IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.04.02, 22:32
uwazam ze w metrze i innych srodkach tez powinny pojawic sie ulotki
przypominajace o tym ze nie jestesmy sami i nie powinnismy zlewac sie i
namaszczac roznymi pachnidlami bez umiaru jechalam dzisiaj i przez 15 minut
wdychalam cos co mialo byc w zalozeniu perfuma ale niestety nia nie bylo
mialam zbyt dobre miejsce i nie chcialo mi sie przesiadac,do celu dojechalam
otumaniona , wiec moze te ulotki to niezly pomysl ?
Obserwuj wątek
    • tassman Re: pachnidla 03.04.02, 07:51
      Gość portalu: mysza napisał(a):

      > uwazam ze w metrze i innych srodkach tez powinny pojawic sie ulotki
      > przypominajace o tym ze nie jestesmy sami i nie powinnismy zlewac sie i
      > namaszczac roznymi pachnidlami bez umiaru jechalam dzisiaj i przez 15 minut
      > wdychalam cos co mialo byc w zalozeniu perfuma ale niestety nia nie bylo
      > mialam zbyt dobre miejsce i nie chcialo mi sie przesiadac,do celu dojechalam
      > otumaniona , wiec moze te ulotki to niezly pomysl ?

      ***************
      Mysza,

      Czułaś "brutala" spod robotniczej pachy??

      tassman:)

      • cubic Re: pachnidla 03.04.02, 08:01
        U nas mimo wszystko dominuje brud i smród ciał niż przesyt pachnideł!!!!
        Cubic
        • d.z. Re: pachnidla 03.04.02, 08:41
          cubic napisał(a):

          > U nas mimo wszystko dominuje brud i smród ciał niż przesyt pachnideł!!!!
          > Cubic

          Dlatego też ja uważam, że nowe wagony metra z "wolnym" wietrzeniem są w naszym
          wypadku gorsze od starych "ruskich" gdzie między jedną, a drugą stacją wszystko
          skutecznie "wywieje"... ;)
      • Gość: mysza Re: pachnidla IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 03.04.02, 08:40
        to bylo cos znacznie gorszego jakas mieszanka wybuchowa,dzisiaj juz doszlam do
        siebie :))
        • eela Re: pachnidla 03.04.02, 08:47
          Ja pamiętam, jak kiedyś były w sklepach "russkije duchi", to był dopiero
          zapach, muchy w locie spadały :)). Jak się jechało windą z elegantką czyms
          takim napachnioną, wrażenia były nieprzeciętne.
    • d.z. Re: pachnidla 03.04.02, 09:32
      Gość portalu: mysza napisał(a):

      > uwazam ze w metrze i innych srodkach tez powinny pojawic sie ulotki
      > przypominajace o tym ze nie jestesmy sami i nie powinnismy zlewac sie i
      > namaszczac roznymi pachnidlami bez umiaru jechalam dzisiaj i przez 15 minut
      > wdychalam cos co mialo byc w zalozeniu perfuma ale niestety nia nie bylo
      > mialam zbyt dobre miejsce i nie chcialo mi sie przesiadac,do celu dojechalam
      > otumaniona , wiec moze te ulotki to niezly pomysl ?
      ----------------------------------------------------------
      Ulotki? hmm już to widzę. Obok słynnych już "Ustąp mi miejsce" następne typu:
      "Dbaj o higienę intymną", "kobieto gol pachy i depiluj nogi", "To trzeba myć nie
      perfumować", "Kąp się codziennie", "Zmieniaj bieliznę, skarpetki i rajstopy" itp.
      itd. A obok złośliwe dopiski typu: "Pasażer to nie kwiatek, jego trzeba wozić nie
      wąchać"... ;-)





Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka