Gość: kixx IP: *.acn.waw.pl 15.11.05, 22:08 Bog ci zaplac Kaczor jeszcze jeden kwiiatek do wienca,ktory poloze kiedys na grobie twojej politycznej kariery Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kleszcz Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.05, 07:57 Sorry kixx ale chyba jesteś idiotą. Gdyby nie Kaczyński stadion Polonii wygladałby tak jak stadion Hutnika, Sarmaty czy Marymontu. Weź się ogarnij i nie bredź albo myśl co piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sebo Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.05, 09:39 nie przesadzaj, jakos tak specjalnie sie nie wyroznia z wymienionych przez ciebie stadionow. Tylko mi tu zaraz nie wyjezdzaj ze jest tak pieknie na Konwitorskiej bo znam ten stadion. A kto ma niby odpowiadac za zle przygotowana dokumentacje ? - Urzednicy - i w konsekwencji ich przelozony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy Dwór Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 09:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukka Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 16.11.05, 10:19 No, w proponowanym kształcie to na pewno. Projekt modernizacji budynku klubowego za 22 mln (miejskich) złotych to zwykły skok na kasę. Jeśli ma to wyglądać tak, że Warbud, sponsor klubu, zawyża koszty, a nadwyżką dzieli się z klubem, to ja bardzo dziękuję. I trzeba być dzieckiem, żeby myśleć, że w tym projekcie chodzi o coś innego, bo projekt jest pełny propozycji sztucznie podbijających koszty (typowy przykład to ogrzewanie podłogowe, w dokumentacji jest co innego, niż zamontowane, a nikt nie będzie pruł podłóg, żeby to sprawdzić). Ten budynek miał kosztować tyle, co dziesięć podgrzewanych, pełnowymiarowych boisk... Są jakieś granice przyzwoitości, na szczęście w urzędzie miasta ktoś się w tym w porę połapał (o co nie było łatwo, bo pisowczycy myślą bardzo wolno i starannie). Nie, żebym nie chciał dachu na Polonii. Mnie w pewnym sensie jest nawet żal tych paru kibiców - a to komornik przyjdzie, a to piłkarz im się zgubi, w tym roku spadek z ligi mają jak w banku. Niech chociaż nie mokną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowy Dwór Do lukki: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 13:03 Lukka ten stadion należy do WOSiR, a nie do Polonii i raczej ciężko byłoby wyrwać działaczom klubowym kasę z tego przedsięwzięcia. Trybuna zapewnwe służyła by kibicom, działaczom i sportowcom przez wiele następnych i to co uważasz za zbytek jest już od lat standartem na wielu europejskich stadionach. Jeszcze w końcu lat dziewięćdziesiątych byłem na stadionie Kaiser, gdzie na sektorze miałem nawiew ciepłego powietrza i nie był to żaden sektor dla VIP-ów. Co do liczby kibiców na stadionie to pamiętam mecze Legii z Zagłębiem Sosnowiec i Stalą Mielec gdzie na trybunach zasiadało odpowiednio 700 i 1000 osób, a bilety nie były drogie, Legia też nie była na ostatnim miejscu w tabeli. Z tą liczbą kibiców może być więc różnie, aczkolwiek wasi niektórzy ''kibice'' skutecznie pilnują, by liczba kibiców na Polonii nie rosła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukka Re: Do lukki: IP: 195.94.220.* 17.11.05, 12:25 Ciekawe, skąd u polonistów takie kompleksy... Wytknij im coś, zaraz leci "a Legia to, a Legia tamto". Naprawdę nie ma o sensu rozmawiać o Polonii? Napiszę jeszcze raz to, co napisałem Kixxowi: chcecie wyciągnąć z miejskiej kasy równowartość nieco ponad połowy kosztów nowego stadionu na 40 tysięcy ludzi, żeby zbudować mitycznemu inwestorowi lożę i dać zarobić Warbudowi. Moim zdaniem to nie przejdzie. I nie pojawi się żaden magiczny inwestor, bo Polonia musi znaleźć pomysł na siebie, spłacenie długów, stabilizację finansową, wychowanie sobie od juniora pierwszej drużyny. A europejskie standardy na drugoligowym, kameralnym stadionie to jednak pewna przesada. Bo spadek z ligi macie jak w banku, idę o zakład o dobre wino :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 16.11.05, 14:12 popisales sie lukka swoja nieposlednia inteligencja stadion wartosci 22 mln jest za drogi bo za te pieniadze zbudowano by 10 boisk- argument powala ,ale moze ty po prostu nie wiesz czym rozni sie boisko od stadionu natomiast stadion wartosci 20 mln ,na ktore jest zgoda juz nie bylby za drogi? dziwne- przeciez za to mozna zbudowano by 9 boisk. i jeszcze jeden dosc istotny szczegol-Warbud nie jest sponsorem Polonii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukka Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: 195.94.220.* 17.11.05, 12:19 Jeśli nie widzisz różnicy między budynkiem połączonym z trybuną, stadionem i boiskiem, to chyba naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Ale wyjaśnię: stadion - to, co wybudowali w Kielcach boisko - sztuczna lub naturalna nawierzchnia do gry w piłkę budynek - najczęściej prostopadłościenna forma architektoniczna w wejściem, schodami, piętrami, oknami, toaletami itd. Jeśli nadal masz problemy, to użyj google i zobacz na obrazkach. Teraz sobie policz jeszcze raz i wyjdzie Ci, że za przebudowę budynku klubowego można by postawić pół stadionu na 40 tysięcy ludzi. Dalej to brzmi sensownie? Warbud już nie jest sponsorem Polonii? Ale to chyba ich reklama wisiała dwa lata na płocie? Szkoda. Widać postanowili odzyskać trochę grosza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 17.11.05, 15:04 Ten budynek miał kosztować tyle, co dziesięć podgrzewanych, pełnowymiarowych boisk... misiu powyzsze zdanie jest z twojego postu ja sie odnosilem wlasnie do tego zdania,a ty do czego? czyzby do pustki w swojej glowie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukka Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 17.11.05, 19:57 Pięknie. To teraz weź koszt podgrzewanego boiska (2,5 mln) i pomnóż przez dziesięć. Otrzymaną kwotę porównaj z kosztem przebudowy budynku klubowego (23 mln). I co wyszło, misiu? Rany, nic dziwnego, że ta Polnia tak dołuje, jeśli tam wszystkim z cyferkami i z literkami idzie podobnie. Elitarny klub, nie ma co. Na pewno wyjątkowy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 17.11.05, 20:21 moj ty wulkanie inteligencji i erupcji!! co z tego wynika? nic a co ty chciales udowodnic w ten sposob? to ze polskie kluby powinny grac na podgrzewanych boisakach,ale umieszczonych posrod ruin? nie wiem jak mieszkasz ,ale domyslam sie ze dywan masz elegancki i to jest zapewne wszystko co mozna powiedziec dobrego o stanie twojej nory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.acn.waw.pl 16.11.05, 14:15 sorry Kleszcz,ale odnosze identyczne wrazenie co do twojej osoby pokaz mi dwie inwestycje ,ktora udalo sie kaczorowi zakonczyc-metro lezy ,remonty ulic leza,stadiony leza,mosty leza- i tylko jedno stoi:Muzeum Powstania,ktore jest jak wyrzut sumienia dowodzacy ze jesli na czyms Kaczorowi zalezalo to byl to w stanie wykonac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafik67 Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.chello.pl 16.11.05, 23:00 Kleszcz będzie bronił tej sprawy z prostej przyczyny że jest w jakiś sposób z nią związany i to nie jako kibic, tak więc choćby cała trawa miała zdechnąć to on i tak napisze że jest git i ten holenderski staf tak ma wyglądać. Jemu już po prostu mózg od jarania tej trawy nie działa poprawnie a poza tym chłopina madar do obrażania ludzi i takim trza go brać albo wyrwać chwasta. A ja mówię - poczekajmy do planowanego pierwszego meczu na K6 i to będzie weryfikacja i trawy i wykonawcy i Polonii. Odpowiedz Link Zgłoś