lukasz.1978 25.05.11, 14:10 Niestety, ale brak przejść naziemnych w centrum Warszawy skłania wielu ludzi do nielegalnego przekraczania ulic, gdy nie chca biegać po podziemiach. "Zebry" powinny powstać tam jak najszybciej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: x Re: Wypadek w centrum: mężczyzna wpadł pod tramwa IP: 217.33.154.* 25.05.11, 14:30 > Niestety, ale brak przejść naziemnych w centrum Warszawy skłania wielu ludzi do > nielegalnego przekraczania ulic, gdy nie chca biegać po podziemiach. i takie są skutki debilizmu pt. "a skrócę sobie drogę" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Niektórzy łażą, gdzie popadnie! IP: *.home.aster.pl 25.05.11, 14:40 Wyznaczanie zebr w każdym miejscu, gdzie komuś zechce się przeleźć przez jezdnię czy tory to idiotyzm! I nie ma co się tłumaczyć, że przejście jest zbyt daleko, bo zawsze się znajdzie ktoś, komu nie będzie się chciało przejść kilkudziesięciu metrów. Poza tym, jak w takiej sytuacji określić odpowiednią odległość pomiędzy przejściami? Na 100 metrów? Na 50 metrów? Czy może 20? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Napływ IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.11, 14:46 To na pewno ktoś z napływu. Wpadają tacy nagle do stolicy i nie wiedzą jak w ogóle przejść przez to rondo w centrum miasta! Popatrzcie na rondo dmowskiego, notorycznie pełno tam wsioków, ktorzy pod okiem kamer w godzinach szczytu chcą przebiegać przez tory. To nie są warszawiacy którym odbiło. To napływ nie mający pojęcia co to są przejścia podziemne i do czego służą. Nie żal mi takich debili, sami sobie gotują wypadki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Srapływ IP: 217.33.154.* 25.05.11, 15:09 A ty co, ludziom w dowody zaglądasz, że taki zorientowany jesteś, kto przebiega przez ulicę, czy tylko kompleksy leczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: Srapływ IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.11, 18:05 Rozumiem, że masz wiejskie pochodzenie ale już się połapałeś w poruszaniu się po Warszawie. Naucz też swoich kompanów, co tu przyjeżdżają to będzie mniej wypadków. Nie wydaje mi się, by osoby na stale mieszkające w Warszawie odwalały takie akcje, jak próba przejścia przez tory pod Rotundą, wszyscy którzy są stąd, wiedzą gdzie prowadzą przejścia podziemnie i jak z nich korzystać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Srapływ IP: 217.33.154.* 26.05.11, 16:04 > Rozumiem, że masz wiejskie pochodzenie No właśnie NIE ROZUMIESZ, buraku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiaczek Wypadek w centrum: mężczyzna wpadł pod tramwaj IP: 178.73.48.* 25.05.11, 14:57 kiedy zwracam ludziom uwage - gdzie idzesz czerwone! zawsze jest odpowiedź - przeciez nic nie jedzie! Zdążę - albo od starej baby (zapewne mistrzyni w biegu na 60 z roku 1915" - a pan to taki zawsze akuratny co! Przykro mi ale nie mogę sie zbyć na empatię. Sami sobie winni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Wypadek w centrum: mężczyzna wpadł pod tramwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 16:37 Niestety Misiaczku, potwierdzam Twoje obserwacje. Do niektorych ludzi nie dociera kaliber ich gluopoty. Odpowiedz Link Zgłoś
krolowa-mroku Re: Wypadek w centrum: mężczyzna wpadł pod tramwa 25.05.11, 19:10 Dać im Nagrodę Darwina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek226315 Re: Wypadek w centrum: mężczyzna wpadł pod tramwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 17:29 bredisz lukaszu gdyby przejscia byly co 10m to i tak ktos sie znajdzie kto bedzie sie spieszyl. Nie zal mi talkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty I znowu nadmierna prędkość IP: 2.102.129.* 25.05.11, 19:37 Przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. W tym miejscu powinno się ograniczyć prędkość tramwajów do 20km/h i ustawić fotoradar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek226315 Re: I znowu nadmierna prędkość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.11, 08:45 Anty i co myslisz,ze jakby tramwaj jechal 10km/h to by ludzie nie przechodzili w miejscach niedozwo.lonych. O swieta naiwnosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: I znowu nadmierna prędkość IP: 217.33.154.* 26.05.11, 16:05 Ironia trudne słowo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc jak strażnicy podtrzymywali funkcje życiowe? IP: *.acn.waw.pl 25.05.11, 23:00 Odpowiedz Link Zgłoś
todeskult Re: Wypadek w centrum: mężczyzna wpadł pod tramwa 26.05.11, 01:01 Przecież na Dmowskiego nie ma przejść pod ziemią... Odpowiedz Link Zgłoś