ko1w 06.03.05, 13:15 Musze zmienic olej w moim nowym motorku cbr900 95 rok!!! Jezdzile mwczesniej cbr600f2 i latalem na aralu polsyntetyku i chce taki sam olej zalac do bladego!!! czy to jest dobra decyzja czy proponujecie cos innego??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pawel.boruta Re: OLEJ W FIREBLADE 06.03.05, 14:21 Półsyntetyk będzie OK, moto nie najnowsze, pewnie nawet nie wiadomo co było stosowane wcześniej. Co do firmy - wybór należy do Ciebie, może być Aral, najbardziej dostępny jest Motul i Castrol, ceny też porównywalne. Pozdro, Pawel Odpowiedz Link Zgłoś
ko1w Re: OLEJ W FIREBLADE 06.03.05, 15:07 A mam pytanko jeszcze ile wchodzi do firebladego oleju ??? Odpowiedz Link Zgłoś
ko1w Re: OLEJ W FIREBLADE 06.03.05, 21:29 Na tym forum chyba malo osob wie cos o Firebladym!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hun660 Re: OLEJ W FIREBLADE IP: 212.69.75.* 07.03.05, 14:13 do baku pewnie z 19 l. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hesus Re: OLEJ W FIREBLADE IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 07.03.05, 14:47 hej ko1w odczułes różnicę po zmianie moto? czy spodziewałes sie czegoś więcej po dziewiećsetce Odpowiedz Link Zgłoś
ko1w Re: OLEJ W FIREBLADE 07.03.05, 16:46 szczerze to nie przejechalem Firebladym ani kilometra bo ciagle lezy snieg :-( jak sniegi zejda bede mogl cos powiedziec!!! Odpowiedz Link Zgłoś
patmate Re: OLEJ W FIREBLADE 07.03.05, 18:48 Aral wycofany został w Polsce (patrz po stacjach), zastąpił go BP, który należy do tej samej grupy kapitałowej. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś