netka251 15.09.05, 13:52 Witam, aby dzień był milszy przesyłam Wam linka... rozpiętość modeli jest duża więc myślę, że każdy znajdzie cos dla siebie, Miłego dnia www.bikes.cz/fotosoutez/vysledky.asp Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: carina Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.crowley.pl 15.09.05, 13:54 a dla motocyklistek? Motury ok ale na cycki to się napatrze codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
netka251 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 13:55 Witaj Carina:) dlatego napisałam dla motocyklistów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carina Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.crowley.pl 15.09.05, 13:58 tyle zrozumiałam, dlatego nie oglądam. pytam tylko, czy masz też coś dla motocyklistek ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
netka251 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 14:04 No cholera nie:(, ale może chłopaki z forum się postarają i stworzą taką galeryje?? hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reggie Re: stare te foty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 15:19 Upijemy chłoapkow i same zrobimy galerie ...:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: stare te foty 15.09.05, 15:20 to będzie trochę perwersja... z ich urodą... Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: stare te foty 15.09.05, 15:20 cieniu sie pewnie bedzie chciał zgłosic nawet bez upijania :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brembo do saracen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 15:37 nie wiem czy zauważyłeś, ale wdałeś sie w damską podagawędke :) hihihiihh Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:38 aaaaa bo mnie foty zmylilyyyyy :P:P:P Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:40 ale wioche chopie robisz. spadaj stąd, bo koledzy Cię nie będą akceptowali i wyłączą Cię z tego gejowskiego motocyklowego środowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:41 ee - w sumie to wole zeby mnie kolezanki akceptowały :P a do "srodowiska" ja nigdy nie nalezałem i chyba raczej nalezał nie bede :D Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:45 wazeliniarz i podrywacz. dupowłaz i lizodup. i podrywacz. tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:48 carina79 napisała: > wazeliniarz i podrywacz. dupowłaz i lizodup. i podrywacz. tyle. tzn ze co ?? Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:54 to znaczy, że sie powtarzam, bo mam sklerozę. Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 15:55 aha - rozumiem - pewnie dlatego ze cie nikt dawno nie wydymał :P Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: do saracen 15.09.05, 15:58 jakbys zgadł. ale kto by chciał taką zdzirę dymać. próbowałam nawet dopłacać do interesu, ale odważnych brak. pozostaję wierna wiertarce z udarem. Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 16:00 hmm , a mnie sie wydaje ze to jednak przez tego twojego penisa ... Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 16:04 ZGADZA SIE - I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D o dzizas - jak sie wqrwisz to potrafisz niezłego kwiatka zasadzic :P Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: do saracen 15.09.05, 16:13 > o dzizas - jak sie wqrwisz to potrafisz niezłego kwiatka zasadzic :P ale ktoś napisał, że ten kwiatek rośnie w srodku krowiego łajna. dobre nie? Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: do saracen 15.09.05, 16:15 a ja i tak wiem ze w gruncie rzeczy jestes sympatyczna, wrazliwą , uczynną, miłą dziewczynką z warkoczykami ... :D Odpowiedz Link Zgłoś
cien1100 Re: stare te foty 15.09.05, 15:41 Hej,dlaczego mam się niby zgłosić? Tylko dlatego ,że jestem piękny i mam wspaniałe mięśnie? I to jeszcze bez upijania, też bym chciał coś z tego mieć:D Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: stare te foty 15.09.05, 15:44 zapomniałeś jeszcze o dorodnym "sprzęcie" Odpowiedz Link Zgłoś
gixera Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 16:13 zastanawiam sie tylko jaka role odgrywaja tam motocykle? Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 16:18 podstawki pod pośladki Odpowiedz Link Zgłoś
cien1100 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 15.09.05, 16:19 Zawsze tylko przy tej rurce, dla odmiany motocykl:) Odpowiedz Link Zgłoś
fast_eddy Bardzo ładne niektóre modele... 15.09.05, 17:38 Zawsze zazdrościłem Czechom ich podejścia do motoryzacji. Muszę zrobić podobną sesję ze swoim sprzętem... f_e Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawnik Re: Bardzo ładne niektóre modele... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:50 Upijemy chłoapkow i same zrobimy galerie ...:D:D:D ========== to moze krok zrobcie duuuuuzy krok do przodu i zrobcie galerie fetorsów hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 10:32 dla mnie zadnej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy.uk Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.cable.ubr03.craw.blueyonder.co.uk 15.09.05, 22:55 no niezłe, zwłaszcza ta spędza mi sen z powiek... www.bikes.cz/fotosoutez/foto/40/foto.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
miitch Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 00:19 ma w pyte kozaki :D Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 06:37 moim skromnym zdaniem to zdjęcie jest najlepsze :) www.bikes.cz/fotosoutez/foto/11/foto.jpg motocykl nie jest "niczym" :) przesłonięty, a poza modelki stała się dla mnie i Sety (mojej koleżanki klubowej) pewnego rodzaju wyzwaniem... postanowiłyśmy wspólnie i w porozumieniu wykonać ten element akrobatyczny, a w przypadku sukcesu pójść dalej i sprawdzić czy w zbliżonej pozycji da się motocykl poprowadzić <lol> ... trenować będziemy w ubraniach i na dopalaczu z domowego wina porzeczkowego (są to środki łagodzące skutki ewentualnych upadków) - Goha Odpowiedz Link Zgłoś
cien1100 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 10:04 A mi najbardziej podoba się to: www.bikes.cz/fotosoutez/foto/101/foto.jpg chyba najbardziej artystyczne zdjęcie w tej galerii. Odpowiedz Link Zgłoś
seta-stefan Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 11:09 mamo, mam nadzieję że tego nie czytasz :P Odpowiedz Link Zgłoś
mama_sety CZYTAM CZYTAM !!! 16.09.05, 11:18 Do nauki a nie świnstwa mi tu jakies ogladac w tych internetach !!! Ja ci dam!!! Qrde mele bele !!! Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 10:33 o boze :)) to pewnie jakas niemka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario29 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.bphpbk.pl 16.09.05, 13:16 W charakterze anegdotki... Moja druga połowa (jedząca motocyklem a jak ;) jak jej pokazalem te zdjecia to powiedziala ze to chyba wlasnie dla MOTOCYKLISTEK. a ja zapytalem dlaczego ? Ano dlatego ze jak sie patrzy na te zloty to sami faceci w skórach - MUSI to geje czy jak ;) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) 16.09.05, 13:35 :D no to pięknie zostaliśmy podsumowani (bez względu na płeć) ...pozdrowienia dla zony Mario :) Goha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario29 Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.bphpbk.pl 16.09.05, 14:29 goha66 napisała: > :D no to pięknie zostaliśmy podsumowani (bez względu na płeć) ...pozdrowienia > dla zony Mario :) Goha Obiecuje ze przekazę ;) Ona zawsze sie tak cieszy ze sa jeszcze inne kobiety na motorach - ciekawe dlaczego ? hihihi;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzawy rzawy na prezydenta IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 16.09.05, 17:02 Netka251 ty wiesz jak rozlać miód na serce mężczyzny (nie chodzi mi o te foty bo dziewczyny na nich są paskudne).Nie mogę sobie wybaczyć że zaraz na twoim wejściu źle cię potraktowałem.Twoje póżniejsze posty udowadniają że prawdziwe kobiety jeszcze nie wyginęły.(Goha66 preferuję młodsze laski ale ostatnie zdanie dotyczy także ciebie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Coś dla WSZYSTKICH motocyklistów:) IP: *.autocom.pl 19.09.05, 16:16 mmm Odpowiedz Link Zgłoś