Dodaj do ulubionych

ceny wachy

01.11.05, 15:40
stał się chyba cud, w tym tygodniu cena pb95 obniżyła się na 4.03, jak tak
dalej pójdzie to instalacja LPG stanie się nieopłacalna
Obserwuj wątek
    • Gość: Lysout Re: ceny wachy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 16:05
      bartekexc napisał:
      > stał się chyba cud, w tym tygodniu cena pb95 obniżyła się na 4.03, jak tak
      > dalej pójdzie to instalacja LPG stanie się nieopłacalna

      Jasne - nieopłacalne będzie jeździć na paliwie które dalej kosztuje okolice
      połowy ceny beny. A instalacja zwraca się i tak po 10-15 tysiącach km, więc kto
      odpowiednio wcześnie założył gaz ten i tak jeździ taniej i ekologiczniej, i cały
      interes już zdążył mu się zwrócić. A z paliwem jak jest każdy wie - cena spada i
      nagle rosnie do niewiadomo jakich kwot, a i tak w końcu wyrówna się z ceną
      europejską czyli ~ 1,3 E
    • edwin.sk Re: ceny wachy 01.11.05, 18:01
      zminiejszona ilość motocykli na drogach to i się zlitowali:P
      niedługo wogóle nie bedzi eopłacało sie jeździć puszkami...przeczytacjie ten artykuł... www.motofakty.pl/artykul/olej_napedowy_drozszy_od_benzyny.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka