warmi2
01.03.06, 08:35
israelnationalnews.com/news.php3?id=99327
Ja sie naprawde dziwie Zydom , ze tyle spokoju i opanowania okazuja ..
PS.
Dla tych ktorzy nie znaja angielskiego ..
Zydzi zlapali 21 letnia Palestynke, ktora wlasnie sie wybierala z 9 kg bomba aby szpital wysadzic. Jej marzeniem bylo zabicie okolo 50 Zydow.
Na wiesc o tym ze ja zlapali matka w telewizji palestynskiej rozpaczala ... ze jej sie nie udalo.
A co najciekawsze ta gowniara byla regularna pacjentka tegoz szpitala w ktorym sie leczyla na oparzenia, ktorych doznala podczas wybuchy gazu w jej domu.
Surrealistyczne.