Dodaj do ulubionych

Politycy glupole

IP: 64.114.128.* 03.12.02, 06:50
Jako kandydata do palmy pierwszenstawa polityka-glupola
proponuje prezydenta usa,(acz od matolkow w polityce az sie roi)...

george w. bush

swoją karierę zaczynał od kierowania wiezieniami, prezydent usa od 2000r., ,
sfixowal Parlament i uchwalił własną nielegalną police atakujac afganistan.
Brutalnie tłumi ruchy wolnościowe i opozycyjne. Jego "księżycowa" polityka
gospodarcza doprowadziła 30% obywateli ameryki do życia w skrajnej biedzie. a
wyborah w 2000r. wybrany prezydentem, obserwatorzy zgodnie twierdzą, że nie
były one wolne.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka