Dodaj do ulubionych

cross - gdzie mozna sprobowac w wawie

IP: 217.153.45.* 05.11.08, 13:26
Witam, gdzie w wawie lub okolicach znajde szkole crossa (o ile w ogole sa
takie..)? Chcialbym sprobowac przygody terenowej, mam zerowe doswiadczenia z
tym, a zanim zainwestuje w sprzet chcialbym sprawdzic co i jak i czy to w
ogole jest dla mnie...

Moze znacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Potas Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie IP: *.stacje.agora.pl 05.11.08, 13:29
      Moze nie w samej Warszawie, ale w Łomiankach T@T ma takie krosowisko
      i wydaje mi się, ze tam można się pouczyć.
      • Gość: woo Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 14:01
        zadzwoń wcześniej aby się umówić www.tnt-motocross.pl/kontakt/

        ale jeśli nie masz doświatczenia to
        www.sarbo.pl/sub.php?www=enduro
      • foamclene Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie 05.11.08, 23:33
        tor w lomiankach nie nalezy do najlatwoejszych chyba
        bardzo techniczny jest ;) i poczatkujacego chyba moze zniechecic :)

    • foamclene Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie 05.11.08, 23:40
      chodzi Ci o jady probne motocyklami?
      najlepiej byloby na dniach otwartych konkretnej marki
      kurowski w zeszlym roku zorganizowal testowanie nowych maszyn KTMa np
      na stworzonym do tego celu mini torze w nadarzynie

      szukaj info o takich imprezach
      (na basce 3fun czasami organizuje takie jazdy testowe)

      wiem ze honda wyszomisrki dawala do testowania corssy hondy nie wiem
      czy wlasciciel nie udostepnial wlasnych motocykli do testow

      jesli chodzi o nauke to moze promotor polecam :) bo fajne z nich
      ludziska (ale tam zeby sie uczyc musisz miec chyba wlasny motocykl)

      napisz skad jestes dokladnie?

      • foamclene Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie 05.11.08, 23:49
        11 lisatopada w sochaczewie (ok 60 km od warszawy ladny dojazd) na
        torze nad bzura sa zawody motocrossowe
        jak chcesz zobaczyc czym to pachnie :) to przyjedzi koniecznie
        od 10 terningi o 12 pierwszy bieg zawodow
        beda jechali zawodnicy i amatorzy w tzrech grupach zaawanswoania
        bedziesz mogl poogladac najrozniejsze maszyny :) i zobaczyc jak sie
        sprawdzaja na torze
        pewnie beda kedzierscy wiec bedzie na co popatzrec :D



        • Gość: marcello Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie IP: 88.220.33.* 06.11.08, 15:14
          czesc, dzieki za info :)

          Raczej nie chodzilo mi o jazdy testowe (choc w przypadku decyzji o zakupie to na
          pewno dobry pomysl), bardziej myslalem o sprobowaniu jazdy w terenie. Napisalem
          w tytule cross, ale pewnie poczatek na enduro tez bedzie dobry. Jezdze od lat
          ale nigdy nie mialem okazji sprobowac terenu.

          Promotor to faktycznie fajni goscie, moze jest to jakis pomysl. Dzieki za
          podsuniecie tej opcji :)

          Jestem z wawy, z Grochowa.

          • Gość: woo Re: wr250f IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.08, 16:11
            Witam mam takie pytanie dotyczące wr250f 2006 zakupiona w usa ale
            bez kitu homologacyjnego, czy po sprowadzeniu i zrobieniu przeglądu
            będzie problem z zarejestrowaniem ,sprzedawca twierdzi że nie,dzięki
            za odpowiedz
            • Gość: Akira 77 Re: wr250f IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.08, 10:22
              Sprzedający wciśnie Ci każdy kit byle sprzedać maszynę.
              Uważaj z tą rejestracją bo jeśli moto nie było wcześniej rejestrowane za granicą
              to może być problem u nas w kraju. Sprawa się rozbija o normę emisji gazów
              wydechowych Euro 3 która weszła w życie w tym roku.

              Wiosną dowiadywałem się o możliwość zarejestrowania DRZ 400 która miała brief
              (karta pojazdu niemiecka) ale nigdy nie była w Niemczech rejestrowana. Okazało
              się że jest to niemożliwe w Polsce - wymagana była pierwsza rejestracja za granicą.

              W takiej sytuacji proponuję zasięgnąć języka w urzędzie komunikacji ale czarno
              to widzę. Poza tym kto w USA słyszał o normie Euro 3 ;-)

              pozdrawiam
            • foamclene Re: wr250f 13.11.08, 09:52
              jak szukasz wr-ki napisz na priva
              kumple sprzedaje (zarejestrowana)

    • foamclene Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie 06.11.08, 21:44
      www.zumi.pl/namapie.html?&loc=warszawa&Submit=Szukaj&long=21.0814274&lat=52.2988116&type=2&sca
      le=2
      • Gość: marcello Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie IP: 88.220.33.* 07.11.08, 09:42
        link do centrum wawy? :)
        • foamclene Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie 08.11.08, 21:30
          mialo byc pod ikee na targowku ;)
          jak obejrzyss okolice m1 marki na mapie satelistarnej zoabczysz
          piasczysty tor po jednej stronie i waska sciezke przejazdowa po
          drugiej
          w lomankach kawalek dalej za torem motocrossowym jesttez sciezka po
          lasku :) dzis sie dopatrzylam
          • Gość: marcello Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie IP: 88.220.33.* 12.11.08, 13:22
            Hej, no wiem o tym torze pod Ikea :) slychac ich z daleka, ale nie mialem czasu
            podjechac. To jakis 'dziki' tor czy klub?

            Robie rozeznanie, ale wszedzie slysze ze zaczac mozna ale trzeba miec wlasny
            sprzet... a ja chcialem zrobic odwrotnie :)
            • foamclene Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie 13.11.08, 09:49
              no dobrze, ale na czym chcesz jechac?
              chodzi Ci o to zeby ktos udostepnil Ci swoj motocykl?
              jesli tak to masz marne szanse nie bedac dlugonoga blondynka :)
              napisz Ty dokladnie co Ci biega
              • Gość: marcello Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie IP: 88.220.33.* 13.11.08, 14:21
                no tak, dlugonoga blondynka raczej nie jestem :) jezdze na moto juz kilka
                dobrych lat, ale to 100% asfaltowe doswiadczenia. od ponad roku coraz bardziej
                kreci mnie teren (chyba bardziej enduro w sumie niz cross) i supermoto, ale z
                braku kumpli w tej tematyce pomyslalem, ze moze sa miejsca gdzie mozna sie
                techniki nauczyc, cos jak szkola jazdy na kat.A :) tylko ze w terenie, czyli
                idziesz, bulisz za kilka godzin i trenujesz. Ale skoro bez wlasnego sprzetu nie
                da rady, widze ze bedzie to musialo poczekac. Mysle tez o supermoto jako
                idealnej opcji do miasta, wiec jakies doswiadczenie terenowe moze sie przydac.
                • Gość: R. Re: cross - gdzie mozna sprobowac w wawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.08, 08:57
                  www.sarbo.pl/sub.php?www=motocykle
                  Pytaj o tor enduro. Nie ma tam maszyn wyczynowych ale możesz spróbować na torze,
                  pod okiem kogoś kto wie jak sie wdrapać takie moto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka