lidia.d 18.02.09, 13:22 Czy ktoś z Was mógłby się podzielić opinią na temat tej szkoły? Będę bardzo wdzięczna! Pozdr. Lidka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: darek Re: SP Dembowskiego 9 IP: *.chello.pl 30.03.09, 14:45 Również chcę posłać swojego syna do tej szkoły,lecz nie wiem czy jest warto.Opinia tej szkoły nie jest najlepsza. Z tego co wiem to zmienił się dyrektor. Też chciałbym poznać opinie innych na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś