Dodaj do ulubionych

Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją boiska?

IP: *.acn.waw.pl 15.11.05, 22:08
Bog ci zaplac Kaczor
jeszcze jeden kwiiatek do wienca,ktory poloze kiedys na grobie twojej
politycznej kariery
Obserwuj wątek
    • Gość: Kleszcz Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.05, 07:57
      Sorry kixx ale chyba jesteś idiotą. Gdyby nie Kaczyński stadion Polonii
      wygladałby tak jak stadion Hutnika, Sarmaty czy Marymontu. Weź się ogarnij i
      nie bredź albo myśl co piszesz.
      • Gość: sebo Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.05, 09:39
        nie przesadzaj, jakos tak specjalnie sie nie wyroznia z wymienionych przez
        ciebie stadionow. Tylko mi tu zaraz nie wyjezdzaj ze jest tak pieknie na
        Konwitorskiej bo znam ten stadion.
        A kto ma niby odpowiadac za zle przygotowana dokumentacje ? - Urzednicy - i w
        konsekwencji ich przelozony.
      • Gość: Nowy Dwór Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 09:40
        • Gość: lukka Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 16.11.05, 10:19
          No, w proponowanym kształcie to na pewno.

          Projekt modernizacji budynku klubowego za 22 mln (miejskich) złotych to zwykły skok na kasę. Jeśli
          ma to wyglądać tak, że Warbud, sponsor klubu, zawyża koszty, a nadwyżką dzieli się z klubem, to ja
          bardzo dziękuję. I trzeba być dzieckiem, żeby myśleć, że w tym projekcie chodzi o coś innego, bo
          projekt jest pełny propozycji sztucznie podbijających koszty (typowy przykład to ogrzewanie
          podłogowe, w dokumentacji jest co innego, niż zamontowane, a nikt nie będzie pruł podłóg, żeby to
          sprawdzić). Ten budynek miał kosztować tyle, co dziesięć podgrzewanych, pełnowymiarowych boisk...
          Są jakieś granice przyzwoitości, na szczęście w urzędzie miasta ktoś się w tym w porę połapał (o co nie
          było łatwo, bo pisowczycy myślą bardzo wolno i starannie).

          Nie, żebym nie chciał dachu na Polonii. Mnie w pewnym sensie jest nawet żal tych paru kibiców - a to
          komornik przyjdzie, a to piłkarz im się zgubi, w tym roku spadek z ligi mają jak w banku. Niech
          chociaż nie mokną.
          • Gość: Nowy Dwór Do lukki: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 13:03
            Lukka ten stadion należy do WOSiR, a nie do Polonii i raczej ciężko byłoby
            wyrwać działaczom klubowym kasę z tego przedsięwzięcia. Trybuna zapewnwe
            służyła by kibicom, działaczom i sportowcom przez wiele następnych i to co
            uważasz za zbytek jest już od lat standartem na wielu europejskich stadionach.
            Jeszcze w końcu lat dziewięćdziesiątych byłem na stadionie Kaiser, gdzie na
            sektorze miałem nawiew ciepłego powietrza i nie był to żaden sektor dla VIP-ów.
            Co do liczby kibiców na stadionie to pamiętam mecze Legii z Zagłębiem Sosnowiec
            i Stalą Mielec gdzie na trybunach zasiadało odpowiednio 700 i 1000 osób, a
            bilety nie były drogie, Legia też nie była na ostatnim miejscu w tabeli. Z tą
            liczbą kibiców może być więc różnie, aczkolwiek wasi niektórzy ''kibice''
            skutecznie pilnują, by liczba kibiców na Polonii nie rosła.
            • Gość: lukka Re: Do lukki: IP: 195.94.220.* 17.11.05, 12:25
              Ciekawe, skąd u polonistów takie kompleksy... Wytknij im coś, zaraz leci "a
              Legia to, a Legia tamto". Naprawdę nie ma o sensu rozmawiać o Polonii?

              Napiszę jeszcze raz to, co napisałem Kixxowi: chcecie wyciągnąć z miejskiej kasy
              równowartość nieco ponad połowy kosztów nowego stadionu na 40 tysięcy ludzi,
              żeby zbudować mitycznemu inwestorowi lożę i dać zarobić Warbudowi. Moim zdaniem
              to nie przejdzie.

              I nie pojawi się żaden magiczny inwestor, bo Polonia musi znaleźć pomysł na
              siebie, spłacenie długów, stabilizację finansową, wychowanie sobie od juniora
              pierwszej drużyny. A europejskie standardy na drugoligowym, kameralnym stadionie
              to jednak pewna przesada. Bo spadek z ligi macie jak w banku, idę o zakład o
              dobre wino :-)
          • Gość: kixx Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 16.11.05, 14:12
            popisales sie lukka
            swoja nieposlednia inteligencja

            stadion wartosci 22 mln jest za drogi bo za te pieniadze zbudowano by 10 boisk-
            argument powala ,ale moze ty po prostu nie wiesz czym rozni sie boisko od
            stadionu
            natomiast stadion wartosci 20 mln ,na ktore jest zgoda juz nie bylby za drogi?
            dziwne- przeciez za to mozna zbudowano by 9 boisk.
            i jeszcze jeden dosc istotny szczegol-Warbud nie jest sponsorem Polonii
            • Gość: lukka Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: 195.94.220.* 17.11.05, 12:19
              Jeśli nie widzisz różnicy między budynkiem połączonym z trybuną, stadionem i
              boiskiem, to chyba naprawdę nie mamy o czym rozmawiać.

              Ale wyjaśnię:
              stadion - to, co wybudowali w Kielcach
              boisko - sztuczna lub naturalna nawierzchnia do gry w piłkę
              budynek - najczęściej prostopadłościenna forma architektoniczna w wejściem,
              schodami, piętrami, oknami, toaletami itd.

              Jeśli nadal masz problemy, to użyj google i zobacz na obrazkach.

              Teraz sobie policz jeszcze raz i wyjdzie Ci, że za przebudowę budynku klubowego
              można by postawić pół stadionu na 40 tysięcy ludzi. Dalej to brzmi sensownie?

              Warbud już nie jest sponsorem Polonii? Ale to chyba ich reklama wisiała dwa lata
              na płocie? Szkoda. Widać postanowili odzyskać trochę grosza.
              • Gość: kixx Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 17.11.05, 15:04
                Ten budynek miał kosztować tyle, co dziesięć podgrzewanych, pełnowymiarowych
                boisk...

                misiu
                powyzsze zdanie jest z twojego postu
                ja sie odnosilem wlasnie do tego zdania,a ty do czego?
                czyzby do pustki w swojej glowie?
                • Gość: lukka Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 17.11.05, 19:57
                  Pięknie. To teraz weź koszt podgrzewanego boiska (2,5 mln) i pomnóż przez dziesięć. Otrzymaną kwotę
                  porównaj z kosztem przebudowy budynku klubowego (23 mln). I co wyszło, misiu?

                  Rany, nic dziwnego, że ta Polnia tak dołuje, jeśli tam wszystkim z cyferkami i z literkami idzie podobnie.
                  Elitarny klub, nie ma co. Na pewno wyjątkowy :-)
                  • Gość: kixx Re: Chyba nici z krytej Głównej Trybuny. IP: *.acn.waw.pl 17.11.05, 20:21
                    moj ty wulkanie inteligencji i erupcji!!
                    co z tego wynika?
                    nic
                    a co ty chciales udowodnic w ten sposob?
                    to ze polskie kluby powinny grac na podgrzewanych boisakach,ale umieszczonych
                    posrod ruin?
                    nie wiem jak mieszkasz ,ale domyslam sie ze dywan masz elegancki
                    i to jest zapewne wszystko co mozna powiedziec dobrego o stanie twojej nory


      • Gość: kixx Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.acn.waw.pl 16.11.05, 14:15
        sorry Kleszcz,ale odnosze identyczne wrazenie co do twojej osoby
        pokaz mi dwie inwestycje ,ktora udalo sie kaczorowi zakonczyc-metro
        lezy ,remonty ulic leza,stadiony leza,mosty leza- i tylko jedno stoi:Muzeum
        Powstania,ktore jest jak wyrzut sumienia dowodzacy ze jesli na czyms Kaczorowi
        zalezalo to byl to w stanie wykonac
        • Gość: Rafik67 Re: Czy Polonia zdąży na czas z modernizacją bois IP: *.chello.pl 16.11.05, 23:00
          Kleszcz będzie bronił tej sprawy z prostej przyczyny że jest w jakiś sposób z
          nią związany i to nie jako kibic, tak więc choćby cała trawa miała zdechnąć to
          on i tak napisze że jest git i ten holenderski staf tak ma wyglądać. Jemu już
          po prostu mózg od jarania tej trawy nie działa poprawnie a poza tym chłopina
          madar do obrażania ludzi i takim trza go brać albo wyrwać chwasta.
          A ja mówię - poczekajmy do planowanego pierwszego meczu na K6 i to będzie
          weryfikacja i trawy i wykonawcy i Polonii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka