bartekexc 01.11.05, 15:40 stał się chyba cud, w tym tygodniu cena pb95 obniżyła się na 4.03, jak tak dalej pójdzie to instalacja LPG stanie się nieopłacalna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Lysout Re: ceny wachy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.05, 16:05 bartekexc napisał: > stał się chyba cud, w tym tygodniu cena pb95 obniżyła się na 4.03, jak tak > dalej pójdzie to instalacja LPG stanie się nieopłacalna Jasne - nieopłacalne będzie jeździć na paliwie które dalej kosztuje okolice połowy ceny beny. A instalacja zwraca się i tak po 10-15 tysiącach km, więc kto odpowiednio wcześnie założył gaz ten i tak jeździ taniej i ekologiczniej, i cały interes już zdążył mu się zwrócić. A z paliwem jak jest każdy wie - cena spada i nagle rosnie do niewiadomo jakich kwot, a i tak w końcu wyrówna się z ceną europejską czyli ~ 1,3 E Odpowiedz Link Zgłoś
edwin.sk Re: ceny wachy 01.11.05, 18:01 zminiejszona ilość motocykli na drogach to i się zlitowali:P niedługo wogóle nie bedzi eopłacało sie jeździć puszkami...przeczytacjie ten artykuł... www.motofakty.pl/artykul/olej_napedowy_drozszy_od_benzyny.html Odpowiedz Link Zgłoś