IP: 5.3.1R* / 195.75.14.* 20.08.04, 15:04
polećcie mi jakie rękawice kupić na turystyka tak do 170 zeta! żeby były
wodoodporne ale i przewiewne i solidne. jakiej firmy? może jakieś sklepy
sprawdzone w warszawie znacie? i nie piszcie żebym poszukał w starszych
postach bo nic w nich nie ma konkretnego na ten temat.
dzięki i pozdrawiam ;)
Obserwuj wątek
    • fidorek1 Re: rękawice 20.08.04, 19:27
      Ja jeżdżę w rękawicach z TARBORU za 80 zł. Są całkiem spoko. Mogę Ci podesłać
      katalog, podaj tylko adres E-mail. To firma z Lublina, i realizują zamówienia
      pocztą. Ale praecież lepiej jest przymiwrzyć.
      • Gość: nico Re: rękawice IP: *.kl.amwaw.edu.pl 21.08.04, 02:45
        a mi podeślesz? nico72@op.pl
    • Gość: sly11 Re: rękawice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.04, 10:13
      wyskocz na jakąkolwiek motogiełdę(najbliższa w łodzi)tam poprzebierasz jak w
      ulęgałkach.ja kupiłem od kolesia co to az z grejt brytana ściąga,za śmieszne 2
      stówki jest karbon kewlar ,wywietrzniki,za porównywalne w sklepie trzeba by ze
      4 zapłacić.
    • Gość: wizard Re: rękawice IP: *.elartnet.pl / *.elart.com.pl 21.08.04, 12:36
      chyba poczekam do motobazara w wawce ;) dzięki za rady. narazie się wstrzymam i
      pośmigam w jakichś zimowych materiałowych ;p
      dzięki i pozdr.
    • hun_xtz660 Re: rękawice 23.08.04, 10:25
      Ja kupilem lapki dla siebie na otwarciu sezonu w W-wce (2002r 160 zl). Nia
      pamiętam nazwy firmy ale ważne że mają ochraniacze na kostki, mają pasek
      sciągający w nadgarstku i mankiety zapinane na rzepy (ściśle przylegaja do ręki
      i rękawa kurtki) i mają naszyte wycieraczki do kasku ( pasek zamszu naszyty na
      palec wskazujący- super sprawa na deszcz ).Pozdr.
    • Gość: gość Re: rękawice IP: 212.160.99.* 23.08.04, 16:04
      możew sz tanio kupić w takim małym sklepiku na ulicy wiertniczej numer chyba
      61jak się jedzie na Konstancin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka