Dodaj do ulubionych

SP Dembowskiego 9

18.02.09, 13:22
Czy ktoś z Was mógłby się podzielić opinią na temat tej szkoły?
Będę bardzo wdzięczna!
Pozdr.
Lidka
Obserwuj wątek
    • Gość: darek Re: SP Dembowskiego 9 IP: *.chello.pl 30.03.09, 14:45
      Również chcę posłać swojego syna do tej szkoły,lecz nie wiem czy jest warto.Opinia tej szkoły nie jest najlepsza. Z tego co wiem to zmienił się dyrektor. Też chciałbym poznać opinie innych na ten temat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka