Gość: lukasz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.05, 19:14 auto.gazeta.pl/wysokieobroty/1,49502,2996794.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: NYorker perelka IP: *.kondylis.com 02.11.05, 19:20 "z enduro wyrosłem" to najglupsze oswiadczenie, jakie dotad moglem przeczytac na stronach gazety. nawet posty cariny i jej podobnych bledna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: perelka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.05, 20:51 hehe wlasnie nie wiem o co mu chodzi z tym ze wyrysl z enduro bo przeciez enduro nie moze sie znudzic a jesli ma za male moto to mozna kupic wieksze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Potas Re: perelka IP: 195.128.228.* 03.11.05, 09:29 Znudzić to się nie moze, ale w pewnym wieku to może być trudno zadrzeć wysoko nogę, zeby okraczyć takie moto. Ja jeszcze okraczam Afrykę, ale tak na wszelki wypadek szykuję na stare lata Indiana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yamaszek Re: perelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:33 to dla tego stare pryki [bez obrazy] jezdza cruserami i copperami...chociaz ostatnio do mojego slonu yamahy przyjechalo kilku dziadkow po 60, 70 lat z niemiec na supersportach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Potas Re: perelka IP: 195.128.228.* 03.11.05, 11:11 Nie kolego! Stare motocyklowe pryki to jeżdżą na turystykach, albo klasykach, czyli maszynach które mają dobre własności trakcyjne. A jak za młodu napatrzysz się na coś co wogóle nie nadaje się do jazdy, czyli choppery (a i cruisery trochę też) to tak zostanie ci na starość ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NYorker Re: perelka IP: *.nycmny.east.verizon.net 03.11.05, 13:52 w polsce w ogole malo dojrzalych ludzi jezdzi, bo i zajecie dosc nowe. poza tym, motocykl to zwykle pojazd zupelnie niepraktyczny, a z wiekiem ludzie obrastaja rozsadkiem. na zachodzie jest odwrotnie. na bezsensowny zakup pozwalaja sobie ci, ktorzy zycie juz z dawna maja ulozone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kura_maruda Re: perelka IP: *.aster.pl 03.11.05, 01:15 karina to fajna dziewczyna bo: nie lubi przystojniaczkow z nowojorskich centralnych parkowych krzaczkow,nosi stringi (albo i nie nosi ) i MA JAJA a to dla mnie jako kury jest bardzo wazne :-) Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: perelka 03.11.05, 08:55 dziękuję Ci Kuro! tylko nie wiem jakich nowojorskich przystojniaczków miałaś na myśli, bo ja znam tylko jednego, ale o raczej o zacięciu neandertalskim. chociaż ma chłopak gadane, trzeba przyznać, oświeć go może tylko, ze z taką gadką do końca życia będzie żył w celibacie i dziewczyny (tym bardziej z JAJAMI) nie znajdzie - a zachowuje się jakby usilnie szukał... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yamaszek Re: perelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 08:58 nono...widze ze panie przeciw njujorkerow sa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yamaszek Re: perelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:00 Wiesz co nju jorker!! ja tez wyrastam na enduro!! to najlepsza szkola na początek, bloto i piach... a nie tylko przyczepny aswalt... Odpowiedz Link Zgłoś
carina79 Re: perelka 03.11.05, 09:01 ja mam DRa, ale i tak nikt mi nie uwierzy... z tego sie nie wyrasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yamaszek Re: perelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:04 ehe...u mnie nastepne tez bedzie enduro.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yamaszek Re: perelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:06 a ja DT z uralem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yamaszek Re: perelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:11 mowa... u nas mowi sie na to "ku.. z wózkem" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NYorker Re: perelka IP: *.nycmny.east.verizon.net 03.11.05, 13:52 mi tego nie musisz tlumaczyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yamaszek Re: <a href="<a href="http://auto.gazeta.pl/wysokieobr" target IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.05, 09:34 a moj stary rozglada sie powoli za diversion albo tenere Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziemovit Re: <a href="<a href="<a href="http://auto.gazeta." target IP: *.chopin.edu.pl 03.11.05, 17:36 a dla mnie ten moto ani ładny ani jakiś piękny ani osiągów nie ma - robi za to wrażenie wygodnego. No ale wygodnie też jest np.w Volvo Odpowiedz Link Zgłoś