morgan 12.11.12, 11:37 Witam, czy ktoś mógłby polecić niedrogą restaurację na przyjęcie komunijne w maju? ok. 20 osób. Najchętniej z ogródkiem, okolice Arkadii, czyli centrum, Żoliborz, Wola, Bemowo. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BUC Re: Restauracja na Komunię 12 maja IP: *.itsa.net.pl 12.11.12, 13:23 ja na Twoim miejscu zrobilbym popijawe tam, gdzie robiles przyjecie weselne. Albo tam, gdzie lubisz z zona chodzic do knajpy. Skoro mieszkasz w Warszawie to chyba znasz jakies lokale? Zawsze mozesz zrobic popijawe w miejscowosci, z ktorej przyjechales. Odpowiedz Link Zgłoś
5jagodka1990 Re: Restauracja na Komunię 12 maja 08.02.13, 14:55 Polecam piękną Restaurację w Klubie Sosnowym w Warszawie ul. Trakt Lubelski 40 A Bylam tam na komunii jako uczestnik przyjecia, bylo bardzo fajnie, piekny, zielony teren, dla dzieci dmuchance i duzo atrakcji. Kuchnia przepyszna i duzo, bo wszystko bylo w bufecie, polecam ta forme bo sie sprawdza nie trzeba wybierac. Bardzo ladny obiekt, polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
1-buc Bezmyślny SPAM 08.02.13, 17:41 Dzis sie na SPAMIE skupilas? Wszędzie reklamujesz ten sam lokal. Trakt Lubelski? To na Żoliborzu? Na Bemowie? Bezmyślny SPAM Link do SPAMU Odpowiedz Link Zgłoś
teodor03 Re: Restauracja na Komunię 12 maja 18.02.13, 13:26 polecam nową restaurację Sauté na warszawskim Ursynowie na Lanciego. Bardzo fajne eleganckie miejsce. I super kuchnia. Właścicielem jest szef kuchni z Zalewajki z Konstancina. A jak ktoś zna te smaki to wie o czym mówię. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zniesmaczony Spam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.13, 01:11 Sanepid nie zajmuje się Zalewajką w Konstancinie? Skoro znów spamujesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szary Re: Restauracja na Komunię 12 maja IP: *.ip.mgk.pl 28.02.13, 11:32 bylem na pikniku po godzinie głodny chodzilem bo nic nie bylo do jedzenia. a i jakis bezdomny chodzil i wyjadal jedzenie i spijał wino. Odpowiedz Link Zgłoś
horpyna4 Re: Restauracja na Komunię 12 maja 08.02.13, 19:00 Jak na Bemowie, to może Latisana? Nie wiem tylko, jak tam obecnie karmią, bo dawno nie byłam. Jest z ogródkiem. Może tylko być za dużo chętnych na przyjęcia komunijne, bo dość blisko jest kościół. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.baka Re: Restauracja na Komunię 12 maja 16.02.13, 01:33 Klub gejowski jest kolo Arkadii bylam tam kiesys z kumplem, slaby. Polecam kolo Arkadii taki duzy brzydki duzy dom, dziecko wstapi do domu bozego i dostanie prezenty, Ty udasz, ze jest cudownie a Twoj maz z wujkiem Zenkiem pojdąmdo pokoików na górze. Oczywiscie jestes bzydka i znowu udasz, ze nie wiesz, ze mezus zabawia sie z ladnymi dIewczynkami bez fałd smalcu przykrytymi twoim obwisłym biustem. Miłej imprezy, popij duzo, bedzie ci lzej i kup dziecku kłada, odjedzie w siną dal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komunia Re: Restauracja na Komunię 12 maja IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.13, 13:19 Arkadię odradzam! idealnie byłoby na Czaki ,,Atmosfera Żoliborza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matyldamak Re: Restauracja na Komunię 12 maja IP: 178.62.93.* 22.05.19, 09:20 ja polecam Literatkę na Krakowskim Przedmieściu na przyjęcie komunijne ;) mój syn w tym roku miał tutaj zorganizowane przyjęcie i byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi, wyboru miejsce i przede wszystkim z obiadu i deseru Odpowiedz Link Zgłoś