Dodaj do ulubionych

I mld.dolarów za Slobo

IP: 10.130.128.* / *.acn.pl 29.06.01, 15:19
Niedobrze mi sie robi,kiedy po raz kolejny przekonuję się,że siła pieniądza
jest wszechmocna.Sprzedali Milosevica ci,którzy tak niedawno wiwatowali na jego
cześć.
Żal mi Sloba,który zawinił nie mniej niż Clinton,Albright czy Solana.
Ale tych ostatnich zapewne nie ujrzymy w Hadze na ławie oskarżonych??
Obserwuj wątek
    • Gość: Michal Re: I mld.dolarów za Slobo IP: 63.164.131.* 29.06.01, 15:54
      To jest wrecz odrazajace, gdy sie widzi, ze Konstytucja danego kraju jest lamana. W US, gdzy sie cos
      jest niezgodne z Konstytucja, robi sie prawie tragedia narodowa, a kary sa przeogromne. Wiec jak
      nwolywac do demokratycznych przemian w przypadku gdzy lamie sie nadrzedne prawo narodu.
      Odnosnie tych pieniedz, to raczej nie wierze ze beda one przekazana. Slowne zapwnienia czy
      deklaracje prawien nigdy sie nie materializuja w stopniu jaki by obiecywany.
    • Gość: Maverick Re: I mld.dolarów za Slobo a za ile nasi kryminalisci? IP: *.houston-25-30rs.tx.dial-access.att.net 29.06.01, 16:48
      Odstraszy to niepoprawnych socjalistow od knowac, mordow politycznych,
      bratobojczych wojen. Gdyby nasi czerwoni pokojowo nieprzekazali wladzy tez by
      tam siedzieli Jaruzelski, Rakowski i Kiszczak. Kto to wie gdzie wyladuje
      Kwasniewski. I tak wywineli sie od sprawiedliwosci nasi rodowici socjalisci i
      ten potwor z wieloma glowami sie odradza. Strach na to patrzec.
      • Gość: Rysy Kto komu przekazal wladze? IP: *.104.popsite.net 05.05.02, 13:52
        Bulke przez bibulke
        Zoboacz co sie dzieje. Wpolsce byly jekies zmiany?
        ODNOWA to same bZydale. W 2-gim pokoleniu.
    • Gość: Adam K Re: I mld.dolarów za Slobo IP: 217.153.114.* 29.06.01, 17:25
      Jugosławia sie sk..ła. Jedyna ulga jaką teraz czuje to
      tyle, ze my zrobilismy to wczesniej - popierajac
      naloty na Jugosłowian. Teraz przynajmniej nikt z
      nas nie jest bez winy.

      Ale tak naprawde to jestem bardzo smutny. Clinton i
      NATO pokazali, ze to nie oni sa winni wojny i krwi
      przelanej w Kosowie, "To Slobo, zobaczcie, nawet
      wlasny narod go wydal"...
      Duch Jugosławi został złamany i przystapi teraz do
      miedzynarodowej rodziny globalnego rynku zbytu.

      Adam K.
      • Gość: Rysy Re: I mld.dolarów za Slobo IP: *.104.popsite.net 05.05.02, 13:59
        Gość portalu: Adam K napisał(a):

        > Jugosławia sie sk..ła. Jedyna ulga jaką teraz czuje to
        > tyle, ze my zrobilismy to wczesniej - popierajac
        > naloty na Jugosłowian. Teraz przynajmniej nikt z
        > nas nie jest bez winy.
        To moze ty bo ja nie!!!

        Kto jescze nie?
        Napewno nie popierala Samoobrona i Ludzie bliscy LPR


        >
        > Ale tak naprawde to jestem bardzo smutny. Clinton i
        > NATO pokazali, ze to nie oni sa winni wojny i krwi
        > przelanej w Kosowie, "To Slobo, zobaczcie, nawet
        > wlasny narod go wydal"...
        Nie narod tylko Dignic i jego banda w kominiarkach.
        To taka jak bys mial pretensje do Rosjan za zydowska rewolucje
        pazdziernikowa

        > Duch Jugosławi został złamany i przystapi teraz do
        > miedzynarodowej rodziny globalnego rynku zbytu.
        Nie boj sie. Serbowie to Slowianie.
        Pokonali hitlera. pokanaja i globalistow.
        Moze beda wieksze ofiary ale pokonaja!
        >
        > Adam K.

    • border Re: I mld.dolarów za Slobo 05.05.02, 11:40
    • Gość: Rysy To nie wina Serbow Tylko zdrajcow IP: *.104.popsite.net 05.05.02, 13:50
      Porwali Miloszewicza wbrew ich parlamentowi.
      zwykli mali drajcy za niewielkie pieniadze.
      NATo zniszczylo ich na 100E9 dolarow a USSA ofairuja pomoc jugoslawi 10E6
      dolarow. w zamian z wydanie(porwanie) Milosewicza.
      POMOC czaisz?


Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka