Gość: astridn@
IP: 10.130.128.* / *.acn.pl
29.06.01, 15:19
Niedobrze mi sie robi,kiedy po raz kolejny przekonuję się,że siła pieniądza
jest wszechmocna.Sprzedali Milosevica ci,którzy tak niedawno wiwatowali na jego
cześć.
Żal mi Sloba,który zawinił nie mniej niż Clinton,Albright czy Solana.
Ale tych ostatnich zapewne nie ujrzymy w Hadze na ławie oskarżonych??