Dodaj do ulubionych

KTM LC4 600 `94

26.04.04, 00:03
cześć
szukam osób, które znają ten motorek. Potrzebuję dowiedzieć się kilku
informacji na jego temat. Od kilku dni jestem posiadaczem tego sprzętu i
chciałbym się dowiedzieć o nim czegoś więcej.

piszcie co wiecie

z góry wielkie dzięki

Obserwuj wątek
    • steffa Re: KTM LC4 600 `94 28.04.04, 01:35
      A co konkretnie chciałbyś wiedzieć?
      • off-road Re: KTM LC4 600 `94 29.04.04, 00:13
        czesc

        mam pytanie odnosnie obsługi tego sprzetu, jak dokladnie wygląda u ciebie
        proces rozruchu, czy po pierwszym kopnięciu na ssaniu wkręca się na wysokie
        obroty i na jaki czas. Ile go trzymasz na ssaniu, czy zdażały ci się przypadki
        zalania świecy przy rozruchu?

        pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka