tam skad wypedzono ich i ich rodzicow.

                                  moga?

                                  po co robisz z siebie kretyna wiekszego niz jestes?
                                  • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:42
                                    nu, tak ich znow nie wypedzano, 90% z nich ucieklo za namowa braci... a ci co
                                    zostali na obszarze wydzielonym israelowi, to im sie calkiem niezle wiedzie, w
                                    porownaniu z ich bracmi w autonomi mozna powiedziec, ze wiedzie im sie
                                    luksusowo.
                                    nie, nie moga swobodnie jezdzic. nie dlatego, ze sa w getcie, ale dlatego, ze
                                    musieliby wjechac na tereny israela. a israel nie daje im wiz wjazdowych. to nam
                                    wolno. wpuszczamy do kraju tylko tych, ktorych chcemy wpuscic. jak kazdy inny
                                    kraj. na terenie autonomii, czyli ich ziem, moga sie poruszac ganc swobodnie.
                                    moga przejezdzac z miasta do miasta i z wioski do wioski. ludzie w getcie nie
                                    moga wyjsc poza mury, ktore otaczaja getto ze wszystkich stron. nasz mur nie
                                    otacza ich ze wszystkich stron. tylko rozdziela ich z jednej strony od nas.
                                    i dobrze tak.
                                    • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 18:07
                                      Gowno prawda , ciucius , klamiesz !!! Nie musza - Gaza Strip ma dostep do
                                      morza , przestrzen powietrzna i granice z Egiptem . West Bank ma granice z
                                      Jordan ,... Problem w tym ze wy im je zamkneliscie ,...

                                      przysiad

                                      us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/travel/dg/maps/cd/750x750_israel_m.gif
                                      ==============================================================================

                                      nie, nie moga swobodnie jezdzic. nie dlatego, ze sa w getcie, ale dlatego, ze
                                      musieliby wjechac na tereny israela. a israel nie daje im wiz wjazdowych. to nam
                                      wolno. wpuszczamy do kraju tylko tych, ktorych chcemy wpuscic. jak kazdy inny
                                      kraj.
                                      • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 02.03.06, 17:59
                                        Widzisz ze gowno prawda ?

                                        uklony

                                        Israel leaves Gaza agriculture in crisis
                                        ===========================================
                                        Thursday 02 March 2006

                                        Agriculture in the Gaza Strip is on the verge of collapse as Israel's economic
                                        stranglehold starts to bite.

                                        The Palestine Economic Development Company (PED) says repeated Israeli closures
                                        of the export terminal at al-Mintar (Karni) is jeopardising the livelihoods of
                                        4000 Palestinian workers and their families.

                                        The PED manages the Gaza Agricultural Project (GAP), which runs the greenhouses
                                        in the territory that were evacuated by illegal Israeli settlers in August and
                                        which earned their Jewish owners millions of dollars in export revenue.

                                        The Karni cargo crossing, built in 1993 at the eastern end of Gaza, was built
                                        for Palestinians to import and export produce to Israel and the outside world.
                                        An estimated 800 lorries pass through it daily.

                                        The agriculture sector in Gaza, a lifeline of income and employment in the
                                        impoverished and overcrowded territory, has incurred an estimated loss of €57
                                        million ($68 million) during 35 days of recent Karni closures, it said.

                                        "The entire Palestinian agricultural sector in Gaza is on the verge of
                                        collapsing due to the continuous Israeli closure of Karni," PED said.

                                        Karni is the only crossing point for goods from the Gaza Strip and has been
                                        repeatedly closed by Israel in a tactic seen as collective punishment by the
                                        Palestinians.

                                        "If the closure continues, the entire GAP project will eventually collapse,"
                                        PED added in a statement.

                                        Latest problems

                                        Israel, on the grounds of security, regularly closes Karni, which was on
                                        Thursday closed for the ninth consecutive day.

                                        On Wednesday, Palestinian officials said they had been told by Israel that the
                                        crossing would reopen on Thursday. Later, Israel said it would not reopen
                                        because Palestinians were still firing rockets toward Israeli points in the
                                        area.

                                        Palestinian resistance fighters frequently fire homemade rockets towards
                                        Israel, but they rarely cause any casualties.

                                        Salim Abu Safiya, director-general of the Palestinian Border Authority,
                                        said: "The continued closure is causing humanitarian and economic harm to the
                                        Palestinian people, and threatening a real shortage in food supplies."

                                        Palestinian farmers had planned to dump hundreds of tons of produce that had
                                        nearly spoiled while waiting at the crossing to be exported to Israel and
                                        Europe.

                                        Palestinians in Gaza can also suffer shortages of basic foodstuffs, such as
                                        milk, when the border is closed.

                                        ==============================================================================

                                        Gowno prawda , ciucius , klamiesz !!! Nie musza - Gaza Strip ma dostep do
                                        morza , przestrzen powietrzna i granice z Egiptem . West Bank ma granice z
                                        Jordan ,... Problem w tym ze wy im je zamkneliscie ,...


                                        • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 02.03.06, 18:38
                                          hahaha, rozlupaniec..... dla ciebie to gowno, pewnie.... ty bys wolal, zeby
                                          przejscia nie byly zamykane, najlepiej zeby wogole ich nie bylo, zeby mogli
                                          wchodzic i wychodzic jak chca i zabijac nas z najwieksza latwoscia.....
                                          nu, mozesz chciec. beda robic zamachy, beda nas ostrzeliwac, nie przestana
                                          strzelac do samochodow na drogach, to i przejscia beda zamkniete.
                                          a ty jakos nie widzisz, tak samo jak oni, ze bez nas oni sobie tymczasem ciagle
                                          jeszcze nie daja rady.... nu, pluja w reke, ktora ich karmi, wiec ta reka
                                          przestaje karmic. prawo stare jak swiat, rozlupaniec...
                                          • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 02.03.06, 19:22
                                            Yeah , a dostep do morza zablokowaliscie im zeby grypy nie dostali ,... :)
                                            ==============================================================================
                                            hahaha, rozlupaniec..... dla ciebie to gowno, pewnie.... ty bys wolal, zeby
                                            przejscia nie byly zamykane, najlepiej zeby wogole ich nie bylo, zeby mogli
                                            wchodzic i wychodzic jak chca i zabijac nas z najwieksza latwoscia.....
                                            nu, mozesz chciec. beda robic zamachy, beda nas ostrzeliwac, nie przestana
                                            strzelac do samochodow na drogach, to i przejscia beda zamkniete.
                                            a ty jakos nie widzisz, tak samo jak oni, ze bez nas oni sobie tymczasem ciagle
                                            jeszcze nie daja rady....


                                            Wy sami siebie nie potraficie utrzymac a co dopiero pomagac Palusom - Juz ci
                                            powiedzialem , takie wstawki schowaj dla ignorantow i poczatkujacych na Forum
                                            ==============================================================================
                                            nu, pluja w reke, ktora ich karmi, wiec ta reka przestaje karmic. prawo stare
                                            jak swiat, rozlupaniec...

                                            uklony

                                            • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 03.03.06, 00:11
                                              nu, dostep do morza zostal zablokowany, jak zaczeli morzem szmuglowac bron i
                                              ladunki wybuchowe... :))) tak to pracuje u nas, rozlupaniec... chca sie kapac,
                                              to niech nie sprowadzaja nielegalnie bronie. w ukladach, ktore podpisali, jest
                                              o tym dokladnie napisane. jakby przewozili morzem kwiatki, to mozesz byc
                                              pewien, ze nikt by nic nie blokowal. nu, oni przeciez wiedza, jakie beda
                                              konsekwencje, wiec ich wybor. wolni ludzi sa, jak to sie mowi.
                                              • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 03.03.06, 13:39
                                                A kto decyduje o tym co im wolno przywozic a co nie ?
                                                ==============================================================================
                                                nu, dostep do morza zostal zablokowany, jak zaczeli morzem szmuglowac bron i
                                                ladunki wybuchowe... :))) tak to pracuje u nas, rozlupaniec... chca sie kapac,
                                                to niech nie sprowadzaja nielegalnie bronie.


                                                Kto co tam podpisal ? Przeciez oni nie istnieja . Uklady mozna podpisywac z
                                                rzadem panstwa , a takiego nie ma . Zobowiazujace sa tylko wtedy jak podpisane
                                                dobrowolnie pezez reprezentacyjny rzad , a taki dopiero powstaje - Duzo
                                                sprzecznosci w tych twoich ripostach , kupy sie nie trzyma ,...
                                                ==============================================================================
                                                w ukladach, ktore podpisali, jest o tym dokladnie napisane. jakby przewozili
                                                morzem kwiatki, to mozesz byc pewien, ze nikt by nic nie blokowal. nu, oni
                                                przeciez wiedza, jakie beda konsekwencje, wiec ich wybor. wolni ludzi sa, jak
                                                to sie mowi.
                                                • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 03.03.06, 13:52
                                                  nu, rozlupaniec..... tymczasem to my decydujemy.... bo jak wlasnie napisales,
                                                  jeszcze nie maja panstwa.

                                                  uklady wszelakie z nami, oslo i sharm i co by nie bylo po drodze, podpisywal z
                                                  nami w imieniu tzw. palestynczykow ich wielki führer general de arfat. oni jak
                                                  najbardziej istnieja. widze, ze tobie sie juz pokickalo do reszty albo
                                                  zaczynasz byc senilny.... to oni nie uznaja nas, a nie na odwrot, rozlupaniec.
                                                  ale jestem gotowa na twoje sugestie: jesli oni nie istnieja, jesli nie musza
                                                  podpisywac zadnych ukladow, a te podpisane nie maja zadnej mocy prawnej, to
                                                  tylko dla nas jak najlepiej.... west bank nie oddamy wogole, bo komu? przeciez
                                                  nie istnieja nie? gaze zajmiemy znow i to z latwoscia w ciagu dnia maximum, bo
                                                  oddalismy ja nikomu, wiec wlasciwie mozemy tam zalozyc nowe osiedla. znam paru
                                                  chetnych... no i zamykamy natychmiast dostarczanie wody, gazu, elektrycznosci,
                                                  bo przeciez posylac to w puste piachy to idiotyczne, sam wiesz jaka strata
                                                  forsy. aaa, i nasze szpitale tez przestana ich leczyc, bo ostatecznie kogo maja
                                                  leczyc, jak ich nie ma?

                                                  zbliza sie szabes, rozlupaniec.... uderzyl ci do glowy, czy ty po prostu tak
                                                  jak zawsze, nawet w szabes stroisz z siebie durnia?
                                                  • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 03.03.06, 14:14
                                                    Kolko zamkniete ciucius , bijesz piane ,...

                                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=37676673&a=37677338
                                                    uklony

                                                    ==============================================================================

                                                    nu, rozlupaniec..... tymczasem to my decydujemy.... bo jak wlasnie napisales,
                                                    jeszcze nie maja panstwa.
                                        • grzegorz1948 Re: Widzisz Explicit! 02.03.06, 19:04
                                          Zydzi maja to do siebie ze lubia ploty!Teraz jest tylko pytanie po ktorej
                                          stronie plotu sa Zydzi a po ktorej ci inni?Czas i miejsce jest im obojetne!
                                          A ploty sa po to zeby zlodziejom utrudnic prace ale tez po to zeby zlodzieji
                                          odgraniczyc od normalnych ludzi.Teraz wszystko klar?
                                    • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 18:17
                                      dana33 napisała:

                                      > nu, tak ich znow nie wypedzano, 90% z nich ucieklo za namowa braci...

                                      ha ha ha ha i pewnie zupelnie bez powodu :)))))))))))))
                                  • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:45
                                    krasnojudek napisał:

                                    > snajper55 napisał:
                                    >
                                    > > Gaza nie jest wyznaczoną dzielnicą miasta ani odizolowanym miejscem.
                                    >
                                    > tylko kretyn teren o jednej z najwiekszych gestosci zaludnienia na ziemi nie
                                    > nie kojarzy z miastem.

                                    Nie jest ona ani dzielnicą miasta ani odizolowanym miejscem, a więc nie może
                                    być żadnym gettem. Jasne, czy jeszcze nie dotarło ?

                                    > gdyby gaza nie byla odizolowana to jej mieszkancy mogliby zupelnie swobodnie
                                    > i o kazdej porze jezdzic tam skad wypedzono ich i ich rodzicow.

                                    Nie. Wcale jedno z drugiego nie wynika. Polacy urodzeni na kresach wschodnich
                                    nie mogą zupełnie swobodnie i o każdej porze jeździć tam, skąd wypędzono ich i
                                    ich rodziców. Nie znaczy to jednak, że Polska jest gettem.

                                    S.
                                    • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 18:16
                                      i gadaj tu z kretynem

                                      snajper55 napisał:


                                      > Nie jest ona ani dzielnicą miasta ani odizolowanym miejscem,

                                      jest jednym wielkim miastem i jest odizolowanym miejscem.


                                      > Nie. Wcale jedno z drugiego nie wynika. Polacy urodzeni na kresach wschodnich
                                      > nie mogą zupełnie swobodnie i o każdej porze jeździć tam, skąd wypędzono ich i
                                      > ich rodziców.

                                      a zydom w gettcie wolno bylo?

                                      Nie znaczy to jednak, że Polska jest gettem.

                                      a gaza nie jest Polska

                                      • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 20:14
                                        krasnojudek napisał:

                                        > jest jednym wielkim miastem i jest odizolowanym miejscem.

                                        Nie jest odizolowanym miejscem. Gaza nie jest odizolowana od Strefy Gazy.
                                        Strefa Gazy graniczy z Egiptem i morzem. Gdzie tu izolacja ???

                                        S.
                                        • krsnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 20:39
                                          snajper55 napisał:

                                          > Nie jest odizolowanym miejscem. Gaza nie jest odizolowana od Strefy Gazy.

                                          bo cala gaza jest odizolowana

                                          > Strefa Gazy graniczy z Egiptem i morzem. Gdzie tu izolacja ???

                                          a gdzie izolacja gett zydowskich? czy zydom nie wolno bylo ich opuszczac?
                                          • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 02.03.06, 16:06
                                            krsnojudek napisał:

                                            > bo cala gaza jest odizolowana

                                            Nie jest odizolowana w żaden sposób ani Gaza, ani Strefa Gazy. Bredzisz.

                                            > a gdzie izolacja gett zydowskich? czy zydom nie wolno bylo ich opuszczac?

                                            Getto żydowsnie było wydzieloną dzielnicą poza którą Żydom nie wolno było
                                            mieszkać. Bardzo często (zawsze ?) getto było ogrodzone murem.

                                            S.
                          • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 14:29
                            tak wlasnie wygladaja te oskarzenia i judkow wszelkiego rodzaju i arabow:
                            rzucaja cos, strasznie z siebie zadowoleni, a jak przychodzi do jakiejs
                            dokladnej informacji, to nagle ich nie ma i daja idiotyczne odpowiedzi...
                            • snajper55 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 15:34
                              dana33 napisała:

                              > tak wlasnie wygladaja te oskarzenia i judkow wszelkiego rodzaju i arabow:
                              > rzucaja cos, strasznie z siebie zadowoleni, a jak przychodzi do jakiejs
                              > dokladnej informacji, to nagle ich nie ma i daja idiotyczne odpowiedzi...

                              A jakich odpowiedzi oczekiwać od idiotów jak nie idiotycznych ? ;))

                              S.
                    • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 16:57
                      Zacznij od East Jerusalem ,...

                      uklony

                      ==============================================================================

                      www.rhr-na.org/initiatives/homedemolitions/letterjerusalem.html
                      stopthewall.org/latestnews/567.shtml
                      stopthewall.org/maps/1068.shtml
                      ==============================================================================

                      Pisałeś o gettcie. To gdzie jest w końcu to palestyńskie getto ? Jedynie w
                      Twojej głowie ?


                      • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:53
                        ale fajna arabska propaganda..... widzisz, rozlupaniec, getto to jest
                        dokladnie takie, jak ta masakra w jeninie. wygodnie im uzywac tego okreslenia,
                        ale nie zmienia to faktu, ze getto to to nie jest.
                        z ich strony, to sie nazywa wlasnie getto, wysiedlanie, i te ich dalsze
                        okreslenia. z naszej strony nazywa sie to oddzieleniem i obrona przeciwko
                        terrorystom. i to dziala. i to nasze prawo, czy ci sie podoba czy nie. sami
                        sobie to zgotowali rozpoczynajac intifade. przypomne ci, ze mur zaczeto budowac
                        w 3 roku intifady, nie w pierwszym miesiacu. ale to tak u nich wyglada: chca
                        mordowac, grabic, uniemozliwic normalne zycie, a jak sie czlowiek broni, to od
                        razu wrzask. git, niech wrzeszcza, a ty im mozesz dalej wtorowac.
                        no i mur stoi prawie ze na tej granicy, ktora istniala do 67 roku. z malymi
                        poprawkami.... :))))
                        • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 18:19
                          OBERSLEUTNAT RUDOLF VON BRAUNISCH napisał:

                          > z ich strony, to sie nazywa wlasnie getto, wysiedlanie, i te ich dalsze
                          > okreslenia. z naszej strony nazywa sie to oddzieleniem i obrona przeciwko
                          > terrorystom. i to dziala. i to nasze prawo, czy ci sie podoba czy nie.

                          JAWOLL!
                          :)))))))))))))))))))))))))))))))

                          • krasnojudek To "VON" wycofuje 01.03.06, 18:21
                            wsrod szlachty niemieckiej nawet pod panowaniem hitlera glupole wygadujace takie
                            glupoty jak dana33 byly rzadkoscia.
                            • arap1 Re: To "VON" wycofuje 01.03.06, 18:43
                              krasnodupek..masz szanse cos zarobic na ,RAKA.szkoda czasu na ten FORUM z taka
                              dupa w ZOO malpy straszyc
            • explicit Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:49
              Musisz przyznac ze w takich warunkach trudno cos zbudowac - Codziennie mamy w
              mediach 2-3 doniesienia ze IDF zbombardowalo fabryke czy zaklad gdzie rzekomo
              produkowali Quassam rakiety , a ja se mysle ze to gowno prawda bo rakiety dalej
              produkuja i wysylaja wam w rewanzu za bombardowania .

              Schowaj se ten crap dla ignorantow i poczatkujacych na forum ,...

              przysiad

              www.corriere.it/Media/Foto/2002/04_Aprile/28/JENIN.jpg
              www.zmag.org/meastwatch/jenin_carnage.jpg
              home.online.no/~dagoj/jenin-01.jpg
              www.inminds.co.uk/jenin-three-childen-with-mum.jpg
              www.aztlan.net/Img7-jenin.jpg
              ==============================================================================

              z jakiej pracy, rozlupaniec? przeciez jak my im nie damy pracy u nas, to umra z
              glodu. znaczy sie umra, bo przeciez jak wiesz juz od wczoraj forsa aleci do
              nich z unii i arabow, zeby mieli co jesc. za calego panowania generalissimo i
              rocznego panowania abu maazena nie zdazyli wybudowac nawet jednej fabryki, zeby
              dac ludziom prace.
              • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:57
                jasne, ze produkuja..... domowym sposobem, czasem maja "wypadki przy pracy" co
                mi sie szczegolnie podoba, bo sie sami zabijaja, bez narazenia naszych... :)))
                tak tam pracuja, ze jak wy mowicie, skomla o forse od paru dni u calego swiata,
                bo nie moga zaplacic ani plac tzw urzednikom, nam sa winni ponad 70 milionow za
                swiatlo i gaz, wiec jak nie zaplaca, to zamykamy interes. wiec skomla u
                kazdego, kto ma forse, zeby im dali, tak oni tam pracuja i tak im tam dobrze.
                ty se myslisz..... nu, mysl dalej, cholernie produktywne te twoje mysli....
                • krsnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 20:41
                  dana33 napisała:

                  > skomla o forse od paru dni u calego swiata,

                  to skomlenie to znana przypadlosc ludnosci tego calego regionu :)))))))))))
          • krasnojudek Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 09:38
            explicit napisał:

            > Wyglada na to ze zamiast zyc na krzywy ryj za petro-dolary gdzies np w Jordan
            > wola zyc z wlasnej pracy i umierac tam gdzie groby ich przodkow ,...

            Dla krasnojudkow jest to niezrozumiale bo dla krasnojudkow jedyne co sie liczy
            jest mamona.
            • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow ...+ 01.03.06, 10:42
              Tak mi sie wydaj,ze explicit ma chroniczne skrzywienie ryja.
              Przy czy z wyboru wlasnego.
              • grzegorz1948 Re: 1jaja-przepraszam ja sie juz nie jakam! 01.03.06, 11:24
                Ty chloptasiu z podkrakowskiej wsi powiedz moze ile to Izraelczykow w izraelu
                sie urodzilo? Troche zeby ci to uzmyslowic to podam ci pomoc.
                www.pp.org.pl/wojtek/?id=30044
                Cala piosenke mozesz sciagnac z programu:LimeWire.Spiewa on bardzo ladnie i do
                tego na temat.
                • 1ja Re: 1jaja?+ 01.03.06, 14:06
                  Przepraszac nie musisz.
                  Ze z glowa masz niew porzodku-wiadomo,wplyw izotopow.
                  Ale bys na pewne tematy bys mogl pomilczec.
                  zwlaszcza,ze rodzinka twoja w kolorowych ubrankach rejchowskich sie lubowala.
                  A zwlaszcza kolory pewne preferowane byly-a mianowicie:brunatne i czarne.
                  Myslisz,ze jak tu pewien kolega twoj to pisze,ze zlodzieje dla niepoznaki
                  krzyczec zwyczaj maja:"Lapac zlodzieja!"

                  A od ciebie zlodziejem tym na kilometry smierdzi.
                  A to,zes Polakow,jak zaznaczyles,kultury uczyl w korzystaniu z wychodka i
                  papieru toaletowego zamiast palca,tez ci nie pomoze.
                  P.S
                  Nazywasz mnie chloptasiem.
                  Imponuje mnie to.
                  Sadzac po wieku moim,musisz byc bardzo stary pryk.
                  I z zaswiatow glos podajesz.
                  Ale i Polaka tez nie udawaj.
                  To nie jest wstyd byc Niemcem.
                  Splywaj pedraku bezjajowy.
                  ---------------------------
                  Да здравствует дружба между народами!
                  • grzegorz1948 Re: 1jaja 01.03.06, 15:42
                    A tak po rusku nie potrafisz sie pienic? A o izotopach troche poczytales?
                    A tak na odlew to ja moge milczec ale wolnego pola tu na forum wam nie zostawie.
                    A mozesz ty mi jeszcze wskazac gdzie ja napisalem ze Polakow nauczalem kultury?
                    Masz slaba lepetyne do intryg ale dobry nos jak klamka z zakrystii
                    > A od ciebie zlodziejem tym na kilometry smierdzi.
                    a moze to tylko smrod z twojego gnojowiska?????????????
                    • 1ja Re: izotopowy bezjajowiec? 01.03.06, 16:53
                      Szanowny izotopowy przerostku-dziad po prostu-bo twierdzisz,ze jestem w
                      stosunku do ciebie chlopczyna.
                      W swym archiwum sam sie grzebaj.
                      Ty,brunatniku,wyrzutku, ze smietnka historii rzeszy dwunastoletniej.
                      Jak widac stary jestes i skleroze izotopowa masz.
                      Czys to nie ty twierdzil,zes Polakow ze Wschodu naSlasku toalety uczyl uzywac?
                      Zes papier toaletowy im pokazywal i palca zabranial uzywac?
                      Przecie dyskusje potem mielismy,czy warto w zwiazku z tym ciebie i wyslanki
                      twoje, w przemysle szwedzkim toaletowym zatrudniac.
                      Dwie juz miales przygotowane.
                      Pytalem sie o referencje.
                      Nie otrzymale.
                      Wiec,zrezygnowalem.
                      A powod?:
                      pamietam lajze jedna,co wanny dla dozoru zmywal.
                      Niechlujnie to robil
                      Wiec ciebie z nim skojarzylem.

                      Zlodziejem ode mnie smierdzi?
                      Niemozliwe.
                      Samochod sluzbowy-zaklad mnie funduje.Podatek za to place.
                      Sa rachunki.
                      Wlasne samochody sam kupuje.
                      Rachumki sa.
                      Ty zas czesto do Niemiec jezdzisz.
                      W zwiazku z czym park samochodowy im sie zmniejsza.
                      Ale cie niedlugo zlapia.
                      I milczec nie musisz.
                      Poszczekaj sobie.
                      Zdecyduj sie tylko wreszce:
                      Kto ty jestes-Polak maly,czy fryc wielki.
                      Mozna byc tym albo tym.
                      Razem nigdy-wykluczja sie nawzajem.
                      Przyjaznic sie,natomiast,moga.
                      Ale to nie jest to samo.
                      Jako Polak,mozesz gadac co ci sie podoba.
                      Ale jako fryc-na temat Zydow morde na klodke.
                      Bo cie jak Irwinga w Austrii do kicia wsadza.
                      A szkoda-taki mily milosnik koloru brunatnego.
                      • grzegorz1948 Re:1jaja-przepraszam ja sie jakam 01.03.06, 20:48
                        Ales nawalil tego oj oj,ale wszystko powtorka! Nie masz polotu,albo koniec z
                        lacina?A przepraszam cos nowego! Co to jest skleroza izotopowa? A piszesz
                        ciekawie czy to w Szwecji jest przemysl toaletowy? Masz naprawde interesujaca
                        prace! Ale nie podawaj ze masz sluzbowy samochod bo tam gdzie pracujesz to
                        nawet "krol piechota chodzil".A czy ty kochasiu nie napisales ze masz tak dobry
                        nosek ze czujesz ze jestem zlodziejem?No widzisz uderz w stol a nozyce sie
                        odezwa.A co cie to obchodzi kiedy jezdze do Niemiec?Ty sie juz gubisz w swojej
                        glupocie.
    • polani Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:21
      kici kici polskie anytsemici durnici
      chlaj chlaj bo unia nasz raj
      z 30 late nie bedzie polska bo polki biora sie z wszytkich ale nie z polakow
    • o_brother Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 01.03.06, 17:47

      Ja sie naprawde dziwie Zydom , ze tyle spokoju i opanowania okazuja ..
      >
      Dziwisz sie ze Zydzi mieli tyle spokoju jak ich Kastner ladowal na pociagi do
      Auschwitz?.Czy to jest raczej dla ciebie dziwaku normalne.
      • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow + 01.03.06, 17:52
        Ten Kastner to chyba jest twoim marzeniem nieosiagalnym.
        Tak czesto o nim gadasz,ze zaczynam podejrzewac,ze to jest twoja
        nieodwzajemniona milosc.
        • dana33 Re: Ciekawostka z zycia Zydow + 01.03.06, 17:59
          hihihi, to jedyna postac zydowska, ktorej dzieje on dobrze zna, bo sie zawzial
          i poprosil kogos o tlumaczenia, sam na to za glupi. wiec poniewaz to jego
          jedyna informacja, to i pisze o nim ciagle i bez przerwy, jak pasuje i jak nie.
          dowartosciowuje sie kretynek.... ale i tak mu nic nie pomoze... :))))
          • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow + 01.03.06, 18:02
            To jest osobnik do testowania.
            Leb ma pusty.
            Wiec pozyczyl go programostom.
            Program wlozyli.
            Dysk sie zacial.
            Nalezy go wyczyscic.
          • o_brother Re: Ciekawostka z zycia Zydow + 01.03.06, 18:47
            Nu widzisz oblakana na jakich fundamentach stoi twoje mocarstwo.
            Kastnerowcy go zbudowali dla siebie wysylajac Zydow do Auschwitz aby
            im nie zajmowali miejsca.Palestynczycy wam wystarcza gdyby jeszze pracowali za
            glodowe wynagrodzenie.Piekna ma geneze ten twoj eretz.
            • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow + 01.03.06, 19:46
              Czy ty,durniu,przestaniesz wreszcie byc pajacem?
              • o_brother Re: Ciekawostka z zycia Zydow + syjonistow 01.03.06, 20:32
                1ja napisał:

                > Czy ty,durniu,przestaniesz wreszcie byc pajacem?


                Tu masz H.Arrendt-ulubiona pisarke oblakanej.
                Gdybys wiedzial prawde co syjonisci zrobili z Zydami
                to bys sie powiesil.Trzydziesta trzecia zwariowala.

                ". . . No one bothered to swear the Jewish officials to secrecy; they were
                voluntary 'bearers of secrets', either in order to assure quiet and prevent
                panic, as in Dr. Kastner's case, or out of 'humane' considerations, such as
                that 'living in the expectation of death by gassing would only be the harder',
                as in the case of Dr. Leo Baeck, former Chief Rabbi of Berlin. During the
                Eichmann trial, one witness pointed out the unfortunate consequences of this
                kind of 'humanity' - people volunteered for deportation from Theresienstadt to
                Auschwitz and denounced those who tried to tell them the truth as being 'not
                sane'. We know the physiognomies of the Jewish leaders during the Nazi period
                very well: they ranged all the way from Chaim Rumkowski, eldest of the Jews in
                Lodz, called Chaim I, who issued currency notes bearing his signature and
                postage stamps engraved with his portrait, and who rode around in a broken-down
                horse-drawn carriage; through Leo Baeck, scholarly, mild-mannered, highly
                educated, who believed Jewish policemen would be 'more gentle and helpful' and
                would 'make the ordeal easier' (whereas in fact they were, of course, more
                brutal and less corruptible, since so much more was at stake for them); to,
                finally, a Jew who committed suicide - like Adam Czerniakow, chairman of the
                Warsaw Jewish Council, who was not a rabbi but an unbeliever, a Polish-speaking
                Jewish engineer, but who must still have remembered the rabbinical saying: 'Let
                them kill you, but don't cross the line."
                www.fantompowa.net/Flame/arendt.htm
                • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow + syjonistow+ 01.03.06, 20:37
                  >>>>>>>>>>>>o_brother napisał:

                  Gdybys wiedzial prawde co syjonisci zrobili z Zydami
                  > to bys sie powiesil>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

                  Gdybys wiedzial z kim ciebie mama zrobila,tobys sie wyzygal.
                  • o_brother Re: Ciekawostka z zycia Zydow + syjonistow+ 01.03.06, 23:42
                    1ja napisał:

                    > >>>>>>>>>>>>o_brother napisał:
                    >
                    > Gdybys wiedzial prawde co syjonisci zrobili z Zydami
                    > > to bys sie powiesil>>>>>>>>>>>
                    > ;>>>>>>>>>>>>
                    >
                    > Gdybys wiedzial z kim ciebie mama zrobila,tobys sie wyzygal.


                    Gdybys wiedzial jednojajeczny ze byles palcem robiony to bys sie w koncu na
                    glowki pozamienial.
                    • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow + syjonistow+ 02.03.06, 03:55

                      Nie malpuj,durniu!
                      P.SPalcem?
                      To nie grozne.
                      Wazne,ze umytym.
                      • bam_buko Re: Ciekawostka z zycia Zydow + syjonistow+ 02.03.06, 04:06
                        Ty nie spisz 1jajo dyzur masz??
    • sauternes Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 02.03.06, 06:51
      zydzi siedza w tym ich Izraelu jak na bombie zegarowej. Wiadomo,ze jak Iran
      zdobedzie atom,to dopiero Zydzi poczuja goracy oddech swiata arabskiego.
      Na razei Izrael ma poparcie Ameryki w postaci broni i dolarow.No i ma swoj atom
      dzieki czemu jeszcze istnieje. Jak dlugo nie wiadomo. Jak sa w tym panstwie
      takie matoly jak cukerman czy dana oj ci dana,to raczej przyszlosc niepewna,bo
      jak wiadomo nienawisc jak sie rzuca na umysl to zabagnia prawidlowe
      nyslenie ,co juz wydac w wywodach danki,

      Jestesmy tu pewni ze zukerman i danka maja paszporty polskie tak na wszelki
      wypadek je zatrzymali jakby co z Izraelem,bo gdzie wtedy uciekac. Do Polski
      pewnie.
      • polani Re: Ciekawostka z zycia Zydow ... 02.03.06, 10:16
        lepiej siedzicw Erec Israel nicht w polskich zaglady obozy auschwitz terbelina
        majdanek
        z takimo sojuznikami jak polacy nie sa nam potrzebni niemcy
        • grzegorz1948 Re:Fredziu! 02.03.06, 17:43
          Masz racje siedz ty bublu eksportowy w Erec i wylacz komputer a my bedziemy sie
          starac zeby muzeum Auschwitz dobrze prosperowalo, chyba ze chcesz miec block 11
          zawsze na podgladzie.
          • 1ja Re:Fredziu!+ 03.03.06, 16:28
            Ten objekt dobrze prosperowal w czasach twego wujka brunatnego.
            I tatusia w mundurku czarnym.
            Jak mowisz my,to na mysli masz holote z Kibelstrasse?
            • grzegorz1948 Re:1jaja-przepraszam ja sie jakam 03.03.06, 23:44
              Teraz tez dobrze dziala tylko flagi sa inne.
              Prosilem cie zebys napisal co i gdzie jest Kibelstrasse.Jezeli tam jest twoje
              miejsce pracy czy zamieszkania to naprawde nie interesuje mnie to.
              Co do mojej rodzinki to przy troche inteligencji bys uwazal na swoj pyszczek bo
              moja rodzinka ma czysta karte a ja nie jestem prezio i klopoty mozesz miec
              wieksze niz sie spodziewasz.Chyba ze masz papiery zes glupi to wtedy sad cie
              tez nie skaze bo cie juz Pon Boczek skaral. A tak naprawde ty nie masz polotu i
              piszesz w kolko to samo ,po takim zachowaniu poznaje sie glupka.
    • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow ...+ 03.03.06, 16:31
      Tez ciekawostka:
      www.karasmierci.info.pl/lodz042003.htm
      A wczoraj w gazecie przeczytalem,ze matka za 5-ciorga dzieci za taka sama
      sprawke w tym ze kraju dostala.
      Czy to jest to samo zdarzenie,czy rozne?
      -
      Да здравствует дружба между народами!
      • 1ja Re: Ciekawostka z zycia Zydow ...+ 03.03.06, 16:38
        Inne ciekawostki:
        www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/puls/puls/2003.06/1
        www.google.se/search?q=dozywocie+dzieci&hl=en&lr=&rls=GGLD,GGLD:2004-
        46,GGLD:en&start=30&sa=N

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka