Dodaj do ulubionych

OLEJ W FIREBLADE

06.03.05, 13:15
Musze zmienic olej w moim nowym motorku cbr900 95 rok!!! Jezdzile mwczesniej
cbr600f2 i latalem na aralu polsyntetyku i chce taki sam olej zalac do
bladego!!! czy to jest dobra decyzja czy proponujecie cos innego???
Obserwuj wątek
    • pawel.boruta Re: OLEJ W FIREBLADE 06.03.05, 14:21
      Półsyntetyk będzie OK, moto nie najnowsze, pewnie nawet nie wiadomo co było
      stosowane wcześniej. Co do firmy - wybór należy do Ciebie, może być Aral,
      najbardziej dostępny jest Motul i Castrol, ceny też porównywalne.

      Pozdro, Pawel
    • ko1w Re: OLEJ W FIREBLADE 06.03.05, 15:07
      A mam pytanko jeszcze ile wchodzi do firebladego oleju ???
      • ko1w Re: OLEJ W FIREBLADE 06.03.05, 21:29
        Na tym forum chyba malo osob wie cos o Firebladym!!!
      • pawel.boruta Re: OLEJ W FIREBLADE 06.03.05, 22:05
        Wchodzi 3,6 litra oleju.

      • Gość: hun660 Re: OLEJ W FIREBLADE IP: 212.69.75.* 07.03.05, 14:13
        do baku pewnie z 19 l.
    • Gość: hesus Re: OLEJ W FIREBLADE IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 07.03.05, 14:47
      hej ko1w odczułes różnicę po zmianie moto? czy spodziewałes sie czegoś więcej
      po dziewiećsetce
      • ko1w Re: OLEJ W FIREBLADE 07.03.05, 16:46
        szczerze to nie przejechalem Firebladym ani kilometra bo ciagle lezy snieg :-(
        jak sniegi zejda bede mogl cos powiedziec!!!
        • patmate Re: OLEJ W FIREBLADE 07.03.05, 18:48
          Aral wycofany został w Polsce (patrz po stacjach), zastąpił go BP, który
          należy do tej samej grupy kapitałowej.
          Pzdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka