Dodaj do ulubionych

Egon...jestes?

14.11.01, 03:09
Obserwuj wątek
    • Gość: Egon Re: Egon...jestes? IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 03:21
      _angel_ napisał(a):

      Jestem
      • _angel_ Re: Egon...jestes? 14.11.01, 03:41
        Gość portalu: Egon napisał(a):

        > _angel_ napisał(a):
        >
        > Jestem

        to odpowiedz mi na pytanie w "FLIGHT No. 587"
        • Gość: ethanol Re: Egon...jestes? IP: 151.112.27.* 14.11.01, 03:44
          egon teraz mysli a to troche potrwa, zeby ci odpowiedziec. No i napisanie postu
          tez troche zajmie
          • _angel_ Re: Egon...jestes? 14.11.01, 03:46
            Gość portalu: ethanol napisał(a):

            > egon teraz mysli a to troche potrwa, zeby ci odpowiedziec. No i napisanie postu
            >
            > tez troche zajmie

            ethanol czemu sie tak uczepiles Egona?
          • Gość: Egon Re: Egon...jestes? IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 03:51
            Gość portalu: ethanol napisał(a):

            > egon teraz mysli a to troche potrwa, zeby ci odpowiedziec. No i napisanie postu
            >
            > tez troche zajmie

            ethanol:ostrzegam Cie,zsumuj cyfry czasu napisania Twojego postu !!!
            • _angel_ Egon... 14.11.01, 04:02
              odpowiesz mi czy nie?
              • Gość: Egon Re: Egon... IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 04:04
                _angel_ napisał(a):

                > odpowiesz mi czy nie?

                Odpowiedzialem Ci na watku: Flight No 587
                • Gość: ethanol Re: Egon... IP: 151.112.27.* 14.11.01, 04:07
                  angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie
                  podchodzi do numerologii.
                  Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ????
                  • Gość: Egon Re: Egon... IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 04:11
                    Gość portalu: ethanol napisał(a):

                    > angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie
                    > podchodzi do numerologii.
                    > Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ????

                    Tak ethanol,na powaznie,nie kontruj mnie wiecej,zsumuj cyfry czasu napisania
                    twojego postu do mnie,UWAZAJ NA SIEBIE!!!!
                  • _angel_ Re: Egon... 14.11.01, 04:14
                    Gość portalu: ethanol napisał(a):

                    > angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie
                    > podchodzi do numerologii.
                    > Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ????

                    o! to spoko
                  • Gość: Egon Re: Egon... IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 04:14
                    Gość portalu: ethanol napisał(a):

                    > angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie
                    > podchodzi do numerologii.
                    > Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ????

                    Sprawdz czas mojej ostatniej odpowiedzi dla Ciebie,GOOD BYE,THANK YOU MY JAHWE!!!
                • _angel_ Re: Egon... 14.11.01, 04:15
                  Gość portalu: Egon napisał(a):

                  > _angel_ napisał(a):
                  >
                  > > odpowiesz mi czy nie?
                  >
                  > Odpowiedzialem Ci na watku: Flight No 587

                  dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka