Gość: mysza
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
02.04.02, 22:32
uwazam ze w metrze i innych srodkach tez powinny pojawic sie ulotki
przypominajace o tym ze nie jestesmy sami i nie powinnismy zlewac sie i
namaszczac roznymi pachnidlami bez umiaru jechalam dzisiaj i przez 15 minut
wdychalam cos co mialo byc w zalozeniu perfuma ale niestety nia nie bylo
mialam zbyt dobre miejsce i nie chcialo mi sie przesiadac,do celu dojechalam
otumaniona , wiec moze te ulotki to niezly pomysl ?