Gość: wwwww
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.06.04, 17:05
teatry w w-wa w minionym sezonie zagraly ponad 5100 spektakli.najwiece w
sezonie zagral powszechny 457,potem jest narodowy ok.360.skandalicznie malo,a
jednoczesnie najmniej opera 175 spektakli.najwiecej premier mial
t.rozmaitosci 11,nastepnie narodowy 9.najwiecej razy jednego tytulu w 2003/04
zagrano koty-120,potem namietna kobieta 98 razy.dalej jest testosteron i
kolacja dla glupca.ciekawostka jest,ze najwiecej spektakli teatry graja w
stczniu.polczylem tez,ze najbardziej zapracowanymi aktorami bylia.zielinski-
204 spektakle,nastepnie w.malajkat(ok.180) i k.janda(bralem pod uwage
macierzyste sceny i gosc teatry w-wa,wyjazdy).na podstawie prywatnych
wyliczen.