Gość: Madzia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.10.05, 11:37
Czy publiczne pieniądze powinny iść na teatr?!... Dlaczego??
Prosze o rozne wypowiedzi..ale sensowne;) Potrzebuje ich do projektu;)Na
koncu prosze o podpis imieniem(nazwiskiem moze byc takze), czym sie zajmujecie
(student, kierownik..) i wiek... Bede bardzo wdzieczna!!POZDRAWIAM:)