Gość: Egon Re: Egon...jestes? IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 03:21 _angel_ napisał(a): Jestem Odpowiedz Link Zgłoś
_angel_ Re: Egon...jestes? 14.11.01, 03:41 Gość portalu: Egon napisał(a): > _angel_ napisał(a): > > Jestem to odpowiedz mi na pytanie w "FLIGHT No. 587" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ethanol Re: Egon...jestes? IP: 151.112.27.* 14.11.01, 03:44 egon teraz mysli a to troche potrwa, zeby ci odpowiedziec. No i napisanie postu tez troche zajmie Odpowiedz Link Zgłoś
_angel_ Re: Egon...jestes? 14.11.01, 03:46 Gość portalu: ethanol napisał(a): > egon teraz mysli a to troche potrwa, zeby ci odpowiedziec. No i napisanie postu > > tez troche zajmie ethanol czemu sie tak uczepiles Egona? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Egon...jestes? IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 03:51 Gość portalu: ethanol napisał(a): > egon teraz mysli a to troche potrwa, zeby ci odpowiedziec. No i napisanie postu > > tez troche zajmie ethanol:ostrzegam Cie,zsumuj cyfry czasu napisania Twojego postu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Egon... IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 04:04 _angel_ napisał(a): > odpowiesz mi czy nie? Odpowiedzialem Ci na watku: Flight No 587 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ethanol Re: Egon... IP: 151.112.27.* 14.11.01, 04:07 angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie podchodzi do numerologii. Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Egon... IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 04:11 Gość portalu: ethanol napisał(a): > angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie > podchodzi do numerologii. > Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ???? Tak ethanol,na powaznie,nie kontruj mnie wiecej,zsumuj cyfry czasu napisania twojego postu do mnie,UWAZAJ NA SIEBIE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
_angel_ Re: Egon... 14.11.01, 04:14 Gość portalu: ethanol napisał(a): > angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie > podchodzi do numerologii. > Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ???? o! to spoko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Egon... IP: *.proxy.aol.com 14.11.01, 04:14 Gość portalu: ethanol napisał(a): > angel - ok , tak sie troche wyglupiam, bo uwazam ze egon zbyt powaznie > podchodzi do numerologii. > Ty egon z tym numerkami tak na powaznie ???? Sprawdz czas mojej ostatniej odpowiedzi dla Ciebie,GOOD BYE,THANK YOU MY JAHWE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
_angel_ Re: Egon... 14.11.01, 04:15 Gość portalu: Egon napisał(a): > _angel_ napisał(a): > > > odpowiesz mi czy nie? > > Odpowiedzialem Ci na watku: Flight No 587 dzieki Odpowiedz Link Zgłoś